Priečinky v mobile

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MinoPino 6. 11. 2018 19:53

Ahojte. Chcem poprosiť o radu. V HUAWEI P20 PRO mám v po rozbalení interného úložiska v počítači v ponuke 15 priečinkov. Tri z nich súvisia s hudbou - SOUNDS, MUSIC a RINGTONES. Keď si chcem dať do mobilu nejakú hudbu, tak si ju logicky dávam do priečinku MUSIC. Dám si tam napríklad celý priečinok s jedným albumom, druhý priečinok s ďalším albumom, tretí priečinok s ďalším albumom. Keď si rozkliknem v PC súbor MUSIC tak tam mám pekne všetky tri priečinky s jednotlivými albumami. V mobile si potom otvorím priečinok súbory a stisnem ikonu ZVUK. Tu už ale už priečinky nemám a všetky tri albumy sú premiešané. Ako viem vytvoriť jednotlivé priečinky v mobile tak aby som mal albumy oddelené? Ďakujem.
MinoPino
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 6. 11. 2018 21:25

Ještě by to chtělo možná napsat, co používáš za hudební přehrávač.
Já doporučuji AIMP, kde si vytvoříš playlist ze souborů a složek jakých chceš a máš klid.
Btw...je mi přes 30 let, Československo jsem tedy ještě zažil, ale co je priečinky jsem fakt neměl ponětí :D ...a nedělejte ostatní ze sebe chytráky, že jste to věděli! ;)
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 6. 11. 2018 22:37

Ja som to vedel :-D ... ale spat k teme

Podla opisu sa domnievam, ze sa snazis k hudbe pristupit cez vstavaneho (neplnohodnotneho) spravcu suborov. Neplnohodnotneho preto, lebo funguje tak, ako popisujes.

Z Huawei telefonov mam po ruke akurat priatelkin Honor Play... v aplikacii Hudba je podla vsetkeho moznost prehravat hudbu podla priecinkov. Neviem to ale momentalne odskusat, pretoze sme doma presli na Spotify a vsetky zvukove subory sli z telefonu prec :-) (a priatelka momentalne pozera nejaky prirodopisny dokument na YT :lol: )

EDIT: tak aj v tom spravcovi suborov to zda sa ide... v hornej casti obrazovky treba prepnut na "Miestne"

Treba dodat, ze 99% prehravacov radi skladby podla tagov (interpret, album... pripadne zaner a ine.), niektore sa daju prepnut tak, aby prehravali priecinky. Dlhe roky som pouzival PowerAMP, ktory to hravo zvladne... sice je plateny, ale je casto v zlave a tych par eur za to stoji.
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MinoPino 7. 11. 2018 00:45

Ďakujem za ochotu a snahu mi poradiť. Prehrávač hudby v mobile používam klasický ten čo tam je. Stiahol som správcu súborov a v mobile som si urobil v priečinku MUSIC priečinky s názvami napr. KOLLÁROVCI, KANDRÁČOVCI, ELÁN, DESMOD.... ale nevedel som už do nich dostať mp3 (v mobile to proste nešlo a počítač tieto priečinky ani nevidel). Proste nejako potrebujem urobiť v priečinku MUSIC ďalšie nazvime to podpriečinky tak ako som to napísal vyššie a v tých by som mal jednotlivé albumy. Nemyslím že by to bolo len záležitosťou zn. huawei ale asi to bude v androide.
MinoPino
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků