Huawei P8 Lite ALE-L21 TWRP

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod honza.stajsko 1. 11. 2017 22:29

Dobrý večer, tak jsem tady zase a s trošku komplikovanějším případem, což je to, že jsem dal do modelu (viz. popisek) TWRP a když jsem chtěl nainstalovat jinou ROM tak jak jinak jsem smazal systém, poté jsem nainstaloval AICP ROM, který z nějakého důvodu nechce naběhnout, tak jsem si řekl, zkusím hodit znovu root, ale když jsem tedy telefon chtěl dostat zpět do TWRP, tak ani náhodou mně to do něj nehodí, hodí mně to do nějakého tzv. "Huawei eRecovery" s tím já nic moc nezmůžu... A žádný tlačítko mně do něj nedostane... Když to nechám běžet tak mám stále nápis Huawei a nic a když hodím Volume Up + Zapínání tak mně to hodí do již zmiňovaného eRecovery (Který nedokáže ani aktivovat wifi....) Telefon má odemčený bootloader, ale už si skoro nevím rady jak do něj to TWRP zase zpátky nahodit. Nějaké rady prosím? Nechce se mi to házet do servisu. :) Děkuji moc
honza.stajsko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod HuaFan 3. 11. 2017 09:29

Zdravím, eRecovery se většinou zapne jen když je telefon připojený k nabíječce, zkuste nabíječku odpojit a zkusit to znovu. Třeba to pomůže ;-)
HuaFan
Kolemjdoucí