Huawei Ascend G630 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod HankaSkorepova 4. 6. 2014 19:22

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, zdali někdo nemáte zkušenosti s tímto telefonem. Huawei Ascend G630 je pouze chvilku na trhu a tak o něm nemohu ještě najít žádnou pořádnou recenzi. Čekala jsem, zda na tento mobil nebude od mobilmanie.cz video recenze, ale na tento mobil se asi nechystají, takže se chci alespoň zeptat, zda máte nějaké hodnocení či zkušenosti s tímto mobilem vy.
Rozhoduji se právě mezi tímto mobilem Huawei Ascend G630 a LG Optimus L9 II.
Hledám levnější mobil s kvalitním displejem, požaduji pouze, aby mi vydržela baterie při aktivním užíváním (s internetem, hudbou atd) jeden den. A pak je pro mě ještě rozhodující wifi. Někde jsem četla, že LG zrovna nemá moc dobrou wifi, tak jestli nevíte, zda je na tom Huawei lépe.
Foťák mají asi stejně "kvalitní" si myslím.
Pokud tedy máte nějaké info o tomto mobilu nebo byste mi poradili, jaký mobil z těchto dvou se vám zdá lepší, tak bych byla moc ráda.
Předem děkuji za každou odpověď, HS
Přílohy
LG Optimus L9 II.jpg
LG Optimus L9 II
LG Optimus L9 II.jpg (52.57 ) Zobrazeno 11184 krát
Huawei Ascendent G630.jpg
Huawei Ascend G630
HankaSkorepova
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.Francis 4. 6. 2014 20:28

Na odborné a uživatelské recenze Huawei Ascend G630 si ještě nějaký čas musíte počkat... Nevím, v čem by mohl být lepší než LG l9 II,na který jsou výborné recenze,má perfektní displej,vetší kapacitu baterie,o dost nižší hmotnost,odladěný systém atd. Proto doporučuji LG l9 II :-)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod HankaSkorepova 4. 6. 2014 20:46

A nevíte jak dlouho si ještě asi budu muset na odbornou recenzi počkat? :D
Jestli si ho stihnu koupit k narozeninám.. Nechci si Huawei koupit bez recenze.
Nicméně děkuji za doporučení :)
HankaSkorepova
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.Francis 4. 6. 2014 21:05

Je to novinka,odhaduji, že recenze o prázdninách již budou :-) Ale nevidím důvod na něj čekat, jedině že by jste chtěla prostředí Emotion UI, malinko vetší displej,a bude mít notifikacni diodu...
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod strejda99 21. 7. 2014 18:51

Zdravím chtěl bych udělat root na tomhle telefonu,ale nikde jsem nenašel v nastavení povolit ladění přes USB. Bývá to v ostatních androidech v nastavení, aplikace,režim USB. Tady se v menu nastavení pouze zobrazí nainstalované aplikace. Za jakoukoliv odpověď díky.
strejda99
Junior

Odeslat příspěvekod Andyss 21. 7. 2014 19:20

U novějších verzí androidů musíš odblokovat vývojářské možnosti.V nastavení 5x poklepej na číslo sestavení.Potom se ti objeví v menu nastavení vývojářské možnosti a tam už jsou funkce ladění USB a další;-)
Andyss
Junior

Odeslat příspěvekod strejda99 21. 7. 2014 19:37

Prosím tě jaký číslo? Není někde video nebo návod.

Už to mám. A ještě dotaz. Chci nahrát novou romku. Ale čistej android jako ma třeba nexus. Nevíš o něčem.
strejda99
Junior

Odeslat příspěvekod Andyss 21. 7. 2014 20:53

To ti bohužel nepomůžu.Já mám Huawei P6.
Andyss
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 21. 7. 2014 23:10

Hledej na xda.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petroloid 22. 7. 2014 21:54

:) no jelikož tenhle telefon vlastním :) tak podrvrdím že baterka ikdyž má 2000 mah zvladne dva dny s internetem v mobilu nonstop,zaplím facebookem a polovicním jasem :) btw.( nezaleží na síle baterky ale odladenosti systemu) :) ja bych doporucil huawei sám za sebe ;) krásně fotí ,predni kamerka je v HD a zadní taky ,svižný perfektně odladění žadné záseky, tenhle telefon se povedl nikde nic nevrže včecko lícuje :) hned neodsuzovat tod vše rozhodnutí na vás :) Kdo neměl v rukách neví doporučuju :)
Petroloid
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nery 22. 7. 2014 22:40

No spíš bych se bál toho, že má jen 4 giga paměti. Jakpak je to u něho s přesouváním aplikací?
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kotrcka 22. 7. 2014 22:40

g630 je naozaj fajn, bateria na 2000 mAh vydrzi az az az...
kotrcka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pedes 24. 7. 2014 16:33

Každá aplikace lze přesunot :-D.. Ale vážně, přesouvat aplikace jdou, cituji příspěvek uživatele Marek z mobilizujeme.cz: "
Marek
5.7.2014 v 07:29
Zdravím, tenhle telefon mám již pár týdnů a aplikace i hry na sd kartu přesunovat jdou. Nevím, kde to autor sebral, ale bylo nutné tam nejdříve nastavit jako primární ukládací prostor SD kartu, tak možná tím. Poté se zpřístupnila možnost přesunou aplikace a hry na SD kartu. Kromě tedy systémových a nějaké aplikace to neumožňují, ale většina co mám nainstalovaných jde.
pedes
Junior

Odeslat příspěvekod Dawe4 1. 9. 2014 16:47

Neví někdo jestli se chystá aktualizace Androidu??? Díky.
Alcatel One Touch 303 - Siemens C35i - Samsung SGH-X100 - Sony Ericsson T630 - Sony Ericsson W700i - Sony Ericsson C702 - LG KP500 Cookie - Nokia 5230 - HTC Wildfire S - Nokia Asha 302 - LG L9II - Huawei Acend G630
Dawe4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nery 1. 9. 2014 18:26

Hulahej s aktualizacemi docela šetří, takže s tím raději moc nepočítej...
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků