Huawei Y6 Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod mojmax 17. 3. 2017 19:01

Tak se klidně ptej, já už ho používám ke své spokojenosti skoro rok. Co by tě zajímalo?
mojmax
Junior

Odeslat příspěvekod budo 20. 3. 2017 10:03

Ahoj. Díky. Důležité jsou tyto věci:
1) výdrž baterie celý den při častém použití (ne hry, browsení po wifi ano)
2) bezporuchový chod - je to pro manželku, laborovat s tím nebude. Musí to chodit spolehlivě.
3) dobře fungující gps pro geocaching (c:geo), pro pěší turistiku (mapy.cz a Locus) a pro autonavigaci (Google maps, Waze)
4)skvělý foťák - focení momentek dětí, atd.

Jestli krom toho můžeš zhodnotit po roce provozu i Tebou rozpoznané plusy a mínusy, budu moc rád. Díky :-)
budo
Junior

Odeslat příspěvekod metyn 20. 3. 2017 12:53

ad 4 - tak tady uber ze sqělého na průměr, pak ok, Meta
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod mojmax 21. 3. 2017 10:15

Tak ve stručnosti:

1) baterka je super - mám zapnutou wifi, data, gps, přes den nějaké hovory sms, trochu brouzdání po netu a vydrží 2 a někdy i 3 dny. Pokud člověk nemá zapnutá data, dá se dostat i na 4 dny.

2) Musím zaklepat, zatím žádnou poruchu jsem neměl, ani samovolný restart, takže spolehlivost zde určitě je

3) GPS funguje normálně, fixuje do několika sekund, Waze používám a vše v pořádku.

4) ano, foťák je takový průměr, na focení momentek ale bohatě stačí, přední kamera je trochu horší, jinak spokojenost.

Abych to zhodnostil, tak telefon mi naprosto vyhovuje, má všechny LTE frekvence, pro mě bylo také důležité, že je to DualSIM, ale nemá sdílený slot pro paměťovku, takže tam foukneš 2 Simkarty a paměťovku současně, to už teď moc mobilů nemá. Vynikající je výdrž baterky (proto jsem si ho kupoval). Co se týče těch negativ, pokud bych se měl zamyslet, tak to je ten přední foťák a pro někoho možná pouze Android 5. Pro mě ale zcela nepodstatná věc, všechny aplikace mně fungují.
mojmax
Junior

Odeslat příspěvekod Yadima 21. 3. 2017 11:40

Dobrý den .Mám zakoupený Huawei Y6 PRO a jsem velmi spokojen s tímto výrobkem chování přístroje je pikantní po všech bodech užívání ,chybí sice lepší verze android ale Huawei Y6 Pro nadává najevo za jemu schází...děkuji
Yadima
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod budo 21. 3. 2017 13:24

Děkuji za reakce a zkušenosti. Pokud se toho foťáku týká, tak srovnávacím markrem je pro mne Honor 7 Lite, který mám asi 3/4 já a s výkonem foťáku jsem velmi spokojený. Fotí dobře i za snížených světelných podmínek a hlavně má praktické ovládání i skvělé manuální režimy, včetně manuálního ostření! S ním se dají dělat doslova divy :-)

O jeho foťáku píšou toto:
Zadní 13 Mpx fotoaparát má světelnost F2.0 a širokoúhlý 78° objektiv. Díky podpoře HDR se zapnutým bleskem vám pomůže pořizovat lepší portréty a skupinové snímky. S režimem malování světlem můžete pořizovat okouzlující umělecké snímky s dlouhou expozicí. Profesionální mód vám dává svobodu měnit nastavení fotoaparátu jako u digitální zrcadlovky.
budo
Junior

Odeslat příspěvekod Yadima 24. 5. 2017 16:21

Dobrý den Opravdu spolehlivé společenský typ nenáročné chování je důležité specifikace nejsou ještě mimo eter vzhled konkurenční focení na doma a tak.
Yadima
Kolemjdoucí

Předchozí stránka