Huawei P9 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod stillmann 11. 7. 2018 11:42

A co když na konec nedostane?
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 13. 7. 2018 20:01

Huawei P9 s uživatelským rozhraním EMUI 5.0.3 funguje skvěle

https://youtu.be/btDEifPgxpc



stillmann píše:A co když na konec nedostane?


Nedostane no :D viz video nahoře ↑ ↑ ↑
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 19. 7. 2018 15:12

Huawei P9 obdržel update B503 a EMUI 5.0.3


https://youtu.be/ncLPQRetPwA
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stillmann 19. 7. 2018 15:32

Tak funguje skvěle,neobdržela,nebo obdržela? :D
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod LadislavM 30. 7. 2018 20:33

Neví někdo, jestli Huawei P9 lite mini má GPS? V návodu o tom není ani čárka. Dále je tam zajímavý problém, při hovoru, když je mikrofon naplno, je tam v pozadí v hovoru slyšet zvuk připomínající zvuk tekoucí vody. Je to normální?
LadislavM
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 31. 7. 2018 10:03

GPS samozřejmě má.
Žádnou tekoucí vodu neslyším.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod azAllL 28. 8. 2018 18:24

Mám P9 na prodej + velké příslušenství. Kdo má zájem ať napíše... :-) jinak jde vážně o skvělý telefon. Bohužel Mate 10 Pro předčil mé očekávání, tak měním :-)
azAllL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 19. 12. 2018 18:06

Dostala se mi do rukou P9 a ve špatných světelných podmínkách vypadají všechny fotky, jak s růžovým filtrem. To je normální nebo nějaké špatné nastavení? Jiné telefony (Lumia 830, Moto G5 Plus) to nedělají.
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod RG 6. 5. 2019 13:42

Zdravím, v telefonu mi přestala optimálně pracovat baterie, tak jsem ji nechal vyměnit v servisu. Prý ji vyměnili za "originální HUAWEI". Při jejím chodu mi přišlo, že se rychle vybíjí a zejména, že se příliš rychle nabíjí (z 90 na 100 procent za minutu). Nainstaloval jsem si tedy AccuBattery, který mi po dvaceti nabitích říká, že život baterie je na ca. 1800 mAh z 3000mAh, tedy tak na 60 procentech. Odnesl jsem to zpět do servisu, kde mi tvrdí, že je vše v pořádku a otestovali to tím, že na telefonu pustili na hodinu video a "baterie klesla o 17 procent, coz odpovida standardum vyrobce".

Poradil by mi prosím někdo, jestli je to v pořádku? Podle mě je tento způsob měření životaschopnosti baterie blbost.
RG
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 12. 4. 2020 15:53

Huawei P9 obdržel EMUI 5.0.4 s AppGallery

Před čtyřmi lety jsme světu oficiálně představili Huawei P9, krásný mobilní telefon s bohatou nabídkou funkcí a výkonným procesorem Kirin 955. Telefon sám dosud vlastním a ačkoliv už jej mnoho let nepoužívám, pořád má své kouzlo. Kompaktní rozměry jsou fajn, také konstrukce je parádní.

V předchozích dnech jsme pak pro tento mobilní telefon začali uvolňovat novou aktualizaci firmware. Máme zde EMUI 5.0.4, výrazně novější bezpečnostní záplaty pro operační systém Android (skok je rok kupředu), došlo také k integraci našeho obchodu s aplikace AppGallery, což bylo mimochodem hlavním důvodem pro další aktualizaci firmware. Po několika dnech testování mohu potvrdit, že telefon funguje bez problémů. Málokdo v dnešní době ještě stále spoléhá na Huawei P9, na druhou stranu bych ale s tímto přístrojem pravděpodobně dokázal nějakou dobu fungovat (ačkoliv se mi vždycky více líbil větší Huawei P9 Plus, ten jsem ale nikdy nevlastnil).
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 10. 8. 2020 09:02

Aktualizace, která se zatím uvolnila v Číně, má číslo 10.8.0.0.550 (C00) a má velikost přibližně 660 MB. Dodává se s bezpečnostní opravou pro červenec 2020.

Bylo také hlášeno, že aktualizace přináší funkci nazvanou Inteligentní nabíjení, která zabraňuje přebíjení zařízení, když je připojeno k nabíjení, zejména přes noc. Tato funkce zpomaluje nabíjení během noci, protože ví, že uživatel spí. Tato funkce také pomáhá zpomalit proces stárnutí baterie, i když si popravdě nejsem jist životností baterie čtyřletého zařízení.

[Zdroj: SvetHuawei.cz]
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 4. 8. 2021 19:48

Huawei P9 obdržel novou aktualizaci! Lednové (2021) bezpečnostní záplaty.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků