Huawei Y5 II výdrž baterie

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Morrighan 28. 6. 2017 11:01

Dobrý den,

ráda bych se s vámi poradila o svém telefonu, jehož baterie má život jepičí. Snížila jsem nasvícení, vymazala Messenger, Facebook, atd. Mám tam pouze mail, počasí a offline slovník. Vypla jsem GPS, Bluetooth i wifi (mám ji na tabletu) a přesto je občas schopný nějakým způsobem ztratit i 50% za noc (kdy s ním nic nedělám). Stáhla jsem si DU Batter Saver, který to trochu zmírnil, ale ty aplikace, které tvrdí, že žerou baterii se stejně za chvíli zase spustí (jsou to většinou systémové věci), takže je to jako boj s větrnými mlýny. Proto bych se vás chtěla zeptat, jestli se s tím dá něco dělat, nebo jestli je ten telefon takto vyrobený nebo jestli se jedná o závadu a je možné ho reklamovat? Děkuji za odpovědi.
Morrighan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 6. 2017 11:15

Zkus hard reset, obnovení továrního nastavení
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 28. 6. 2017 13:30

Když to nepomůže reklamuj. Normální to není.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Jozef Cmar 29. 6. 2017 22:31

Různé aplikace na šetření baterie fungují málokdy, většinou mají opačnou funkci. Přes noc mi při korektním nastavení telefonů zmizí většinou kolem procenta a to jak u telefonů řady Y, tak u střední třídy a topmodelů.
Xiaomi 13
Galaxy S23
Jozef Cmar
Junior

Odeslat příspěvekod Morrighan 30. 6. 2017 21:02

Děkuji moc, ono se to stává třeba jednou za pár dní, že se najednou vybije hrozně rychle. Není to stále (i když to jsem přisuzovala vlivu DU Battery Saver).
Morrighan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Xr33 30. 6. 2017 21:40

Takovehle a podobně nesmyslné apky vymaz a budeš v pohodě
Xr33
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků