Huawei P8 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod rumukrad 11. 10. 2016 10:59

Amper01: Teď na to koukám, u předchozí verze já psáno přímo Czech republic ale i 6.0 jen nordic european.. Nevadí to? Asi blbej dotaz jen mě to zajímá.
rumukrad
Junior

Odeslat příspěvekod Amper01 11. 10. 2016 16:25

Stáhni tu Nordic Europe, to je přímo pro nás, přes to jsem to taky dělal.
Naposledy upravil Nick Cave dne 11. 10. 2016 16:32, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněna citace předchozího příspěvku
Amper01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rumukrad 11. 10. 2016 20:48

Nedaří se mi to.Mám staženo,přetahl jsem to do telefonu ale když dám místní aktualizaci tak mi píše,že nic nenašel.
rumukrad
Junior

Odeslat příspěvekod rumukrad 21. 10. 2016 12:24

Ahoj,tak se mi objevil nečekaný problém.PC telefon vůbec nenajde,jen ho nabíjí.Když ho připojím tak mi nic nenabídne,přitom mi to normálně fungovalo.Podle internetu jsem zkoušel zapnout Hisuite v nastavení-zabezpečení,ladění USB mám vyplé a už nevím co dál,snad jedině tovární nastavení ale do toho se mi moc neche.Měl někdo stejný problém?
rumukrad
Junior

Odeslat příspěvekod Libuše 5. 11. 2016 11:35

Tak jsem si pořídil P8, je super. Jen se mi nezdá to tvrzené sklo. Když na něj pritlačím, třeba uprostřed prohýbá se. Má to tak být? Prosím napište mi lidi .. mockrát děkuju
Libuše
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Anik 11. 11. 2016 09:20

Ahoj,líbí se mi tento tel. A rada bych na něm využila dual sim - 1sim na vše(vodafone) a 2.(t-mobile) Pouze data (lze zablokovat volani apod.).? Lze to takto využít?

A popř. Huawei P8 nebo Honor 8? Dekuji
Anik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rumukrad 20. 6. 2017 21:13

Zadařilo se mi poslat svůj Huawei k zemi a mám na display 3 praskliny,byl jsem v místním servise kde mi řekli,že jen krycí sklíčko se vyměnit nedá ale musí se to vyměnit celý i s dotykovou vstvou(ta funguje bez chyby).Tahají ze mě peníze nebo je to opravdu tak?
rumukrad
Junior


Odeslat příspěvekod rumukrad 21. 6. 2017 07:59

Tak to jsi mě moc nepotěšil :-(
rumukrad
Junior

Odeslat příspěvekod Xr33 21. 6. 2017 09:03

Můžeš na displej nalepit ochranné sklo aby se nezničila doteková vrstva prohybem při používání a nechat to tak byt. ;-)

https://www.zbozi.cz/vyrobek/kisswill-t ... huawei-p8/

Nebo za dolar z Ali... ale měsíc čekání je jen pro silné povahy, asi to za to nestojí, zvlášť když je sklo ruplé..
Xr33
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků