Huawei P9 Lite/ 2017 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 11. 2017 13:58

ta spona tam musí být, jedině že by ji tam při předvedení nedali zpátky
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tiberi 12. 11. 2017 14:01

díky za reakci-už jsem ji našel ,je pidi tak jsem ji přehlídnul jak je zasunuta do obalu
i53470,asus p8z77-m,Arctic Cooling Freezer 13,1xRAM Kingston 8GB DDR3 1600MHz,sapphire7850,Seasonic M12II-520 520W,CoolerMaster Elite 311,2x af f12pwm
tiberi
Junior

Odeslat příspěvekod chalmil 16. 11. 2017 14:11

Zdravím.Pořídil jsem si zánovní P9 Lite/2016.Setkal jsem se s věcí,která se mi u žádného dřívějšího founku nevyskytovala:
Když chci napsat novou sms,tak se mi v nabídce adresáta objeví všechny kontakty,kterým jsem psal dříve.A nemohu přijít na to,jak tuto nabídku vyčistit.
chalmil
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 11. 2017 17:05

Kdybych kupoval mobil po nekom, urcite bych dal tovarni nastaveni.
anonymni

Odeslat příspěvekod chalmil 18. 11. 2017 10:04

Tak jsem to hodil do továrního.Vypadá to,že se to spravilo.Ukáže čas.Díky
chalmil
Junior

Odeslat příspěvekod mirdasl 19. 11. 2017 20:29

Jak tak pročítám heuréku s cenama, tak většinou lidi kupují z malých ešopů ! i za cenu distribuce EU.
Liší se to nějak, co se týče softwaru ?
A jak s reklamací..
Máte zkušenosti?
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 11. 2017 20:43

jak kde, s EU distribucí je oveřený Max-shop, jinde bych nekupoval, fon může být od zahr. operátora a reklamaci uplatňuješ pouze v eshopu
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 19. 11. 2017 21:01

Koukám..ceny stejný jako z ofico. Akorát tam mají rozbalený kusy za 5.400,- já nikdy nekupoval rozbalený věci :D ale dobrejch pár stovek, kerý bych dal do obalu..co ty na to.
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 11. 2017 22:00

nejlevněji a z CZ distribuce koupíš Huawei P9 Lite 2017 v Sandi a Digiboss.cz
https://mobilni-telefony.heureka.cz/hua ... 4628818261
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adam.f 23. 11. 2017 07:42

Ahojte,

od doby, co jsem si koupil P9 Lite 2017 mám problém tento telefon spárovat s ostatními zařízeními pomocí bluetooth.

Předtím jsem měl obyčejný no name telefon z Číny a spárovat ho s čímkoliv nebyl problém (auto, reproduktor, ntbk …)

Nyní co mám P9 Lite 2017 jsem nešťastný. Telefon se spojí trvale pouze s reproduktorem. Největší problém mám při propojení s autem. Nechce ho to nikdy spojit a když už se to podaří, tak to za chvíli vypadne.
Jelikož hodně volám, spárování je pro mě docela nutností. Můžu telefon restartovat, vypnout/zapnout bluetooth, ale problém stále trvá … auto to nespojí a když jo, tak to vypadne. Ostatní telefony s autem nemají žádný problém.

Nevíte někdo co s tím?

Díky moc.
adam.f
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 11. 2017 07:56

mi to dělalo Lenovo s Pioneerem, nějaký čas se také špatně pároval, ale pak si to ,,sedlo''
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 23. 11. 2017 15:13

Byla tady uni rada. Vypnout okamžité aktualizace Napsal MartinR na huafan.cz:
Vyřešeno tak, že jsem odinstaloval aplikaci Google Play services for Instant Apps. Nerestartoval jsem ani telefon, přesto se to hned spárovalo bez jakéhokoliv problému!!!

Zkuste a dejte vědět, zda tento postup u vás zabral, ztratil jsem s tím moře času, tak doufám, že to pomůže i dalším. :smile:

P.S. Google Play services for Instant Apps je služba na tzv. aplikace použitelné bez instalace, lze to v nastavení pod Google - Okamžité aplikace - úplně vypnout, aby se to nenainstalovalo znovu. Viz Používání okamžitých aplikací Android
Odkaz http://www.huafan.cz/discussion/4238/ne ... -bluetooth
Anonymni

Odeslat příspěvekod mirdasl 26. 11. 2017 18:36

Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 26. 11. 2017 19:17

Jasně Mirku stejnou mám i já ale ne 64gb :D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 26. 11. 2017 19:53

Mám přesně tuto a spokojenost.
Anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků