Huawei Mate 20 /Pro - spekulace před představením

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod walltax 21. 8. 2018 08:43

Netradiční kostkové uspořádání tří fotoaparátu a LED přisvětlení Huawei Mate 20 Pro

GetFile.jpg
walltax
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 21. 8. 2018 14:55

Nové snímky odhalují tři hlavní fotoaparáty u Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mate 20 Pro se objevil na dalších údajných snímcích, které přibližují vzhled zařízení. Čelní straně má dominovat obří displej s drobným výřezem v horní části. Zajímavě vypadá zadní strana, kde bude trojice fotoaparátů sdružena takřka do čtverce. Spatřit lze i čtečku otisků prstů na zadní straně, což odporuje dřívějším spekulacím o čtečce přímo v displeji. Je možnost, že Huawei nasadí dvě čtečky, případně bude čtečka v displeji výsadou jen nějaké speciální edice.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Huawei Mate 20 Antutu

Obrázek
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 & Honor 8X
zumzumzum
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod zumzumzum 24. 8. 2018 15:20

Huawei Mate 20 a Mate 20 Pro dorazí rovnou s novým Androidem

https://bit.ly/2P3Mc5l
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 & Honor 8X
zumzumzum
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod panrt 26. 8. 2018 23:09

Mate 20 a Mate 20 pro:

-- 27. 8. 2018 00:15 --

Mate 20 lite:
Přílohy
huawei-mate-20-lite-2.jpg
huawei-mate-20-lite-1.jpg
Huawei-Mate-20-Pro-render-Benjamin-Geskin.jpg
Huawei-Mate-20-render-Benjamin-Geskin.jpg
panrt
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 8. 2018 06:45

Huawei Mate 20 a 20 Pro dorazí s Androidem Pie, verze Lite si vystačí s Oreem

https://www.smartmania.cz/huawei-mate-2 ... i-s-oreem/
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod zumzumzum 27. 8. 2018 17:52

Huawei Mate 20 Lite kompletně odhalen. V Polsku si jej už lze předobjednat

Huawei stále ještě oficiálně nepředstavil svůj očekávaný model Mate 20 Lite, avšak to nebrání tomu, aby byl například v Polsku již k předobjednání. Známe tak zcela kompletní výbavu a současně i cenu, která činí 1 600 zlotých, což je necelých 10 tisíc korun. Potvrzen je 6,3palcový displej, osmijádrový procesore Kirin 710, Android 8.1 nebo 64GB paměť.

https://bit.ly/2ocrrJv
zumzumzum
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod panrt 30. 8. 2018 11:24

Mate 20 PRO znovu na scéně:

-- 30. 8. 2018 12:25 --

A Mate 20:
Přílohy
Huawei-Mate-20 (1).jpg
Huawei-Mate-20-Pro.jpg
panrt
Junior

Odeslat příspěvekod lukodlak 30. 8. 2018 13:53

Tomu spodnímu obrázku nevěřím, vypadá to dost škaredě. Doufám, že to tak nebude.
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 30. 8. 2018 14:12

Jo no ten spodni obrazek je moc cringe :D
zumzumzum
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod stillmann 30. 8. 2018 14:56

Já bych ho bral..když bude fotit jak full frame zrcadlovka.. ;-)
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 31. 8. 2018 15:17

Je to venku: Huawei představí Mate 20 16. října v Londýně

Čekání je u konce, Huawei nám konečně oznámilo, kdy a kde představí své očekávané vlajkové modely Mate 20 a Mate 20 Pro.

Huawei dnes na veletrhu IFA odhalil mimo jiné především datum a místo konání své speciální akce, na které se chystá představit velmi očekávané smartphony Mate 20 a Mate 20 Pro. Jde o nástupce loňských modelů Mate 10 a Mate 10 Pro. Velkolepá akce se uskuteční 16. října v Londýně, kam Huawei situoval i svou tiskovou konferenci na představení někdejších superphonů Huawei P9 a P9 Plus, a máme se opravdu na co těšit.

Kromě jiných specifikací, jako například velký 6,3″ AMOLED displej, pořádná baterie s kapacitou 4200 mAh, nové vlajkové lodě obdrží pod kapotou zbrusu nový procesor Kirin 980, který se pyšní fascinujícím prvenstvím, jedná se totiž o vůbec první 7nm procesor. Kromě dvou zmíněných smartphonů se můžeme těšit také na jejich odlehčenějšího bratříčka Mate 20 Lite a klasickou exkluzivitu v podobě Mate 20 Porsche Design.
zumzumzum
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod zumzumzum 3. 9. 2018 16:14

Huawei Mate 20 byl zřejmě spatřen na veletrhu IFA 2018

Veletrh IFA nám pomalu končí, avšak i tak nám zřejmě odhalil ještě jednu novinku. V rukách neznámého člověka se objevil telefon, který má na zadní straně hned tři čočky fotoaprátu sestavené ve čtverci. A právě to je zásadní indície vedoucí k budoucímu Matu 20 (Pro).

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Zadní strana Huawei Mate 20 Pro uniká na kvalitních snímcích

Obrázek

Obrázek
zumzumzum
Schvalování příspěvků

Předchozí stránkaDalší stránka