Huawei P10/Plus - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod superpippo 5. 11. 2017 21:40

Hmm, to je mi jasný, uvidím, jak se to vyvine, teď tam píšu. Když to bude z jejich strany špatný, tak tam budu muset zajet
superpippo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bru7us 6. 11. 2017 10:11

U Huaweie je single/dual SIM ciste vec firmware - HW ma jen jednu verzi.
Singe SIM jsou zamceny pro operatory povetsinou.
Ale staci udelat root a nacpat tam generic firmware a je z toho dual SIM.
bru7us
Junior

Odeslat příspěvekod superpippo 6. 11. 2017 20:35

Díky za vysvětlení a radu, do toho se ale já pouštět nebudu, neboť tomu vůbec nerozumím. Dneska jsem s tím eshopem mluvil a slíbili mi, že mi vrátí peníze, že se mi moc omlouvají, že to byla jejich chyba na jejich stránkách. Že měli chybně uvedeno u tohoto telefonu dual. Tak uvidím........
superpippo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kasabuba 7. 11. 2017 14:03

zvažuji koupi P10+ .. prosím Vás, jak je na tom s kvalitou sluchátkový výstup? poslouchám muziku ve FLAC.. díky
Kasabuba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kasabuba 20. 11. 2017 08:01

tak jsem koupil, sluchátkový výstup je skvělej..
Kasabuba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kony123 4. 12. 2017 21:01

Mám možnost koupit Huawei P10 za vcelku rozumnou cenu, ale čím víc o tom telefonu hledám, tím víc se mi nelíbí.
Byl jsem se na něj podívat v elektru, hlavně jsem testoval fotoaparát a jeví se mi velice dobře, což je pro mě hlavní, ale čtu takové problémy se základním "fungováním".
K té oleofóbní vrstě, už ji tam dávají nebo ne? Také čtu problémy s wifi, že huawei dosahuje daleko horších rychlostí oproti jiným telefonům, je to pravda? Co horší citlivost displeje a neodladěnost prostředí?
U těhle výkřiků na internetu člověk neví, zda jde o problém s jedním kusem, co třeba bylo vyřešeno reklamací nebo jde o problém všech kusů.
Není lepší koupit Honor9?
Děkuji moc.
Kony123
Junior

Odeslat příspěvekod Physeter 5. 12. 2017 06:06

Já teď koupil ženě pod stromek P10Plus. Foťák je pro ni zásadní a tak mi tento telefon vyšel jako nejlepší cena/výkon. Samozřejmě zatím nebyl zapnutý, ale mohu jen informovat, že na displeji žádná fólie není a oleofobni vrstva ano.
Physeter
Junior

Odeslat příspěvekod superpippo 6. 12. 2017 19:56

Zdravím borci, poraďte mi prosím. Koupil jsem si sklo panzer glass, moje otázka je, mám sundat tu fólii z výroby (to je ten gorilla glass)? Díky
superpippo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod superpippo 6. 12. 2017 21:57

Dobrý, už jsem jí sundal a nalepil to sklo. Gorilla je vyloženě sklo displaye
superpippo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 22. 12. 2017 11:27

HUAWEI P10 DOSTÁVÁ AKTUALIZACI NA EMUI 8.0 A ANDROID OREO

https://gizchina.cz/2017/12/21/huawei-p ... tualizaci/
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kkozi 24. 12. 2017 12:51

Otázečka, jestli někdo nebude vědět.

Natáhnul jsem si do Gmail aplikace účet e-mailu na seznamu, ale bohužel se mi e-maily nezobrazujou v html, tzn, když třeba přijde e-mail s upozorněním tady z diskuze, tak se to nezobrazí jako odkaz, ale jako text, čili je odkaz nutný kopírovat a vložit do prohlížeče :-/
Díkyyy
Kkozi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kkozi 2. 1. 2018 16:28

Eeeh? Udelal jsem si zkratky na vsechny svy mailovy schranky a furt mi ty zkratky z olochy mizej. Uz me to stve. Nevite nekdo, proc tomu tak je?
Kkozi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 4. 1. 2018 16:42

Staň se Beta testerem a vyzkoušej jako první Android 8 a EMUI 8 na telefonech Huawei P10.
Přihlaš se tady: consumer.huawei.com/minisite/cz/fut/
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radv 6. 1. 2018 20:42

Ahoj všichni,
mám dotaz, vím, že Honor 9 má zprava a zleva vedle prostředního tlačítka (a zároveň čtečky otisků) i další dvě funkční tlačítka, oproti tomu jsem četla, že Huawei P10 má ta funkční normálně nad, zabírající místo na displayi, je to tak? A jak to má P10+ prosím?
Moc díky!
radv
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 1. 2018 20:50

Buďto na displeji nebo přes čtečku gesty
https://www.mobilmania.cz/clanky/huawei ... 3004163676
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků