Spouštíme testování tabletu Huawei MediaPad M5 8.4

Diskuze o telefonech Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Jozef Cmar 24. 5. 2018 10:42

Před několika týdny Huawei na trh uvedl nový tablet MediaPad M5 ve dvou variantách. Těšit se můžete na skvělou konstrukci, kvalitní zvuk, vysoký výkon. Sám už tablety od Huawei používám od doby modelu MediaPad M2 (tehdy jsem ještě s Huawei neměl nic společného a tablet jsem si normálně koupil) a nemám důvod měnit. Pokud byste si chtěl tento tablet na měsíc vyzkoušet a případně za velmi výhodných podmínek ponechat, dáváme vám nyní možnost. Před několika týdny jsme spustili podobný projekt pro naše nejaktivnější členy HuaFan.cz, tentokráte jej ale chceme více otevřít také pro veřejnost, proto sem píšu. Pokud se chcete na tablet nejprve podívat, můžete například tady na YouTube - https://youtu.be/vAWW9xyr5xU

Pokud chcete být součástí tohoto projektu( a vyzkoušet MediaPad M5 s úhlopříčkou displeje 8,4 palce ve WiFi verzi), napište se prosím do tohoto tématu (případně přímo na https://huafan.cz/discussion/5444/spous ... lasovat/p1) a připište také důvod, proč bychom měli vybrat právě vás. K dispozici je omezený počet kusů (pravděpodobně patnáct), pokud tedy bude zájemců více, budeme z nich vybírat právě dle vašich komentářů a také dle míry vašeho zapojení na našem diskuzním fóru HuaFan.cz (nicméně šanci mají samozřejmě také nováčci, obě kritéria jsou stejně důležitá, jinak bych sem na Mobilmanii nepsal). Věřím, že se vám projekt bude líbit. Sám už několik týdnů doma oba tablety (obě velikosti) mám a jsem s nimi skutečně velmi spokojeno, proti předchozímu modelu je to opět pořádný krok vpřed.

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil Jozef Cmar dne 24. 5. 2018 13:20, celkově upraveno 1
Jozef Cmar
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 5. 2018 12:52

Také delší dobu přemýšlím, oč je M5 lepší než M3, zda současný cenový rozdíl stojí za to (u T-Mobile, verze LTE)
Zatím mám dobře fungující M2
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jozef Cmar 24. 5. 2018 14:12

Já přecházel z M3, ta mi sloužila skvěle. Paradoxně je pro mě úplně nejdůležitější USB typu C :). Ale také konstrukčně je to opět posun, navíc Oreo už z výroby.
Jozef Cmar
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 5. 2018 00:45

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tazz1 27. 5. 2018 11:51

Oproti svému současnému M2 si slibuji lepší a o něco málo větší displej (byť v menším těle) a delší výdrž na baterku. Takže jsem zvědav na e-čtení a třeba také geocaching. Zamrzí absence 3,5mm jacku, ale redukce z usb-c je prý více než kvalitní. Uvidíme
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 5. 2018 12:25

Ten displej je o poznání větší, rozdíl 8'' vs. 8.4'' je znatelný
Jinak proč nevezmeš levnější M3, ten 3,5 jack má
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tazz1 27. 5. 2018 21:49

Protože dnes už je pro mě zásadnější USB-C jak 3,5mm jack. Vyměnil jsem telefon za ten s novým konektorem a postupně nahrazuji i všechny kabely a poté se začnu poohlížet i třeba po powerbankách :-)
Tazz1
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 6. 2018 13:56

Nick Cave
VIP uživatel