Huawei P20 /P20 Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Anonymni 29. 9. 2018 20:58

Ano pravda. V nekterych clancich to bylo zapsano zavadejicim zpusobem
Anonymni

Odeslat příspěvekod giam 6. 10. 2018 16:43

Tak vsechny ty pozitivni recenze najednou dostaly smardlavou pachut podvodu.
https://www.mobilmania.cz/clanky/a-pak-verte-internetu-soutez-o-telefony-vybizi-k-psani-pozitivnich-recenzi/sc-3-a-1342908/default.asp

https://dotekomanie.cz/2016/11/adups-odesila-data-android-telefonu-cinske-servery/
giam
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 6. 10. 2018 17:06

Recenze nečtu. Když chci vědět, jaký ten tlf je, tak si ho prostě koupím a zkusím sám. Jako s P20 Pro a už jsem to tu psal - já jsem velmi mile/pozitivně překvapen. Podle mne to je lepší přístroj než S9/S9+
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod h.rudka1 7. 10. 2018 11:37

Dva měsíce jsem ,, nespal' ;) co vzít jako náhradu za Samsung G S6 no a vítěz je doma : Huawei P20 Pro. Po měsíčním používání mohu konstatovat že jsem udělal dobře! Výdrž baterie, foťák.. plynulost systému.. a vzhled telefonu to jsou přednosti. Tohle je můj názor.
h.rudka1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pelosek15 7. 10. 2018 16:09

Karl Kopfrkingl: s P20 pro jsem si hrál neskutečně krát a mohu konstatovat ze lepší nez S9+ fakt není :) ale jasný Karel co taky jiného od tebe čekat že? :D design to je des a ten jeho notch co každý druhý schovává děsný :) a to nemluvím o jeho nadstavbě to je neskutečná blamáž :D
Pelosek15
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 10. 2018 17:55

Cardi, ale ve výdrži P20 Pro jasně vede, a to je pro spoustu lidí dost důležité :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 7. 10. 2018 18:08

No jo, ty co si "hrají s telefonem neskutečně krát" (čti: držel jsem ho už v ruce na pár minut), ty mám opravdu nejraději. Dál to snad ani nejdu komentovat, protože je to naprosto zbytečné.
BTW: a patrně jsi chtěl říct, že jsi si s ním hrál nesčetně krát ;-)
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirka L. 9. 10. 2018 10:16

Ahojte! A co přesnost GPS, chodím hodně mimo značené cesty v terénu, tak je to pro mě důležité....
Yamaha AX 1090, JBL Ti 1000, kabeláž Audioquest FLX-SLIP, Audio-Technica ATH-AD700X, , AudioGD 10.33, nap. kabel ViaBlue X25 Silver,Foobar 2000 DarkOne v4.0,MMC PopcornHour A400
Jirka L.
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kajmik01 9. 10. 2018 11:37

GPS presna a bezproblemova. Oproti moji predchozi LG G5 obri krok dopredu.
Za me GSM i GPS citlivost patri mezi nekolik nejlepsich.
kajmik01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 9. 10. 2018 14:31

Pokud to mám srovnat s S9 nebo iP8/X/XS, tak nevidím rozdíl.
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pelosek15 9. 10. 2018 14:40

Karliku chvili to fakt nebylo ale ta jejich nadstavba to je teďka neco ;D jenom do teďka nechápu proč to vyhrálo na dx atd když ty fotky jsou tak prepalene no ok:) jinak vydrž větší než S9+ Ale jo když to má 4000mh :D zase srovnání co :) A ten notch to je taky přednost? Jistě:)
Pelosek15
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 9. 10. 2018 15:03

Předpokládám, že ta 15tka v nicku, je věk. Projev by tomu odpovídal. Tedy, pokud to není IQ 8-)
Ale k věci: srovnávám přístroje tak, jak jsou. Větší baterka ale ještě neznamená, že přístroj bude mít větší výdrž. Typickým příkladem je iPhone XS a S9. S9 má baterku větší a při mém používání dosahuje menší výdrže.
Nadstavba je věcí vkusu. Já s ní na Huawei P20 Pro nemám sebemenší problém. A to jej používám aktivně tak 16 hodin každý den. Co se týče fotek, je asi potřeba se naučit fotit, že. Mód "PRO" tam není asi jen tak pro legraci a pokud se mi nelíbí, co leze z automatu, tak mám zde možnost. V automatu jsem ale zatím asi neviděl zkreslenější pojetí barev než to, které předvádí Samsung - a to již dlouhodobě. Barvičky jako Čínské lidové televizi, naprosto nevěrohodné podání a letité problémy s vyvážením bílé.
Ale jo, poučuj mne dál. Bavím se zatím docela dobře.
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 10. 2018 16:31

Ať je jeho věk jaký chce, ale fotky co lezou na automat z P20 , ale i z P20 Pro nejsou žádná hitparáda. 90% uživatelů fotí na automat. Fotky jsou někdy přepálené a někdy naopak. Někdy ostří dobře, někdy ne. Telefon není zrcadlovka, abych na každou momentku nastavoval ISO , závěrku atd ... Nikdy nevíš co tě potká :roll:

Karl Kopfrkingl píše:A to jej používám aktivně tak 16 hodin každý den.

A co děláš těch 8 hodin ?
On je možný mladý, ale ty máš hodně smutný život, když musíš 16 hodin čumět na telefon. Hlavně bacha aby ti z telefonu nekleslo IQ na těch 15.
anonymni

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 9. 10. 2018 19:39

Nemusíš mít péči o můj život - nakonec ti do něj nic není. Ale uklidním tě, 16h do něj rozhodně nečumím. Nevím jak ty, ale já obecně nečumím, ale koukám. Nesmíš posuzovat lidi podle sebe ;-) Aktivně lze telefon používat i tak, že se na něm probíhá synchronizace několika mailových schránek nebo FB, apod. na pozadí. 8h spím (překvapení, co?), takže nic z toho neprobíhá, protože tlf je ve stavu "nerušit."
Nemyslím, že jsi takový pitomec, abys na odpovědi na své přiblbé dotazy nepřišel sám...i když - jeden nikdy neví.
BTW: třeba pravopis pořád zvládám lépe než ty 8-)
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 10. 2018 20:00

"Nadstavba je věcí vkusu. Já s ní na Huawei P20 Pro nemám sebemenší problém. A to jej používám aktivně tak 16 hodin každý den."
Co má s nadstavbou společného synchronizace ? Nějak se do toho motáš ...
Rozhodně za aktivní sportování nepovažuji koukání se na fotbal v televizi ... Stejně tak za aktivní používání telefonu nepovažuji AUTOMATICKÉ stahování aktualizaci, synchronizaci emailů nebo fotek.
Tohle bych čekal od UNIho nebo Cardi ....

No nic, věnuj se 16 hodin telefonu, 8 hodin se věnuj spaní. Bezva život.

A zpátky k P20/P20 Pro....
Už se někomu ozvala slibovaná aktualizace na 9.0 ?
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků