Huawei P30 /P30 Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zumzumzum 26. 3. 2019 14:35

První pohled na Huawei P30 Pro



Huawei P30 je menší a levnější. Jak se liší od P30 Pro?



Huawei P30 Pro boří hranice mobilní fotografie



Huawei P30 Pro první dojmy a zkušenosti

► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michana vajicka 69 26. 3. 2019 14:52

Tak to je teda zklamání.
Že telefon za 25t bude fotit hezky se tak nějak očekává. Popravdě, stále nevidím důvod dávat 25t za něco, co fotí tak hezky, že to dostane 96%. A raději pořídím něco, co stojí 10t a má to jen "88%".

Definujete někdo těch 8% rozdílu? V čem jako?
Porád je pro mě kvarteto Samsung S10E, LG G8 ThinQ, Nokia 9 PW a P30 silné složení. Ale který si vybrat?

Po spokojeneném životě s LG G4 a Nexusem 5X nemám důvod utíkat od LG, takže ještě počkám na G8[S].

Pak bych viděl pořadí na druhém místě P30, dále Nokia a jako poslední volba Samsung.
Nabízím soukromé kurzy, tréninkové školení, instruktážní videa a odborné semináře na téma: "69". Zájemkyně se mohou hlásit do PM. Fotografie (může být i obličeje, ale netrvám na tom) výhodou. Služba je platná pro region ČR a SK. Cena: dohodou.
Michana vajicka 69
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 3. 2019 15:23

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 26. 3. 2019 16:25

KrylP píše:
T.E.CH píše:Fanoušek to koupí teď a pak půjde cena dolů.....za rok kolem 10 litrů, možná i méně,, a to bude cajk.


Dobrej ftip, o kolik šla Mate 20 Pro za celou dobu dolů? O pár tisíc, pořád si u většiny prodejců drží cenu, aspoň u nás.


Sorry, máš pravdu, nevím proč, ale spletl jsem si to LG telefonem. :-[
T.E.CH
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 3. 2019 17:51

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Igo67 26. 3. 2019 19:29

T.E.CH píše:
KrylP píše:
T.E.CH píše:Fanoušek to koupí teď a pak půjde cena dolů.....za rok kolem 10 litrů, možná i méně,, a to bude cajk.


Dobrej ftip, o kolik šla Mate 20 Pro za celou dobu dolů? O pár tisíc, pořád si u většiny prodejců drží cenu, aspoň u nás.


Já ti nevím ale skoro 8000 za půl roku mě nepřipadá zase tak málo. Jsou samozřejmě telefony, které spadly procentuelně podstatně víc ale Mate byl a možná je stále (dle recenzí) "král" roku, takže je pád pomalejší ovšem kolik bude stát za rok kdo ví..
Igo67
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod technikus 27. 3. 2019 14:07

Oba kousky jsem si vyzkoušel v Quadriu v Praze a klobouk dolů, jsou to skutečně nádherné telefony a barvy.
Teď mám Honor 10 a popravdě bych si dovedl představit přejít na P30. Pro je už pro mě v ruce opravdu veliká.
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod KevinTenSpravnej 27. 3. 2019 14:51

Má to super wide-angle?
Kolik má záběr?

Zatím vede LG se 135°, tak nevím, co dokázal číňan.
KevinTenSpravnej
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod flashka 27. 3. 2019 21:16

Tak jsem hodně nalomený koupit si P30. Velikost, váha a jack hovoří jasně proti P30 Pro a nakonec i cena.
P30 má naopak horší světelnost hlavního fotoaparátu, nic hrozného, nemá OIS a to už je horší zpráva, postrádá IR port, což je problém. Ovládám mobilem například zrcadlovku. Aktuální cena je vzhledem k bonusu v podobě Watch GT docela fajn, ale je to pár dní, co jsem si koupil Honor Watch Magic :hm .
Tak vážně nevím...
flashka
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 28. 3. 2019 14:01

Nový Huawei P30 bude možné bezdrátově nabíjet s originálním pouzdrem
https://www.mobilenet.cz/clanky/novy-hu ... drem-37525

První dojmy z Huawei P30 Pro: nejlepší fotomobil s minimem nedostatků
https://www.mobilizujeme.cz/clanky/prvn ... nedostatku
Naposledy upravil zumzumzum dne 28. 3. 2019 16:33, celkově upraveno 1
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod technikus 28. 3. 2019 15:59

Kryt má zajímavý design, ale mohli to integrovat do telefonu a tím by to tak šlo využívat s jakýmkoliv krytem nebo bez něj.
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod KrylP 28. 3. 2019 19:50

Dnes mi došla od Smarty.cz - verze Pro 256/8GB... Krása, jede jako hodinky, fotí taky suprově... Zatím bez problémů, vypadá že je perfektně vyladěná.
Samsung S22 Ultra 12/512 GB, Samsung S21, Asus 8
KrylP
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 28. 3. 2019 20:34

No musim rict, ze pokud bude opravdu fotit jako v te recenzi tak to bude prdejni bomba :-D sirokac takovy prumer, ale nocni rezim udela i ze zoomu nebo sirokace slusne pouzitelne fotky za spatneho svetla. Navic docela zvladli postproces z toho 40Mpx hlavniho fotaku...

https://www.gsmarena.com/huawei_p30_pro ... 1910p7.php
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 3. 2019 21:30

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků