Huawei Mate 8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 3. 2016 12:15

Já též právě přemýšlím, v čem je Mate8 znatelně lepší od Mate7, aby se vyplatilo dát 5-6tis. navíc..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 3. 3. 2016 13:25

Tak o malinko lepší display, baterka, podpora LTE, výkon, foťák, lepší materiály atd.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cartee 3. 3. 2016 16:52

přesně jak píše orgasmic.. ja měl srovnání mate7 mate8 note 4..a můžu říct že mate 8 je ze všech nejlepší.. kdo nevyzkouší neví.. další po mate8 bude možná pro mě note 6..:-)
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod inkvizition 3. 3. 2016 19:14

Ahoj, nikde jsme se nedočetl, jestli má Mate 8 Fingerprint 2.0 po vzoru Mate S. Na Mate S se mi líbily gesta jako sesunutí lišty a procházení fotek a co si pamatuju, tak jako jediná mi sejmula i mokrý prst. Má to samé i Mate 8? Díky za odpověď.
inkvizition
Junior

Odeslat příspěvekod Noddik 3. 3. 2016 21:05

jake ma byt to gesto na sesunutí lišty ?:D
Noddik
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 4. 3. 2016 12:06

ne, mate8 tohle nemá.. možná budoucí update ale teď bohužel ne.. taky mě to zklamalo..
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod Noddik 4. 3. 2016 14:06

ono celkově mi přijde, že na Mate 8 moc SW neřešili. uvidíme, co budou přinášet aktualizace. Já budu rád, když v nějaké zlepší ostření fotoapáratu a ne až od 6cm :-D
Noddik
Junior

Odeslat příspěvekod JanSuperB 25. 3. 2016 20:57

Ahojte jsem zde na foru novy a tez vlastnim Huawei Mate 8. mam ho 3 den a naprosta spokojenost. predchozi mobil byl Huawei P7 a Samsung nexus S takze obrovsky skok dopredu.vydrz baterie je opravdu lepsi oproti P7 ten vydrzel opravdu 1 den. mate 8 vydrzi 2 dny meho uzivani v pohode takze max spokojenost. zitra dostanu k narozeninam hodinky U8 tak jsem zvedav jak poslapou spolu s mate 8.
JanSuperB
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BENDER-SVK 28. 3. 2016 09:40

Prispejem trosku ohladom Mate 8, mam ho uz asi 3 tyzdne a mozem povedat, ze zatial najlepsi telefon, aky som kedy mal. Presiel som z Note 4 a maximalna spokojnost. Z mojho pohladu je Mate 8 lepsi vo vsetkych ohladoch ako Note 4, vydrz baterky bez problemov 2 dni, niekedy pri striedmejsom pouzivani aj 3, co sa mi s inym telefonom nikdy nepodarilo...a s takym vykonom a displejom uz vobec :nenapadne . Najviac som sa obaval "nizkeho" rozlisenia displeja a kvality fotaku. Displej hodnotim velmi vysoko...., rastre volnym okom nieje ani pri pohlade zblizka viditelny, ma krasne farby a vysoky jas. Fotak robi nadherne fotky, hlavne ked sa s tym clovek vyhra pri pouziti profesionalneho rezimu...., mozno neurobi kazdu fotku dokonale ostru ako Note 4, ale ako nahrada kompaktneho fotaku na zdokumentovanie vyletu uplne staci 8-) . Treba vyskusat, naozaj podareny kusok u ktoreho uz chvilu zostanem.
BENDER-SVK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod orgasmic 28. 3. 2016 11:31

Já bycj ještě vyzdvihl odolnost.
Už mi spadl 3x z výšky na pevnou zem a až na odřeniny na rozích v pohodě.
Ani záda se nepoškrábala :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ademar 28. 3. 2016 19:41

Ahoj. Prosím Vás, někde jsem četl, že tento telefon neumí nahrávat telefoní hovory ani pomocí externí app. Mohl by mi toto někdo prosím vyzkoušet a napsat sem zda ano či ne? U své S3 používám appku ACR.
Uvažuji o mate 8, ale toto mě zarazilo. Nevíte, kde by se případně dala sehnat 64Gb verze mocha?
Díky předem.
Ademar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ice.man2 4. 4. 2016 22:16

Zdravím vás a hlásím se do klubu. Telefon se zatím jeví super a doufám,ze to vydrží. Budu ho muset teprve naplnit a pořádně zapřáhnout.
ice.man2
Junior

Odeslat příspěvekod JosefKruta 12. 4. 2016 11:35

Muzete nekdo vyzkouset, jak je na tom Mate s presnosti GPS?
Zajima mne predevsim vhodnost pro geocaching (pedestrian use). Vetsina telefonu se chova tak, ze algoritmus pri zastavei pohybu jeste chvili pokracuje a ukazuje nesmyslnou polohu, pripadne pri stani na miste skace sem a tam.

Predem diky za nazory a zkusenosti.
JosefKruta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Refael 16. 5. 2016 20:42

Mohu se zeptat, jak je to doopravdy s agresivním ukončování aplikací i které jsou v Nastavení chráněné?
Přemýšlím intenzivně o koupi, ale na Heurece jsem četl o tomto problému, co je na tom pravdy?
Děkuji předem za odpověď.
Refael
Junior

Odeslat příspěvekod JosefKruta 16. 5. 2016 21:37

Refael: Muzes prosim popsat, co na heurece pisou o tomhle problemu. Jinak mam Mate8 skoro mesic a ohledne ukoncovani si proste nastavis, ktere aplikace chces nechat bezet na pozadi a ktere ne. Zatim nevim v tomhle smyslu o nejakem problemu.
JosefKruta
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků