Huawei Y6 Prime (2018) - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod hbboy 27. 11. 2018 10:35

Mám tento telefon pár dní. Zatím vše super jen pozoruji problém při spárování s trojkovou oktavkou, pri dostatečném signalu neslyším protistranu, vynechává, prska hlas atd. Oba telefony technologie volte paušál. Myslím si že tam hapruje lte pokrytí a proto se toto deje. Když mi volá většina lidí co má ještě stare telefony bez volte technologie tak problém není. Budu dál zkoušet ale když mi volá šéf tak to proste blbne. To mi u Samsungu s7 nedělalo.
hbboy
Junior

Odeslat příspěvekod tomrichter421 8. 12. 2018 13:25

Zdravím chci se zeptat jestli jde v tomto telefonu nebo celkově v jakémkoliv Huawey aktivovat hlavní nabídka Menu jako má např. Samsung. Mamka uvažuje totiž že by koupila tento telefon ale nelíbí se jí tam absence hlavní nabídky. Jde to tam nějak zapnout? Ale aby se nemusel instalovat nějaký jiný launcher. Díky za rady.
tomrichter421
Junior

Odeslat příspěvekod daja33 8. 12. 2018 19:53

Nastavení-obrazovka-styl domovské obrazovky-šuplík
daja33
Junior

Odeslat příspěvekod hemis11 27. 12. 2018 21:52

Ahoj, prosím o radu...Můj telefon v nepravidelných intervalech (někdy po dvou hodinách, jindy třeba ob den) sám od sebe spustí systémový tón, ten, který se spouští při spuštění telefonu. Nejde ničím vypnout, jediná možnost je restart!! Zkoušel sem všechno možné , povolit a zakázat všechna možná odesílání, oprávnění....nic nepomáhá. Na pobočce ho dokonce dali do uplného základního nastavení (root), nic!!! A na netu jsem bohužel nenašel ani zmínku!! Pomalu se smiřuji s tím, že to bude nějaký hardwarový problém, přesto zkouším toto forum, kdyby náhodou....Předem děkuji, hezký den Jarda
hemis11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 12. 2018 23:16

na pobočce ti hodili telefon do továrního nastavení tzv. Hard reset, Factory reset
Kdyby jsi měl Root, tak by ses toho problému zbavil, ale musel bys najít někoho, kdo ví, jak na to
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hemis11 28. 12. 2018 10:46

Děkuji, jak to tak čtu, tak opravdu tlačítkem vypnutí a hlasitosti nemohl udělat Root! Asi viděl, že tomu prd rozumím, tak... Takže jiná možnost asi nebude? Ještě jednou děkuji za odpověď a přeji hezký den
hemis11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 22. 1. 2019 10:22

Huawei Y6 Prime 2018 obdržel prosincové bezpečnostní záplaty
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 & Honor 8X
zumzumzum
Schvalování příspěvků

Předchozí stránka