Huawei P8 Lite - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod oooooooooo 28. 11. 2016 08:39

v taskeru jde kazde jedne aplikaci nebo cinosti telefonu priradit jinou defaultni hlasitost.ze bez rootu nic z podobnych veci nemuzes nastavit je myslim jasny.
Vsechny akce zalozeny na principu tasku se u vsech planovacu nastavuji stejne - podminka, zde spusteni youtube.Akce - youtube ma nastavenou jinou hlasitost s niz se spousti nez mas defaultne.
Obrázek
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 28. 11. 2016 10:30

No, rada asi mimo mísu, jemu jde o snížení úrovně minimální hlasitosti, s tím mu tasker jaksi nepomůže, že?
@Adneam: U MTK se to dá pořešit přes engeering mode editací hodnot, zapatrej jestli existuje servisní mód u Hua a jestli dovoluje editaci levelu audio.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod oooooooooo 28. 11. 2016 12:17

jde mu o to ze youtube rve i kdyz snizi celkovou hlasitost, ono se totiz ridi nastavenim hlasitosti pro MEDIA.Snizeni pouhym posunutim nereflektuje.Mimo misu ses pochopitelne ty..Tasker umi nastavit aby youtube doslova septalo..
btw eng mode umi libovolnej mtk telefon..nemusi patrat, nekde ve foru ma seznam prikazu pro vstup do servisniho menu u vsech cinskych a potom jedn. znacek, ruzne chipsety
Ale muze klidne snizit vcelkovou minimalnmi :-)Ti co maji root snizi jen inkriminovanou app, coz je trochu jina kava.Protoze zaroven muzu mit na plnej kotel hlasitosti dgt app napriklad.
No a ponevadz mam telefon kterej fakt co se tyce zvuku je o par pater jinde, tak bych rek ze to cemu rika youtube rve je slabej odvar kdyz spustis s normal hlasitosti u mne.Tasker to bez problemu resi.50 levlu hlasitosti od nula coz je ticho az po pade.Jediny co rozumne neumoznuje je obdoba max, max v eng, audio, nekterym telefonum toto nastaveni svedci tak ze je to posledni zvuk co vydají
Naposledy upravil oooooooooo dne 28. 11. 2016 13:01, celkově upraveno 1
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 28. 11. 2016 12:58

Zase vedle nemá MTK procesor. To že to umí každé MTK ví i malé dítě. Čti pečliveji.
I když má level na 1 zdá se mu že to řve, možná moc složité na tebe.
Naposledy upravil roy1 dne 28. 11. 2016 13:03, celkově upraveno 1
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod oooooooooo 28. 11. 2016 13:03

nez s to dopsal jsem to opravil.to je fuk.podstatny je za tasker to umi o deset levlu lepe nez jakykoliv jiny reseni.Takze pokud zase, co bylo to predtim vedle ? :-)
Ale mozna nekdo sem pastne neco co umi nastavovat jednotlive app s uplne jinym nastavenim hlasitosti nez je global ..Jinak globalne a jinak snizeni minimalni framework, xposed, modul.Want to lower volume before you starting e.g youtube je nadejny popis u modulu audio stream music :-) Mozna bude umet skoro to co tasker v tomto.
Zatim ale NIKDO , NIC
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rejca 28. 11. 2016 13:17

Přešel jsem z P8 lite na Mi4C za 3690 Kč a musím napsat, že P8 lite se pěkně přecenuje. Jako lepší lowend je to asi dobrý telefon, ale:

Tmavý displej, venku skoro nečitelný za většího světla,
ztěží průměrný fotoaparát,
rychlost na hry špatná, sekalo se toho hodně.

Službu může udělat, ale rozhodně to není takový hit.

Naproti tomu je Mi4C vstupenka do vyšších řad (ale bez funkčního LTE pro venkov).
rejca
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 12. 2016 17:54

OT o špehovacích programech přesunuto sem
viewtopic.php?f=12&t=1257932
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdahok 20. 12. 2016 19:57

Dobrý den. Poradí mi prosím někdo?
Mám Nova Launcher na telefonu Huawei P8Lite a na plochu jsem si dal Widget Přímé vytáčení. Při kliknutí na kontakt se mi objeví Nedostatečná oprávnění! Kde musím něco nastavit, povolit?
Za info moc děkuji.
mirdahok
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jozef Cmar 20. 12. 2016 21:34

Jak už jsem psal jinde, stačí aplikaci udělit všechna oprávnění. Následně na domovské obrazovce přidat widget/kontakty Huawei/přímé vytáčení. Vyzkoušeno nyní na mém telefonu a funguje na první pokus.
Xiaomi 13
Galaxy S23
Jozef Cmar
Junior

Odeslat příspěvekod mirdahok 21. 12. 2016 05:46

Díky,ale mám povoleno Telefon,Vaše poloha,Úložiště. Když dám Widget Přímá zpráva, tak ten funguje. Přímé vytáčení ne.
mirdahok
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jozef Cmar 21. 12. 2016 20:59

A používáte skutečně pro nastavení widgetu kontakty Huawei? Pokud si pamatuji, tak Nova tam sama dává nějakou možnost přidání přímého vytáčení, ale tu jsem netestoval.

PS: jaký firmware v telefonu používáte?
Xiaomi 13
Galaxy S23
Jozef Cmar
Junior

Odeslat příspěvekod mirdahok 22. 12. 2016 17:18

Firmware ALE-L21C432B584
Tu možnost přidání přímého vytáčení v nastavení Novy jsem zkoušel, ale k danému gestu lze pouze jeden kontak,ale stejně mi to nešlo (stejná hláška).
Pokud Novu zakáži, tak přímá volba funguje.
mirdahok
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jozef Cmar 23. 12. 2016 00:00

Tak možná ještě jedna věc - co použít jiný launcher a vyzkoušet volbu přidání v něm? Tím se celkem spolehlivě odfiltruje vliv samotné aplikace (nebo se naopak potvrdí špatné nastavení v telefonu). Další krok už mě nenapadá...
Xiaomi 13
Galaxy S23
Jozef Cmar
Junior

Odeslat příspěvekod ricc4rd0 5. 3. 2017 13:49

Ahojte, neporadil by mi někdo s P8 Lite, konkrétně jestli někdo z vás používá nějakou appku na automatickou změnu profilů vyzvánění podle času? Mám v rodině několik různých androidích mobilů, vasměs všechno KitKat, sem tam nějaký Lollipop. Všude tam mi funguje Llama, ale koupil jsem teď přítelkyni P8 Lite kde už byl Marshmallow. Problém je, že na tomto telefonu nefunguje žádná z aplikací na automatické vypnutí/zapnutí zvonění, když je noc/den. Přesněji řečeno funguje, ale systém ji asi po 20 minutách nějakým způsobem uspí, protože i když je všechno nastaveno správně, zvonění později prostě nezapne nebo nevypne.
Příklad: je 21:00, nastavím, aby každý den ve 21:10 vypnula Llama (nebo i jiná aplikace) zvonění a druhý den ráno v 8:00 je zase zapnula. Ve 21:10 zvonění vypne, ale ráno už ho zpět nezapne, i když běží normálně. Takto se chovají všechny aplikace, které jsem zkusil: Profile Scheduler, PhoneProfilePlus, Nights Keeper, #1 Profile AUto Tasker, Sound Profile, Profile Manager, MyProfiles a ještě nějaké další. Pokaždé stejný scénář. Pokud je událost změny profilu až za více něž cca 20 minut a já před tím uspím telefon - vypnmu display, applikace profil nezmění. Některé aplikace ho po chvíli někdy změní pokud probudím display, což je k ničemu. Nastavil jsem ve Správci baterie každou z těchto aplikací jako jako chráněnou a taky v Rozšířených nastaveních aplikací Ignorovat optimalizace baterie, a také povolil zápis nastavení v systému. Restartoval opakovaně telefon. Nic z toho nepomáhá. Na telefonu není žádný antivir něbo něco podobného, z dodatečně přidaných aplikací je tam pouze Textra. Máte prosím někdo nějakou radu, než s tím třísknu o zeď a dám tam Cyanogenmod nebo Lineage?
ricc4rd0
Junior

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 3. 2017 21:48

Vyfasoval jsem v práci tuhle nádheru a když to spojím přes BT s autem a pustím hudbu, zní to jak 32kbit MP3. S předchozím blackberry byl zvuk naprosto čistej. Tohle je takovej hnuj, že jsem se před služebkou ještě stavil doma pro aux kabel, aby mi to cestou neurvalo uši. Má otázka... jak to?!
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků