Huawei Mate 10/ Pro/ Lite - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 12. 2017 08:01

a který máš, Mate 10 nebo Pro?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod J.Urban 30. 12. 2017 09:33

Mate 10, bez Pro
J.Urban
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod neis 8. 1. 2018 10:47

Kde se dá spolehlivě koupit mate 10 bez pro? Pro verze je krom vodeodolnosti v mych očích horší. Někde jsem četl, ze se záruka u huawei vztahuje na celý svět, ze neni nutné mít českou distribuci, abych mohl reklamovat v nasem autorizovaném servise, nevíte někdo jak to je?
neis
Junior

Odeslat příspěvekod J.Urban 8. 1. 2018 19:02

Já jsem Mate 10 (bez pro) kupoval na AliExpress, odkaz viz výše. Dnes je už i levnější. Záruka se řešila na www.huafan.cz
J.Urban
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CACHEEATER Honza 8. 1. 2018 20:08

Mám to stejně. Objednáno z Aliexpress, dorazil za 6 dní vč. proclení přes DHL.
CACHEEATER Honza
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 12. 1. 2018 18:41

► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 1. 2018 11:27

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paolous 23. 1. 2018 16:54

Mate tady nekdo tu verzi Mate10 bez pro?
Ta se mi velmi libi, ale co jsem koukal da se vzit jen pres ebay z irska za 14000...
Nevim pak by to asi stalo za p.d pri pripadny reklamaci, a uz vubec nejsou v cestine zadny reference... potrebuju kazdopadne dualsim, jeste me zaujal honor view 10, taky Amazon ale zase...
Nemate nejaky napad, nebo neco jinyho? Amoled mit nemusim... dik
paolous
Junior

Odeslat příspěvekod J.Urban 23. 1. 2018 17:24

Jak už jsem psal, já ho mám a jsem s ním nadmíru spokojen. Stál mě podstatně více než uvádíš, běž do toho.
J.Urban
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod flemo 31. 1. 2018 10:07

Vcera sa mi dostal do ruky na vyskusanie kolegov Mate 10 Pro, a v ramci zbezneho porovnavania s HTC-U11 som zaznamenal dve prekvapenia

1. Na mieste, kde mal U11 bezproblemove WiFi pripojenie, sa Mate drzal len tak-tak. Mame vo firme AP na roznych miestach a on sa drzal najslabsieho viditelneho.

2. Skusil som pouzit nabijacku z Mate na U11 a vzdy po chvilke prestala nabijat. Ine USB-C nabijacky (napr. z Lumie 950, autonabijacka Philips) mi U11 bez problemov a rychlo nabijaju.
Huawei P20 Pro / Lumia 950
flemo
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 31. 1. 2018 12:21

Fotoduel Huawei Mate 10 Lite vs. Asus Zenfone 4 Selfie Pro
https://www.smartmania.cz/fotoduel-huaw ... -4-selfie/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jozef Cmar 31. 1. 2018 12:51

Huawei Mate 10 Pro v modrém provedení

https://youtu.be/jhsX0AnNUdw
Xiaomi 13
Galaxy S23
Jozef Cmar
Junior

Odeslat příspěvekod neis 31. 1. 2018 13:43

Flemo: jaký tam máš FW? Protože přesně v tomto náš mate 10 pro naprosto vyniká, kde jsou ostatní fony mrtvé, tak mate běží stále vklidu , stejně tak mobilní sítě špičkové. A nabíječky to samé, běží i na činách za 100 Kč..

Edit:Aha už vidím, myslel jsi to tak, že automaticky neprehazoval ap. Tak to odskousene nemám, ale ani by se nedivil, protože po soft stránce ma huawei ještě co ladit, ale od verze 127 uz toho moc není..
neis
Junior

Odeslat příspěvekod PeterPan 31. 1. 2018 14:30

Mám Mate 10Pro. Site bez problémů. Nemám více AP. Jen wifi direct na TV a router. Pokud se připojí na AP u TV sám telefon spíše, že není konektivita do netu a nabídne připojení na jiné AP. Jinak signál jak WiFi tak mobilní má stabilní a drží tak kde mám problém s tabletem. K ladění snad jen kvalita videa jinak nemám problém s ničím. FW127.
PeterPan
Junior

Odeslat příspěvekod flemo 31. 1. 2018 14:46

neis píše: A nabíječky to samé, běží i na činách za 100 Kč..

Problem bol opacny, nabijacku od Mate 10 Pro som nevedel pouzit na nabitie HTC U11. Po cca 5 sekundach sa nabijania nabijat prestane. A pripisujem to skor nabijcke, kedze s kazdou inou si U11 rozumie.
Huawei P20 Pro / Lumia 950
flemo
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků