Huawei P20 /Pro - obecná diskuze

Diskuze o telefonech Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod handyouch 29. 9. 2018 11:58

Tak to by jsi napsal špatně :-)
Možnost vypnutí tam je od začátku, ale po aktualizaci je AI defaultně vypnuto.Dříve bylo def. ON
Mám rád všechny mobilní systémy.
Používám Huawei P20 s Androidem, což považuji za nejrychlejší, nejbezpečnější a nejstabilnější OS na trhu.
Služební telefon mám iPhone X s iOS

MOBILNÍ WINDOWS nepoužívám, je to mrtvola a do ní se nemá kopat.
handyouch
Junior

Odeslat příspěvekod Anonymni 29. 9. 2018 20:58

Ano pravda. V nekterych clancich to bylo zapsano zavadejicim zpusobem
Anonymni

Odeslat příspěvekod giam 6. 10. 2018 16:43

Tak vsechny ty pozitivni recenze najednou dostaly smardlavou pachut podvodu.
https://www.svetandroida.cz/samsung-pomlouval-htc-dostane-za-to-tucnou-pokutu-201310

https://www.mobilmania.cz/clanky/a-pak-verte-internetu-soutez-o-telefony-vybizi-k-psani-pozitivnich-recenzi/sc-3-a-1342908/default.aspx
giam
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 6. 10. 2018 17:06

Recenze nečtu. Když chci vědět, jaký ten tlf je, tak si ho prostě koupím a zkusím sám. Jako s P20 Pro a už jsem to tu psal - já jsem velmi mile/pozitivně překvapen. Podle mne to je lepší přístroj než S9/S9+
iPhone XS 256GB Gold; Samsung Galaxy S9 Duos modrý, Huawei P20 Pro Twilight
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Junior

Odeslat příspěvekod h.rudka1 7. 10. 2018 11:37

Dva měsíce jsem ,, nespal' ;) co vzít jako náhradu za Samsung G S6 no a vítěz je doma : Huawei P20 Pro. Po měsíčním používání mohu konstatovat že jsem udělal dobře! Výdrž baterie, foťák.. plynulost systému.. a vzhled telefonu to jsou přednosti. Tohle je můj názor.
h.rudka1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pelosek15 7. 10. 2018 16:09

Karl Kopfrkingl: s P20 pro jsem si hrál neskutečně krát a mohu konstatovat ze lepší nez S9+ fakt není :) ale jasný Karel co taky jiného od tebe čekat že? :D design to je des a ten jeho notch co každý druhý schovává děsný :) a to nemluvím o jeho nadstavbě to je neskutečná blamáž :D
Pelosek15
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 10. 2018 17:55

Cardi, ale ve výdrži P20 Pro jasně vede, a to je pro spoustu lidí dost důležité :-)
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 7. 10. 2018 18:08

No jo, ty co si "hrají s telefonem neskutečně krát" (čti: držel jsem ho už v ruce na pár minut), ty mám opravdu nejraději. Dál to snad ani nejdu komentovat, protože je to naprosto zbytečné.
BTW: a patrně jsi chtěl říct, že jsi si s ním hrál nesčetně krát ;-)
Karl Kopfrkingl
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka L. 9. 10. 2018 10:16

Ahojte! A co přesnost GPS, chodím hodně mimo značené cesty v terénu, tak je to pro mě důležité....
Yamaha AX 1090, JBL Ti 1000, kabeláž Audioquest FLX-SLIP, Audio-Technica ATH-AD700X, , AudioGD 10.33, nap. kabel ViaBlue X25 Silver,Foobar 2000 DarkOne v4.0,MMC PopcornHour A400
Jirka L.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kajmik01 9. 10. 2018 11:37

GPS presna a bezproblemova. Oproti moji predchozi LG G5 obri krok dopredu.
Za me GSM i GPS citlivost patri mezi nekolik nejlepsich.
kajmik01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 9. 10. 2018 14:31

Pokud to mám srovnat s S9 nebo iP8/X/XS, tak nevidím rozdíl.
Karl Kopfrkingl
Junior

Odeslat příspěvekod Pelosek15 9. 10. 2018 14:40

Karliku chvili to fakt nebylo ale ta jejich nadstavba to je teďka neco ;D jenom do teďka nechápu proč to vyhrálo na dx atd když ty fotky jsou tak prepalene no ok:) jinak vydrž větší než S9+ Ale jo když to má 4000mh :D zase srovnání co :) A ten notch to je taky přednost? Jistě:)
Pelosek15
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 9. 10. 2018 15:03

Předpokládám, že ta 15tka v nicku, je věk. Projev by tomu odpovídal. Tedy, pokud to není IQ 8-)
Ale k věci: srovnávám přístroje tak, jak jsou. Větší baterka ale ještě neznamená, že přístroj bude mít větší výdrž. Typickým příkladem je iPhone XS a S9. S9 má baterku větší a při mém používání dosahuje menší výdrže.
Nadstavba je věcí vkusu. Já s ní na Huawei P20 Pro nemám sebemenší problém. A to jej používám aktivně tak 16 hodin každý den. Co se týče fotek, je asi potřeba se naučit fotit, že. Mód "PRO" tam není asi jen tak pro legraci a pokud se mi nelíbí, co leze z automatu, tak mám zde možnost. V automatu jsem ale zatím asi neviděl zkreslenější pojetí barev než to, které předvádí Samsung - a to již dlouhodobě. Barvičky jako Čínské lidové televizi, naprosto nevěrohodné podání a letité problémy s vyvážením bílé.
Ale jo, poučuj mne dál. Bavím se zatím docela dobře.
Karl Kopfrkingl
Junior

Odeslat příspěvekod handyouch 9. 10. 2018 16:31

Ať je jeho věk jaký chce, ale fotky co lezou na automat z P20 , ale i z P20 Pro nejsou žádná hitparáda. 90% uživatelů fotí na automat. Fotky jsou někdy přepálené a někdy naopak. Někdy ostří dobře, někdy ne. Telefon není zrcadlovka, abych na každou momentku nastavoval ISO , závěrku atd ... Nikdy nevíš co tě potká :roll:

Karl Kopfrkingl píše:A to jej používám aktivně tak 16 hodin každý den.

A co děláš těch 8 hodin ?
On je možný mladý, ale ty máš hodně smutný život, když musíš 16 hodin čumět na telefon. Hlavně bacha aby ti z telefonu nekleslo IQ na těch 15.
Mám rád všechny mobilní systémy.
Používám Huawei P20 s Androidem, což považuji za nejrychlejší, nejbezpečnější a nejstabilnější OS na trhu.
Služební telefon mám iPhone X s iOS

MOBILNÍ WINDOWS nepoužívám, je to mrtvola a do ní se nemá kopat.
handyouch
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 9. 10. 2018 19:39

Nemusíš mít péči o můj život - nakonec ti do něj nic není. Ale uklidním tě, 16h do něj rozhodně nečumím. Nevím jak ty, ale já obecně nečumím, ale koukám. Nesmíš posuzovat lidi podle sebe ;-) Aktivně lze telefon používat i tak, že se na něm probíhá synchronizace několika mailových schránek nebo FB, apod. na pozadí. 8h spím (překvapení, co?), takže nic z toho neprobíhá, protože tlf je ve stavu "nerušit."
Nemyslím, že jsi takový pitomec, abys na odpovědi na své přiblbé dotazy nepřišel sám...i když - jeden nikdy neví.
BTW: třeba pravopis pořád zvládám lépe než ty 8-)
Karl Kopfrkingl
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka