Huawei P8 Lite - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod skorpy 22. 5. 2015 20:05

Ahoj chci se zeptat jak je na tom s prijmem tel.signalu? A ma jako p7 dve anteny?
skorpy
Junior

Odeslat příspěvekod Dodo677 23. 5. 2015 01:32

S příjmem sem nějak problémy neměl...
Dual antenu by měl mít až P8 co vím....
S baterii.....
Ráno sem ho sundal z nabíječky...> nonstop data + BT , hudba cca 3hodiny, GPS cca hodinu do toho pár hovorů sms, průběžně FB, pár mailů.... a teď sme na 24%....
Žádná hitparáda to není....ale vzhlem k 2200mAh baterii je výdrž bych řekl adekvátní. Mile překvapuje upozorňování na "zapomenuté" aplikace na pozadí co žerou baterii.... (nevím jestli je to vlastnost všech novějších telefonu......minulý telefon byl Lenovo A660 s vy*urvenou ROMkou z ***** :arrow: nikdy více.... :-) )
Jenom mám lehce problém s připojením telefonu k PC.... nedáří se mi rozchodit HiSuite :-\
Pc telefon buď vůbec nerozpozná....a nebo se připojí tak na 5 s a hned vypadne...... :roll:
Zítra zkusím na jiném PC jestli není problém náhodou jinde....na můj vkus dost špatné řešení .... jako odklikávat někde nějakou vývojářskou nabídku podle mě naprosto zbytečně komplikované.... :/
...narážky nVidiotů na ATi a fanATiků na nVidii není potřeba komentovat...
Dodo677
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cint 23. 5. 2015 08:00

Máš zapnuté USB ladění ?
cint
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Zafata 23. 5. 2015 08:41

Jak je na tom konstrukce, je kvalitni nikde nic nevrze atd ? Plast je vsechno i zada i ramecek predpokladam ? Jak se drzi v ruce, diky zaoblenym hranam by to melo celkem jit ?
Zafata
Junior

Odeslat příspěvekod Dodo677 23. 5. 2015 09:01

cint....:
Ano... ladění zaplé mám.....(otázka je jaký to má smysl ... nic ladit nechci. Takový složitosti s připojením sem snad u žádnýho telefonu neviděl.... :-| )

Zafata:
Záda plast budou bych řekl s jistotou, u rámečku (těla mobilu) bych si tak jisté nebyl. Hliník mám v práci dnes a denně a tady sem opravu na vážkách. Opravdu to vypadá překvapivě dobře jestli to je plast. Kce je pevná, a nějak se mi nedaří telefon nějak zkroutit aby vrznul. Jestli to tak bude i časem... to asi neví nikdo..... :lol:
Telefon je hodně tenký, řekl bych až moc. Kdyby byl o 1-2mm silnější a byla tak větší i baterie , bylo by to lepší řešení....ale tohle tobe individuální....každý má jinou ruku.... :-)
...narážky nVidiotů na ATi a fanATiků na nVidii není potřeba komentovat...
Dodo677
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cint 24. 5. 2015 11:23

Dodo677 píše:Pc telefon buď vůbec nerozpozná....a nebo se připojí tak na 5 s a hned vypadne...


Něco děláš špatně. Telefon se umí i přihlásit na PC jako další disk. Nepotřebuješ aplikaci HiSuite pro editaci a zálohování.
cint
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Kroduk 26. 5. 2015 13:33

Mám dotaz, zvažuji koupi ale mám Vodafone, takže řeším pásma LTE. Jaké tento telefon umí? Na stránce jsou vyjmenované takové, ale jinde jsem nalezl zase jen ze 1800 a 2100 MHz.

Diky
Kroduk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cint 26. 5. 2015 14:01

V CZ či EU distribuci má P8 Lite , P8 a P8 Max všechna pásma LTE.
cint
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Kroduk 26. 5. 2015 14:35

Super , diky moc..takze koupeno, dnes vyzvednu, tak jsem zvedavej
Kroduk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cint 26. 5. 2015 14:42

Tak ať sloužík radosti. :-)
cint
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod JirryHRB 26. 5. 2015 14:51

Ahoj, jak prosim foti? A budes na nem zkouset i nejake hry, nekde jsem cetl, ze se nekomu sekaly, tak jestli je to pravda, kdyz udava vykon 32tis v Antutu..diky
JirryHRB
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nery 26. 5. 2015 15:13

Fotí minimálně stejně dobře jako ostatní androidy v této cenové relaci. Hry jsem nezkoušel.
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kroduk 26. 5. 2015 15:19

No az provedu nejaky testy, muzu sem napsat svy postrehy. Android jsem mel naposled na HTC Desire HD, potom jsem mel 3 roky Lumii 920, a ted zpet k Androidu (ne z duvodu, ze bych byl s Oknama nespokojenej)...tak jsem moc zvedavej na porovnani
Kroduk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ferokulda 26. 5. 2015 15:26

Zdravim, měl bych 2 dotazy.
1. Umí P8 lite přeskupovat spodní tlačítka (když bych chtěl třeba tlačítko zpět mít na pravé straně)?
2. Lze aktivovat displej dvojitým poklepáním (jako to umí třeba LG nebo Lumie)?
ferokulda
Junior

Odeslat příspěvekod vincent2 26. 5. 2015 18:39

Má čtyři přednastavené kombinace navigačních tlačítek/tlačítko zpět je možno i na pravé straně/.
Lze zapnout v menu i aktivaci telefonu dvojitým poklepáním.
vincent2
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků