Vypadky hovorů Y6 ii compact

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod krobot 10. 12. 2016 07:29

Mam potíže s Y6 ii compact. Od prvniho použití telefonu se potykam s odmlcenim jedne nebo druhé strany na cca 10-15 sec pri hovoru v siti 3G. Pokud prepnu do 2G žádné potíže nejsou. Telefon reklamovan, reklamace uznána a dostal jsem nový kus. S novym kusem mam opět stejné potíže. Preventivne jsem vyměnil i sim kartu, což také nepomohlo. K odmlceni dojde i několikrát během jednoho hovoru. O2 odmítá přístroj vymenit za jiný model.
krobot
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 12. 2016 08:19

Hard reset, obnovení továrního nastavení by nepomohlo? Když budeš reklamovat stejnou závadu, měli by ti vrátit peníze
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oooooooooo 10. 12. 2016 08:21

celkem klasika, mimochodem x krat resena a duvod vysvetlenej.Zbyva ti posledni volba pokud nechces byt na 2g, nahrej alternativni firmware, zaruka pude kde slunce nesviti.Zrovna dnes sem rikal klukovi ze u levnych krumplu se precenuje vyznam zaruky - vetsinou ukazou fakac a cas a energie vlozena do soudniho sporu , no za to bych si koupil telefonu pet.Ne HR to fakt neresi.
Jo jeste pomuze volba v gravityboxu, inteligentni site - zase, root a zaruka v kelu u samsungu.Pouceni - samsungu na kilometr se vyhni, vpripade problemu co jinde resis root, oprava ,unroot, zaruka dal bezi, tady si vkelu.Vetsinou nejde root udelat bez ztraty zaruky.
Btw ted ctu - od prvniho pouziti telefonu..Presne duvod proc v cr elektroniku beru pres net, uhledne bych zabalil a poslal zpet bez udani duvodu jiz druhej den.Zadny dohadovani co tomu je neni, lozeni na prodejnu, predani, vyzvednuti, dohadovani.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 10. 12. 2016 11:36

Moooooc pěkná úvaha, o samsungu, on však používá HUAWEI.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod metyn 10. 12. 2016 16:37

:oboze , no já mám s 02 ty nejlepší zkušenosti, znovu reklamuj, Meta
metyn
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků