Huawei P9 Lite/ 2017 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tomjev 9. 11. 2016 15:43

Zdravím,chci se zeptat mobil jsem dal na reklamaci ohledně že když zmáčknu boční tlačítko hlasitosti tak mám zvuk plechový zní vzdáleně oprava proběhla v pořádku doma mobil zapnu po hodině se mi udělá aktualizace systému a od té doby mám vadu zpět,neví někdo co s tím?
tomjev
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod standavfr 9. 11. 2016 20:34

Oprava asi dobře neproběhla,když to dělá zase.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomjev 10. 11. 2016 04:12

Taky si myslím,pochybuji že by aktualizace systému to udělalo
tomjev
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aixon 11. 11. 2016 10:14

Máte taky problém stím, že když zhasnete displej a dáte telefon do kapsy, že se aktivuje foťák a vyfotí to kapsu? Rád bych to deaktivoval, ale nikde jsem to nenašel :)
aixon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomjev 11. 11. 2016 16:49

Ne s tím problém nemám ;-)
tomjev
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Anonymni 12. 11. 2016 11:31

Foťák aktivuješ dvojím stiskem Volume -. Někde se to dá vypnout, asi 2krát jsem si vyfotil kapsu, ale nic strašného
Anonymni

Odeslat příspěvekod zumzumzum 13. 11. 2016 21:53

Zdravím, používáte někdo instagram na tomto telefonu?
Já ano mohutně :D A jaksi mě trápí padání instagramu. Mám nainstalovany všechny aktualizace, Instagram jsem přeinstalovával ale nepomohlo. Každej den mi min. jednou spadne jednou instagram. Nechápu ale dá se to přežít není to nic tragickýho. Stává se to taky někomu? O.o
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nery 16. 11. 2016 12:26

Asi se to už tady někde probíralo, podporuje p9l nebo honor7lite otg?
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 16. 11. 2016 21:05

zumzumzum píše:Zdravím, používáte někdo instagram na tomto telefonu?
Já ano mohutně :D A jaksi mě trápí padání instagramu. Mám nainstalovany všechny aktualizace, Instagram jsem přeinstalovával ale nepomohlo. Každej den mi min. jednou spadne jednou instagram. Nechápu ale dá se to přežít není to nic tragickýho. Stává se to taky někomu? O.o

Máš ho v chráněných aplikacích? Huawei má vylepšené řízení spotřeby a všechny aplikace které nejsou chráněné se uzamknutím kliinou.

-- 16. 11. 2016 22:07 --

Nery píše:Asi se to už tady někde probíralo, podporuje p9l nebo honor7lite otg?

Huawei P9 lite OTG nemá...
Anonymni

Odeslat příspěvekod zumzumzum 17. 11. 2016 09:38

Tube : jj mam to v chranenych app. :-]
Dneska rano mi opet spadl. Je to docela na prd no kdyz projizdis zed novy fotky ostatnich a v pulce ti to spadne. :D a musis zase odznova uff :-D :-D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 29. 11. 2016 15:33

Dneska mi vyskočila na mém P9 Lite aktualizace nějaká 461mb tušim. K čemu byla dobrá? :D už jste někdo otestoval / zkoušel? Díky.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jozef Cmar 29. 11. 2016 22:39

Instaloval jsem pár dní zpátky, jsou zde drobné opravy, novější úroveň zabezpečení. Zatím firmware B160 funguje spolehlivě.
Xiaomi 13
Galaxy S23
Jozef Cmar
Junior

Odeslat příspěvekod glock69 30. 11. 2016 07:30

V nové verzi lze nastavit sms tak, aby se nekrátil počet znaků za háčky a čárky.
glock69
Junior

Odeslat příspěvekod aixon 19. 12. 2016 15:08

tak nevim jak je to možný, ale teďka mi přestaly chodit sms. Teda nepřestaly, akorát se nezobrazují, musím jít do nastavení sms/pokročilé/správa zpráv na SIM kartě a tam jsou. Může mi prosím někdo říct z jakého důvodu se toto děje a co stím mám udělat? :-/
aixon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 12. 2016 20:36

Zkus restartovat telefon
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků