Seznam: Spolehlivé internetové obchody (Vaše zkušenosti)

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Teutons 19. 2. 2017 08:51

Ahoj nemate někdo zkušnosti s bazarovými telefony u mobilprovas? S7 edge udajně rozbaleny,predvadeci kus za 13800 je dost dobra cena http://www.mobilprovas.cz/detail/889516 ... -black-cz/
Co si o tom myslite? :D
Teutons
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 2. 2017 12:13

Já myslím, že bych určitě nekupoval, ty ušetřené peníze by tě mohly přijít pěkně draho. Ale na druhé straně, pokud se nebojíš riskovat.. :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Teutons 19. 2. 2017 16:03

Je to cz distribuce takže s reklamaci by problém být neměl a zboží bych si před koupením prohledl a zkusil(snad mi to obchod umožní)
Teutons
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 2. 2017 18:08

Že to bude CZ distribuce pochybuju, dá se ověřit přes IMEI
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Teutons 19. 2. 2017 19:10

Také se mi to zdá dost levné na to že by to mělo být cz :D Uvažuji že by jsem to dnes objednal a zítra si to přišel na prodejnu vyzvednout a pře předaním peněz by jsem to zktrolova, zkusil zapnout a zjistil IMEI a zavolal bych na samsung aby jej ověřili(zda cz nebo EU) Ale nevím jak moc velké pochopení pro toto budou mít :D
Jsem zvědavý zda:ROZBALENO - předváděcí kus, rozbaleno, předváděno na prodejně.
Znamená že byl za sklem nepoužívaný nebo že byl jako zkušební kus a všichni jej ošahavali...
Teutons
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 2. 2017 19:22

Tak předváděcí kus je ten vystavený někde na stojanu a je vždycky opatlanej :) podle toho IMEI ti to zjistí také v autorizovaném servisu. Když telefon objednáš přes eshop můžeš do 14dnu vrátit bez udání důvodu, mezitím si zjistíš tu distribuci (u těch méně důvěryhodných eshopu může být problém s vrácením peněz ale tady to snad nehrozí)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Teutons 19. 2. 2017 20:14

Nejraději by jsem byl kdyby bylo možné zajit do official samsung prodejny kde by mi to mohl odbornik zkontrolovat a zjistit zda je vše v pořadku, nevim zda je to možné :D Nevíte to nahodou? :D Imei mohu zkontrolovat pouze po telefonu ale ani cz distribuce mne neruči za vše(kdyby bylo nějak zařízeni poškozeno apod..)
Teutons
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 2. 2017 20:22

Jak uvádím výše, objednej z eshopu, všechno prověř a když tak do 14dnu vrať, jinou možnost asi ani nemáš..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 2. 2017 07:01

Zeptám se na takovou blbost:
V jakém stavu vám přišel nový telefon? Mě přišel Huawei P8 Lite v origo krabici, ale ta nebyla zatavena ve fólii a chyběly i přelepky(pečeti) na kratších bocích krabičky.
Mám podezření, že jde o rozbalené zboží.
anonymni

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 2. 2017 08:48

CZ nebo EU distr.? Kde jsi objednával?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 2. 2017 15:18

Objednané v Exasoft, údajné CZ.
anonymni

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 2. 2017 15:31

Ověř si na podpoře nebo v servisu distribuci podle IMEI, některé eshopy s EU distr. otevírají balení údajně kvůli kontrole a aby tam přidali návod v češtině
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 26. 2. 2017 15:41

no, nvm zdali bych na základě této diskuze z toho šopu cokoli objednal: https://obchody.heureka.cz/exasoft-cz/diskuse/ , Meta
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 2. 2017 18:08

Nick: Díky za tip.
metyn: Tyhle diskuse nelze brát vážně. To bys nemohl nakupovat nikde:
https://obchody.heureka.cz/alza-cz/diskuse/

Ale odbočilo se od mého původního dotazu, nemá někdo zkušenost?
nnnokiaE52 píše:...
V jakém stavu vám přišel nový telefon? Mě přišel Huawei P8 Lite v origo krabici, ale ta nebyla zatavena ve fólii a chyběly i přelepky(pečeti) na kratších bocích krabičky...
anonymni

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 13. 3. 2017 00:51

Teutons píše:Ahoj nemate někdo zkušnosti s bazarovými telefony u mobilprovas? S7 edge udajně rozbaleny,predvadeci kus za 13800 je dost dobra cena http://www.mobilprovas.cz/detail/889516 ... -black-cz/
Co si o tom myslite? :D


Mám S7 Edge právě od téhle firmy, taktéž předváděcí kus. Měla by to být CZ distribuce (nemám jak ověřit, telefonovat nikam kvůli tomu nehodlám). Telefon dorazil samozřejmě rozbalený, ale v kompletním balení a ve výborné kondici. Za ty peníze nebylo absolutně co řešit (pokud to je CZ distribuce), odečetl jsem si ještě DPH a S7 Edge za 12k mi přišel tak nějak akorát, víc bych za mobil nedal :D
Mr.Scully
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků