Huawei mate 8 vs 9

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod rajs 10. 1. 2017 10:41

Už několikrát se to tady psalo to samé měl Mate 8 až po čtyřech updejtech ho doladili proto již nikdy více od Huawei novinku nekoupím,a Mate 9 sám je tragedie čtu to po celém netu za ten peníz se vyplatí počkat na lepší stroje.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod PeterPan 10. 1. 2017 17:56

To rozhodně. Nereaguje na doteky. Kopírování občas nefunguje. Podivné rozdělování obrazovky. Obcas se to celé seka. Nemá spoustu běžných nástrojů, co mají jiní za čtvrtinovou cenu. Tak nevím. Stačilo dát cenovku kolem 10ky a dopsat, že se jedná o betu a že vlastně jen sháníme testery. Ale jednou, jednou to bude vyladeny stroj. :)
PeterPan
Junior

Odeslat příspěvekod rajs 24. 1. 2017 08:26

Tak od včera je pro Mate 8 přístupný N 7.0 tak tím se posouvá tento foun dále ,update má 2,23 gb.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 24. 1. 2017 09:25

Tak posune se tím dále, až budou ověřené zkušenosti, že vše po aktualizaci běží, jak má. Ale jen dobře, že aktualizace jsou.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod droman 8. 2. 2017 05:49

Tak já osobně jsem na Mate 9 přešel z Mate 7. Uznávám, bylo to trošku lehčí rozhodování než přejít z Mate 8 :-).
Musím říct že vynaložených peněz vůbec nelituji. Telefon mám více jak týden, testuji co se dá a zatím jsem nenarazil na žádný problém.
U Mate 7 jsem také řešil problémy s restarty, problémy při Stravě či Endomondu a jiné neduhy, nakonec se vše aktualizacemi vyřešilo a Mate 7 byl na svou dobu super přístroj.
Co se týká dotyků na Mate 9, nemám problém. Co jsem tak před nákupem pročítal fóra, tak bych řekl, že se problém vyskytoval jen u některých přístrojů, kde se navíc problém minimalizoval stržením ochranné fólie a nalepením skla, případně odstranil aktualizací.
Mate 9 je super telefon, pokud se vyskytnou nějaké neduhy, věřím, že je podpora odstraní. Navíc tříletá záruka na telefon dokazuje, že si Huawei věří narozdíl od konkurenčních "bouchačů a ovocnářů".
Siemens C25, C35i, M35i, Sony Ericsson K510i, K750i, K770i, Nokia 3210, 3310, 3330, 6101, 6110, 6130, 6210, N8 - green
droman
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků