P10 nebo jiný?

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MikeMH 1. 3. 2019 10:06

Ahoj,

mohli byste prosím poradit v koupi telefonu okolo ceny cca 5-8 tis? cim níže tim lépe přecijen je to spotřební zboží...
Požadavky - hlavně aby se nesekal, fungovalo na něm více apek naraz atp... Fotoaparat by mohl být lepší atp... Víc mě asi netrápí, možná voděodolnost výhoda!
Zatím třeba koukám po Huawei P10, jen si říkám jestli už není starý ... ale poměr cena výkon mi přijde v tuhle chvíli super ...

Díky za jakékoliv rady a poznatky!
MikeMH
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 3. 2019 13:17

Huawei P10 je v CZ distribuci vyprodaný a kdovíjakou distribuci v neznámých eshopech nemá smysl kupovat
Počkal bych na dobrou cenu Samsung S8
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MikeMH 1. 3. 2019 15:32

A co ještě S7? Má to smysl ješte kupovat nebo už je to zbytečně staré? Na S8 bych klidně počkal kdybych včera neroštípal stary telefon a nepotřeboval nutně nový :-(
MikeMH
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 3. 2019 15:36

S7, S7 Edge je také v CZ distribuci vyprodaný, musel by jsi vzít šedivku s nejistou reklamací a zárukou, a to se už nevyplatí
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MikeMH 1. 3. 2019 17:20

Dobře zkusím ještě tyhle typy...
LG G6 (mají ho i v CZC tak doufám že je to CZ distribuce,,,) nebo dále honor 9 Honor 10 a nakonec Galaxy A8 2018 ...

Co tak koukám na mobil manii vychází nejlepe G6 ...
MikeMH
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 3. 2019 17:48

LG u nás nemá oficiální CZ distribuci, tu přesunulo v rámci střední Evropy do PL
Takže, pokud se rozhodneš pro LG G6, můžeš ji bez obav vzít v Max-shopu za 6,5tis. jde o ověřený eshop
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MikeMH 1. 3. 2019 18:04

A je to nejlepší varianta z výše zmíněných nebo tě třeba napadá ještě nějaký typ za tyhle prachy?

Mě ta LG připada fakt slušna no.

Jinak díky že odpovídáš!
MikeMH
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 3. 2019 18:09

Jiný smartfon za 6,5 s waterproof v té ceně nekoupíš, ano, jde o nejlepší volbu
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jossec 2. 3. 2019 09:08

Huawei P10 mají ještě třeba u T-mobile nebo v Datartu
jossec
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 3. 2019 11:45

Jenže nemá zvýšenou voděodolnost a ty rámečky na vzhledu také nepřidají...
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 2. 3. 2019 11:54

LG nebrat, neskutecne poruchove telefony, napric vsemi radami. S G6 by mohl vypravet kolega v praci, ktery si ji nenechal vymluvit. Prvni reklamace problem s detekci sim, podruhe nadobro umrel uplne. O mizerne sw podpore ani nemluve.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod haens 2. 3. 2019 13:34

tak určitě, protože jiné značky se v podstatě nereklamují, že jo. story tvého kolegy je taky k smíchu, v podstatě ani nevíš, v čem byl problém, ale je ti jasné, že je vada na straně G6. já zas nedávno potkal známého, co měl nějaký Hujwej (nevím, jaký model přesně, ale myslím, že to byla už nějaká vyšší řada) a teď se mi chlubil s Pocophonem a nadával na Hujwej, jaký to byl šit, po roce nebo tak úplně zasekaný systém, nic se s tím nedalo dělat, a nakonec se to nějak rozesralo i po HW stránce, takže mu ve firmě museli dát nový mobil.

co se týče G6, tak zadání vyhovuje, při koupi přes net je tady lhůta 14 dní na vrácení bez udání důvodu a pro případ nějakých vad je tady záruka. co se týče SW podpory, tak včera mi tam naskočila nějaká bezpečnostní aktualizace a zdá se, že se možná dočkáme někdy i Pie.

já jsem s G6 spokojený. žádný problém jsem s ní neměl, fotí podle mě hodně slušně a co se týče výdrže, tak po 26 hodinách od nabití baterka ukazuje 70 %, takže spokojenost i v tomhle.
Samsung S23
haens
Junior

Odeslat příspěvekod MikeMH 2. 3. 2019 18:13

Opravdu názory na G6 jsou pořád nahoru a dolu...

Jako ještě jsem neviděl recenzi na netu že by telefon hanili jen tady občas někdo na forum ... nicméně i kdybych šel do jiného telefonu, jediné co mě napadá do 8 tis. je Honor 10 ale u toho mi zase vadí že nemá odolnost na prach ani vodu ale i to bych asi zkousnul ale zase takovy rozdíl mi to nepřijde abych daval 8smičku za H10 když je možnost pro G6 za 6,5...
Dále velikostně bych byl rád pod 150 mm výšky abych to alespon trochu schoval do kapsy ... takže pak další 6tipalce taky nepřichází v úvahu ....
Jedině snad opravdu počkat na slevu S8 která ale kdo ví kdy přijde ... a vzhledem k tomu že telefon mám ted založní archivní tak to celkem spěchá ...
MikeMH
Junior

Odeslat příspěvekod MikeMH 3. 3. 2019 14:56

Včera jsem ještě dostal nabídku koupě Iphone S6 128 GB za podobný peníz jako LG G6...
Jak byste srovnali tyto dva modeli?
Stále mi přijde LG lepší ... jen ty rozměry S6 ... ty jsou prostě pro mě dokonalé.
Díky.
MikeMH
Junior

Odeslat příspěvekod mas0n 3. 3. 2019 16:56

Iphone 6S je velikostne i pro me idealni telefon, par mesicu jsem ho pouzival. Musis si jen uvedomit, ze ma mensi displej, na dnesni dobu uz dost maly, a taky ten fotak uz zdaleka na spicku nedosahuje. Pouzitelny je, ale zadny zazrak to neni.
To G6 uz foti slusne, za 6500 by mi takova kvalita fotografii dostacovala. Jsou na nej ale dost protichudne nazory. Ja jsem se ho treba po tydnu musel zbavit, protoze se sekal, a pouzivat ho bylo utrpeni. Ale jini si ho zase chvali. Za zkousku nic nedas, a do 14 dnu ho vzdy muzes vratit. Ale jen za cenu 6500, osm tisic bych za nej urcite nedal.
mas0n
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků