Huawei P8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod FeShiNe 27. 1. 2016 19:06

Interista: Mělo by stačit připojit k pc a stáhnout roletu oznámení - zvolit Soub./Fotky

pedro.k: Nastavení/Ovládání pohybem/Poklepat - zapnuto
FeShiNe
Junior

Odeslat příspěvekod Interista 27. 1. 2016 23:30

diky druhy den uz to slo nechapu :)
co vase P8 a baterka? Ja mam pocit ze je strasnej zrout. Ted si vzala 6 procent za cca 3hodiny a to jsem s nim nic nedelal. Jedine co mam zapnute na pozadi tak messenger.
http://s15.postimg.org/sexl0y8gb/baterka.jpg
Interista
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FeShiNe 28. 1. 2016 08:41

Interista: Baterie je asi nejslabším článkem celého mobilu. Nejdřív jsem trochu řešil proč mizí dost % přes noc, poté se mi to povedlo stáhnout na 4% (moje noc je cca. 6-7hod.) a nyní jsem se naučil používat Ultra režim (data, když spím nepotřebuji) a mizí 2%/noc. I podle testů výdrž baterie u P8 vychází oproti ostatním modelům G4/S6 apod. poměrně špatně a dlouhé nabíjení tomu vůbec nepřidává. Používám messenger, stále připojený Miband přes BT, občas foto, 6 emailových adres, wifi/data a výdrž mobilu je 1 - 1,5 den, když extra nevolám. Nesmím si zahrát hry nebo si hrát s mobilem to poté % baterie mizí doslova před očima. Dále je potřeba hlídat signál a vypínat wifi, když mobil hledá připojení dost baterie mizí.

O problému ohledně mizení %, když je mobil v klidu docela dost lidí píše na huafan.cz
Asi dost záleží na nastavení telefonu a aplikací v něm, někdy si app moc nerozumí se systémem a spotřebovává moc baterie. Když je mobil v klidu nepozoruji velký úbytek baterie, to až když si ho vezmu do ruky a mám rozsvícení displej.
FeShiNe
Junior

Odeslat příspěvekod Interista 28. 1. 2016 21:26

diky moc mas u mne pivo...ta baterka je opravdu divna. Jsem zvyklej z s4mini(a ten byl co se tyce baterky spatny) a celej den mi hral mobil mp3 na hlasito a v pohode to daval. P8 po chvilce zacne hrat a a baterka jde dolu. Je to skoda snad na huafan.cz najdu nejakou radu jinak je to uzasny mobil
Interista
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lukke 9. 2. 2016 16:37

Tak problém s občasným nereagováním dotykové vrstvy po rozsvícení telefonu odstraněn hard resetem. Provedl jsem nové čisté nastavení a je to již 14 dnů a problém zcela vymizel. Předtím se problém projevil několikrát denně. S výdrží nemám sebemenší problém, usínám většinou s 30%, tak jako jsem měl u S6 Edge.
autorevue.cz: BMW 330i E90, 190 kW + BMW 525d F11, 150 kW
zive.cz: Intel Core i9-7980XE, 2x Radeon RX 480, 64 GB RAM, SSD Intel 720, Samsung MD230X6
mobilmania: Galaxy S9+
Lukke
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miromex 7. 3. 2016 12:07

:?: Dostane Huawei P8 Marshmallow ?
Zatiaľ mám Android 5.0.1, EMUI 3.1. Mobil mal aktualizáciu len po prvom zapnutí, od vtedy nič...
Miromex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 7. 3. 2016 12:09

Měl by ji dostat, vydrž
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod riddell 8. 3. 2016 14:14

Dobry den, sviti vam prosim notifikacni dioda sama od sebe nebo se to musi nejak nastavit? Ani pri hovoru nebo zprave mi dioda nesviti. Dekuji za odpoved
riddell
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Miromex 9. 3. 2016 14:20

Nastavenia->Zobrazenie->Kontrolka
Miromex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mirbrzobohaty 17. 3. 2016 07:29

Ahoj jenom by mne zajímalo jestli je znatelný rozdíl mezi p8 a lite.? kdyzž se neptam na vzhled.
Přemýšlím o koupi p8cky ale jestli jako nenáročný uživatel nepoznám odlišnost tak vemu asi lite verzi.
Telefon bych chtěl na 2 roky+
mirbrzobohaty
Junior

Odeslat příspěvekod FeShiNe 17. 3. 2016 07:49

Ten kdo ma hlouběji do kapsy a bývá spokojený i s málem nechť raději vezme P8 lite.P8 lite je taková příjemná střední cesta, která neurazí. P8 je prostě opravdu někde jinde, zpracování, displej, foťák - neporovnávám výkon, emui je celkem odladěné prostředí a krom her není moc rozdíl v běžném použití, alespoň co se výkonu týče. Telefony mohu porovnávat máme v rodině 2x P8 Lite a 2x P8. Doporučuji osahat na prodejně, ty telefony jsou dost jiné, byť název je téměř stejný.
FeShiNe
Junior

Odeslat příspěvekod mirbrzobohaty 17. 3. 2016 08:59

Děkuji,
lite uz jsem v ruce měl a líbí se mi. Ale stejně asi vezmu P8, jen bych nechtěl zbytečně přeplatit.Chci ho na delší dobu a mám rad kvalitni praci.
Navíc ma OTG což určitě využiji.
mirbrzobohaty
Junior

Odeslat příspěvekod FeShiNe 17. 3. 2016 09:29

Zrovna P8 není předražená, takže tam "zbytečně přeplatit" moc neriskujete, alespoň co se týká českého trhu. Také bych raději vzal P8 za dobrou cenu nebo ještě počkat na P9, ale cena bude tak 14tisíc. P8 lite OTG nemá, takže pak je volba jasná. Já třeba používám flashku Samsung OTG MUF-64CB - 64GB, takže taky OTG využiji. Pokud chcete kvalitu je feeling z P8 rozhodně lepší než u lite verze.
FeShiNe
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 17. 3. 2016 16:12

a pokud chcete i gpu s open gl es 3.1 tak se te parodii od huawei, p8 lite vyhnete obloukem.
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oli9 30. 3. 2016 15:43

Možná to sem nepatří ale od změny času mě trápí to že, na "ploše" jak je čas , másto a datum mám čas o hodinu později než je normálně. Přitomv pracém horním rohu je čas správně. Natavení datum a čas mám použít ze sítě, automatické čas pásmo, Všechno jsem zkoušel ale už nevím dke je problém. Nestalo se někomu taky ?
oli9
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků