Huawei P20 /P20 Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod stillmann 16. 6. 2018 09:28

Bude to stačit? ;-)
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod kepajko 16. 6. 2018 16:38

stillmann: stačí osobne vyskúšať a zistíš aj sam :-)
kepajko
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 6. 2018 18:11

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 6. 2018 13:37

Huawei P20 Pro dostává vylepšení fotoaparátu a bezpečnostní aktualizaci

https://www.mojandroid.sk/huawei-p20-pr ... e-post-row
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod walltax 19. 6. 2018 13:42

To uz sem davals,ne? :-D
walltax
Junior

Odeslat příspěvekod brunilda 19. 6. 2018 14:01

Pár týdnů vlastním P20 Pro. Naprostá spokojenost se vším co jsem chtěl. Letitý vlastník řady S od Samsungu jsem dlouho váhal a byl skeptický. Nakonec přechodu nelituje a vše kvituji. Maximální spokojenost.
brunilda
Junior

Odeslat příspěvekod stillmann 19. 6. 2018 15:15

Za kolik pořídils a co je vše v balení? :-)
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod jindra999 19. 6. 2018 21:07

Mám teprve pár dní P20. Z výborně hodnoceného Slovenského eshopu za 12700 Kč dual sim, CZ distribuce je drahá. Když už píše někdo nademnou, co je v balení, tak to byla docela vydrbávka. Prodejce nepsal obsah balení. Měl jsem už tolik mobilů v minulosti, tak jsem si automaticky koupil pouzdro a trošku slušnější folii. A zjistil, že to samé průhledné pouzdro je přibaleno. A po sloupnutí nekvalitní ochranné fólie uviděl, že pod ní je nalepená z výroby druhá fólie, už pěkná. Nevím, co vydrží. Ale vím, že tak pečlivě sám nikdy žádnou nenalepím, ani jediné zrníčko prachu, to se doma snad ani nedá. Takže už tam zůstane. Tak mě mrzí, že jsem pouzdro za 169,- a folii za 255,- kupoval zbytečně. Taky žádný WOW efekt u mě z tohoto telefonu nenastal, je to prostě klasický android, pořád ty samé ikonky na placce, takže proti mé milované Lumii 1020 co jsem teď měl čtyři roky, je to o hodně menší osobitost. Šlo mi jen a pouze o aplikace, že už do Lumie prakticky nejsou.
Co mě mrzí nejvíc a potřebuju poradit jestli to jde vyřešit nějakou alternativní aplikací, je foťák. Buď umí 20 Mpix na hnusný a mnou spousty let nepoužívaný formát 4:3 nebo umí využít plnou šířku displeje 18:9 a vypadá to dobře i na mém pracovním monitoru přes celou plochu, ale jde použít jen 8 Mpix. Dost degradace proti 41 Mpix Lumii. Je šance, že se tohle nějakou aktualizací změní nebo to jde vyřešit jinou appkou pro focení?
Lumia 1020 black, Huawei P20 black
jindra999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš.Klement 20. 6. 2018 11:17

Zdravím,
jsem pár dní majitelem P20. Telefon super, jen co mě zatím vadí a nikde jsem nenašel, jak nastavit tón pro jednotlivé "události". Abych měl jiný zvuk u SMS, jiný u Facebooku, jiný u kalendáře? Změnil jsem v Nastavení - Zvuk - Oznámení - a vybral jsem si vlastní tón. Ale u všech aplikací je zvuk stejný, nejde konkrétně vybrat.
Děkuji za případnou radu.
Aleš.Klement
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kepajko 20. 6. 2018 13:36

Nastavení - Zvuk - Oznámení sa nastavuje zvuk sms a ostatné zvuky ako mail, kalendár, messenger, facebook atď sa nastavuje v každej aplikaci zvlášť.
kepajko
Junior

Odeslat příspěvekod Aleš.Klement 20. 6. 2018 16:47

To právě takto není, třeba u Facebooku nastavit zvuk nejde. A rád bych měl jiný zvuk pro mail, kalendář atd. U HTC One to šlo všechno vpohodě nastavit
Aleš.Klement
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kepajko 20. 6. 2018 19:24

Nastavenie zvuku Facebook : nastavenia-nastavenia upozornenia-okamžité-zvuk-vybrať zvonenie a máš to.
Naposledy upravil kepajko dne 20. 6. 2018 21:37, celkově upraveno 1
kepajko
Junior

Odeslat příspěvekod jindra999 20. 6. 2018 21:29

FB nepoužívám. Ale to co měníš je systémový zvuk, pro všechny notifikace stejný. Ten jsem nastavil a nechal pro SMS. Pak si nastavil zvlášť email. Přímo v mail klientu pod názvem účtu, jde v detailním nastavení výběr. Buď systémový zvuk nebo libovolný jiný.
Lumia 1020 black, Huawei P20 black
jindra999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aleš.Klement 21. 6. 2018 09:22

kepajko píše:Nastavenie zvuku Facebook : nastavenia-nastavenia upozornenia-okamžité-zvuk-vybrať zvonenie a máš to.

Tak tuto volbu tam nemám, ale asi to bude tím, že používám Lite verzi.
jindra999 píše:FB nepoužívám. Ale to co měníš je systémový zvuk, pro všechny notifikace stejný. Ten jsem nastavil a nechal pro SMS. Pak si nastavil zvlášť email. Přímo v mail klientu pod názvem účtu, jde v detailním nastavení výběr. Buď systémový zvuk nebo libovolný jiný.

V Outlooku toto jde, ale Gmail mi nic podobného nenabízí.
Díky za pomoc.
Aleš.Klement
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kepajko 21. 6. 2018 09:57

Gmai externá aplikácia zvuk je pevne vstavaný. Vstavaný mail klient zvuk sa dá nastaviť. Používam obe aplikácie na externej apke mám vypnutý zvuk ale sem tam ju používam a na vstavanej aplikácií mám zvuk podľa seba :-)
kepajko
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků