Huawei P9 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pedes 8. 8. 2016 10:10

babenka4 - při mém používání ta utilitka zobrazuje teplotu v rozmezí 28-38°C. Při intenzivním používání jsem zatím neměl přes 50%. Ještě podrobím dalšímu testu v kombinaci využívání GPS Navigace, focení a hry a dám info.
jen poznatek program ukazuje i kolik která apka žere a zrovna tenhle monitor sám sebe dal na 1. místo ;-)
pedes
Junior

Odeslat příspěvekod babenka4 8. 8. 2016 13:30

to pedes:
zdravim a vdaka za odpoved, len pre upresnenie, pod tymi 50% percentami pri intenzivnom pouzivani si nemyslel nahodou teplotu v °C , a coho je to hodnota ?
Je to dosiahnute pri spustenej aplikaci Foto, alebo je to pri celkovom beznom pouzivani telefonu /net, video a iné/.
Naozaj ti budem vdacna ak sem hodis hodnoty v °C/cas pouzivania fotenia a hrania hier, za ktory tu teplotu P9 dosiahla aj pri tej GPS navigacii.
K tomu poznatku, neviem posudit ci GSM Battery monitor zerie vela, lebo pouzivam ho len na tom mojom nestastnom ZTE Axon mimi , mam ho na 10 mieste a vykazuje spotrebu 0,5%, no nezda sa mi, ze by mi nejako rychlo mizla baterka, ta je v pohode , zle je len prehrievanie.
Este traz dik a tesim sa na dalsie poznatky a skusenosti, prajem pekny den.
babenka4
Junior

Odeslat příspěvekod pedes 17. 8. 2016 13:18

napíšu to jinak, ještě mi ta aplikace neukázala hodnotu, která by ve stupních celsia začínala čtyřkou a víc. Max. jsem viděl 38°C ve chvíli, kdy jsem měl puštěno víc apek, jela mi GPS, fotil jsem, natáčel a zkusl jsem hrát hry, Zmíněný NFS, mimo to FC:WW2 a Leps World2. Je jedno zda je ve spojení s hodinkami nebo ne.
Na jeden zádrhel jsem narazil po nainstalování jedné aplikace na měření čehosi, tušm hluku a tel se seknul. Po odinstalování a nahrání apky jiného výrobce vše OK.
pedes
Junior

Odeslat příspěvekod babenka4 25. 8. 2016 15:26

Cau pedes, dlhsie som tu nebola, PC /v zaruke/ mi dalo valali a nez som poriesila reklamaciu a vymenu za nove, preslo vela casu. Chcem ti len podakovat za tvoju ochotu a testovanie toho o co som ta poziadala, si fajn chlapik, nech ti to vydrzi, maj sa krasne, zelam pekny den
babenka4
Junior

Odeslat příspěvekod RingManCZ 3. 9. 2016 20:58

dá se v blízké době očekávat trochu výraznější pokles ceny (tak 2000)?
RingManCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bobolit 3. 9. 2016 21:23

Kup Honor 8 a máš to samé za 11k. Jediný rozdíl jsou skleněná záda oproti kovu, nic víc.....
Bobolit
Junior

Odeslat příspěvekod RingManCZ 4. 9. 2016 13:58

na ten jsem se taky díval a sice je dražší, než kolik jsem měl původně v plánu utratit, ale zase má všechno co potřebuji
RingManCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bobolit 4. 9. 2016 16:01

Kamarád ho má a bomba telefon. Oproti P9 má ještě navíc programovatelné tlačítko, NFC a infraport. Jediný co nemá jako P9 jsou kovová záda a u foťáku napsáno Leica, ikdyž je foťák totožný :-)
Bobolit
Junior

Odeslat příspěvekod Ogyn 7. 9. 2016 04:20

Prosim o radu,která app nahrávání hovorů je funkční ? Vyzkoušel jsem jich několik ,a buď nefungovaly vubec,nebo jenom chvíli ! Ps mám Honor 8,ale problém se záznamem hovoru jsem měl o na p8 lite. Zajímají mne zkušenosti s nahráváním u Huawei všeobecně.
Ogyn
Junior

Odeslat příspěvekod Ogyn 7. 9. 2016 08:07

To Bobolit - liší se i trochu rozmístěním tlačítek,takže ne pasuje každý kryt ..i tvrzené sklo trochu překrývá sluchátko (asi 1 mm)...jinak velká spokojenost !
Ogyn
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 9. 2016 23:31

Porovnání fotoaparátu Huawei P9 vs. Honor8
http://mobilizujeme.cz/clanky/souboj-dualnich-fotoaparatu-od-huawei-slepy-fotoduel-vysledek/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pedes 18. 9. 2016 09:07

Bobolit - NFC u P9 je, ale existují dvě verze a je jen v případě verze bez DualSim. Jaké tlačítko máte na mysli?
pedes
Junior

Odeslat příspěvekod Bobolit 18. 9. 2016 09:29

Jasně, vím, že NFC má P9 single sim, ale tu koupíš jen u operátora a to je velké mínus, aspoň pro mě, kvůli jejich nainstalovanému bordelu a pozdním aktualizacím. Čtečka otisku prstu u Honoru 8 je zároveň programovatelné tlačítko, kde jde navolit co se stane např. při jednom zmáčknutí, dvojím, apod....
Bobolit
Junior

Odeslat příspěvekod pedes 20. 9. 2016 13:31

Netušil jsem o jakém "tlačítku" je řeč.
Nevím kam až sahají možnosti čtečky na Honor8.
U P9 lze volit kromě odemknutí telefonu - pohybem po čtečce se listuje v galerii obrázku, tahem dolu ze základního menu lze stáhnout lišta notifikací, poklepáním lze přijmout hovor, vypnout budík, pořídit fotku.
zda nové možnosti přinese novější firmare si musíme počkat.
pedes
Junior

Odeslat příspěvekod Hadzi 8. 11. 2016 22:07

Chtěl bych si pořídit ještě jednu nabíječku, nejlépe asi alliexpres. Máte nějaky typ? Podporuje rychle nabíjení? Našel jsem třeba toto

https://www.aliexpress.com/item/100-Ori ... 476a323643

díky za pomoc
Hadzi
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků