Huawei Mate 9 /Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod cartee 3. 5. 2018 15:06

podle mě patří ještě mate9 mezi špičku.. mám ho a jsem max spokojenej.
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 5. 2018 15:11

Souhlas, je to jeden z mála, spíše jediný s větším displejem, delší výdrží a také ,,normálním'' poměrem stran, který by mi vyhovoval, ale Huaweju 12tis. za mobil prostě nedám :(
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 5. 2018 01:32

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 29. 6. 2018 10:11

Říkal jsem si, že je to nějak často...
GeneHawkins
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cartee 29. 6. 2018 11:58

to je dobře.. ;-)
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 16. 8. 2018 15:42

Šmarjá hlavně nic netestovat, jen ať to funguje... :D
GeneHawkins
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karlos01 21. 8. 2018 09:31

droman píše:Jaké používáte tvrzené sklo? Já jsem zkoušel skla z Aliexpress, ale bohužel vzhledem k zaobleným hranám displeje žádné nesedí. Resp. vždy je menší a to vypadá hrozně, navíc to vadí při práci.
Dle zkušeností uživatelů, je zatím asi nejlepším řešením originální fólie. Více zkušeností na http://www.huafan.cz/discussion/1798/po ... ne-sklo/p1

-- 23. 3. 2017 04:31 --

Co obal? Já jsem dlouhou dobu používal originální obal (tvrdý z originálního balení telefonu). Ten sice vypadá skvěle, nicméně jsem měl strach o nekryté strany (hrany) telefonu. Objednal jsem kryt http://s.aliexpress.com/vuaMFj2U a jsem maximálně spokojený. Kryt sedí, telefon sice mírně naroste na rozměrech, i tak ale není větší, než můj předchozí Mate 7 a vejde se tedy i s pouzdrem do pouzdra na běhání a batohu na rám kola, které mi po předchůdci zbylo.


Já používám tento obal a nemám problém https://www.mobilni.cz/2323-tenke-silikonove-sede-pouzdro-nillkin-na-huawei-mate-10-pro.html, viděl jsem podobný i pro P9. Oproti peněženkovému krytu nezabere tolik místa a navíc se silikon přizpůsobí:)
Karlos01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 6. 10. 2018 09:12

Huawei Mate 9 Pro obdržel aktualizaci 8.0.0.377

https://youtu.be/RYQGYtZgzek
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod droman 14. 11. 2018 10:41

Je výborné, že se Huawei (zatím) nepřestává starat i o staré modely telefonú.
Neofiko : na FF je (zatím neschválená ) aktualizace B377
Tato aktualizace přidává akcelerační technologii Huawei GPU Turbo, která zlepšuje efektivitu grafického zpracování.
[Systém]
Přidává akcelerační technologii Huawei GPU Turbo. Nyní si můžete užívat plynulejších her. Pro lepší zážitek ze hry doporučujeme, abyste v aplikaci Game Suite zapnuli herní režim.
[Aplikace]
Přidává aplikaci Game Suite. Umožňuje nepřerušované hraní a plynulejší zážitek ze hry, například během intenzivních situací, jako jsou týmové bitvy.
[Záznam obrazovky]
Optimalizuje funkci záznamu obrazovky. Nyní je možné zaznamenávat obrazovky bez časových omezení.
Optimalizuje funkci záznamu obrazovky. Nyní můžete pro záznam vybrat zdroj zvuku (mikrofon, systém nebo žádný).
[Aplikace]
Vylepšuje rychlost spuštění některých mainstreamových aplikací.
[Galerie]
Optimalizuje zobrazení textů uživatelského rozhraní některých filtrů při editaci obrázků.
[Bezpečnost]
Integruje bezpečnostní opravy Google vydané v listopadu 2018 ke zvýšení zabezpečení systému.
Siemens C25, C35i, M35i, Sony Ericsson K510i, K750i, K770i, Nokia 3210, 3310, 3330, 6101, 6110, 6130, 6210, N8 - green
droman
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 14. 11. 2018 13:04

Huawei Mate 9 Pro patří k nejlépe podporovaným telefonům na trhu

https://youtu.be/b0oD8hyG5Gg
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 1. 2019 13:52

Huawei Mate 9 dostává stabilní aktualizaci Android 9 Pie
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 12. 4. 2019 20:00

Huawei Mate 9 obdržel Android 9.0 Pie

► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 21. 5. 2019 10:07

Furt nic. Už asi na něj čekat ani nemám? A mám ho vůbec chtít?
GeneHawkins
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 21. 5. 2019 10:14

No Stress, hele můj kamarád má Huawei Mate 10 Lite a všichni už mají android 9.0 a on má furt 7.0 :D :D
Obrázek si o tom udělej sám...
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 5. 2019 10:31

GeneHawkins píše:Furt nic. Už asi na něj čekat ani nemám? A mám ho vůbec chtít?

Jestli používáš apku nahrávání hovoru, tak na devítce nejde vůbec anebo složitě
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků