Huawei Ascend G630 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod cahir78c 3. 10. 2014 21:49

Nastavení, vše, zabezpečení, to ano, tam jsem byl mnohokrat, muzes mi napsat celou "cestu"? Vazne to nemuzu najit... :hm
Myslím že jsem tam prošel všechny možnosti snad 10x a nenašel to... :'(
cahir78c
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ramses33 3. 10. 2014 22:05

Nastavení zástupců -na uzamknuté ploše
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cahir78c 3. 10. 2014 22:20

Promin ale to mame asi kazdy jiny telefon 8-D Kdyz otevru v G630 nastaveni, dam vse a zabezpeceni tak tam mam: zamek obrazovky, info o vlastnikovi, nastavit zamek karty sim/usim, zobrazit hesla, spravci zarizeni, nezname zdroje, overovat aplikace, duveryhodne povereni a instalace karty sd, tot vse... To jsou hlavni slozky, samozrejme jsem prosel i vsechny podslozky, cekal jsem ze to bude v "zamek obrazovky" :pozor
cahir78c
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ramses33 3. 10. 2014 22:53

tak sis asi nahrál fw z Y530 :D
Dej obnovu továrního nastavení a uvidíš
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cahir78c 4. 10. 2014 08:11

Tak vyřešeno, nicméně až potom co jsem resetoval telefon, což bylo zbytečné. Pokud by někdy někdo něco podobného řešil, musí jít do motivů - opravdu mě nenapadlo že tyto mají jednotlivě krom grafiky ikon, písma, tapety, atd i vliv na odemykání či dokonce absenci některýchnastavení v menu... o<:)
cahir78c
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ramses33 4. 10. 2014 08:35

Resetování telefonu ti opravilo problém.
Měl jsi tam Y530. Stalo se mi něco podobného při obnovování ze záloh.... :-]

Měj se.
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cahir78c 4. 10. 2014 11:55

Každopádně ti moc děkuju, snad už na další problém nenarazím. Jinak pro ostatní co o tomhle Číňanovi uvažují - s g630 zatím naprostá spokojenost, za 3990,- si neumím představit konkurenta s podobnou výbavou a displayem :tleskani
cahir78c
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cahir78c 7. 10. 2014 08:18

Tak jsem narazil ještě na jednu SITUACI :oboze Nahrávám-li hudbu z PC do G630, absolutně telefon nebo google play voře uložené info o skladbách, mluvím hlavně o obrázcích alb ke skladbám. Zobrazí mi vždycky jen art k první nahrané skladbě a k ostatním přiřadí ten samý, čili totální chaos, kdo by chtěl mít v telefonu 1000x Rytmuse?! :pozor

Podotýkám ještě, že arty ke skladbám přiřazuji pomocí programu mp3tag a v telefonu pak přehrávám pomocí google play, čili naprosto nic specifického...
cahir78c
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pedes 8. 10. 2014 19:59

cahir78c - tak to je ještě v pohodě, moje S2 mi k některým skladbám z jednoho alba dává stejný obrázek k některým žádný a k některým z nějakého důvodu přiřazuje obrázky z galerie.
pedes
Junior

Odeslat příspěvekod cahir78c 9. 10. 2014 15:25

To si mě ovšem moc neuklidnil :lol: Předpokládal bych že mobily se už nějakou dobu vyrábějí, mp3 formát je jaksi standard, tak co tvůrci telefonů, resp. softwaru nechápou?! Moje stará dobrá Nokia N8 s tím nikdy problém neměla :tleskani
cahir78c
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gal 19. 10. 2014 20:01

Zdravim. Vite nekdo jak vyresit problem s malym prostorem pro aplikace? Zmenil jsem vychozi uloziste na sd kartu, ale pokud mam vnitrni pamet temer plnou, instalovat aplikace nemuzu. Telefon vypise nedostatek mista.
Nokia 3210, Alcatel 301, SE T300, Phillips Fisio 822, SE T100, Nokia 2650, SE T630, Motorola SLVR L7, Motorola KRZR K1, Nokia E50, SE M600i, Neonode N2, E-Ten Glofiish X600, Apple IPhone 3G 16GB, HTC Desire, Samsung Omnia 7, SE Xperia T, Nokia Lumia 820
Gal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pedes 19. 10. 2014 20:12

Gal: Jednotlivé aplikace vám jdou manuálně přesouvat?
pedes
Junior

Odeslat příspěvekod cahir78c 25. 10. 2014 12:47

A ještě jedna věc by mě opravdu HODNĚ zajímala: Proč mi doprdele moje G630 odmítá z důvodu nedostatku úložného prostoru nainstalovat aplikace o velikosti cca 30MB, když mám volné místo v paměti telefonu cca 600MB (vše přesouvám na SD kartu), na paměťovce 29GB, jako výchozí úložiště je samozřejmě nastavena karta SD. Mimochodem, aplikaci o velikosti 1,5GB mi nainstaluje bez keců. Někdo má podobnou zkušenost nebo raději rovnou řešení??? :grr:
cahir78c
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kalkus.vaclav 1. 1. 2015 17:58

cahir78c píše:A ještě jedna věc by mě opravdu HODNĚ zajímala: Proč mi doprdele moje G630 odmítá z důvodu nedostatku úložného prostoru nainstalovat aplikace o velikosti cca 30MB, když mám volné místo v paměti telefonu cca 600MB (vše přesouvám na SD kartu), na paměťovce 29GB, jako výchozí úložiště je samozřejmě nastavena karta SD. Mimochodem, aplikaci o velikosti 1,5GB mi nainstaluje bez keců. Někdo má podobnou zkušenost nebo raději rovnou řešení??? :grr:

Mam naprosto stejnej problém, někdy pomůže ukončit vše puštěné, někdy odinstalovat jinou aplikaci, místa mam dost i v operační paměti, třeba 250mb, ale stejně mi to hodí chybu. Poraďte někdo co s tim?
kalkus.vaclav
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod metyn 1. 1. 2015 19:36

že by do kafiska? pardón na sběrný dvůr? no fčíl vážně - zkůšals aj hard reset lebo továrnu? Meta
metyn
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků