Huawei Ascend G6 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pedes 20. 3. 2014 19:00

Huawei Ascend G6 - bílý

Mám tu čest se s vámi podělit o pár prvních dojmů z tohoto smartfounu. Telefon je zabalen v krabičce obdobně jako P6 - tedy se šuplíkem. Nicméně Huawei se poučil, šuplíček vytáhnete a telefon je v něm zakryt ještě jakousi páskou z křídového papíru. Tím je docíleno toho, že je chráněn proti případnému vypadnutí, pokud by snad někdo vysunul šuplík obráceně. V balení je usb kabel, zástrčka k dobíjení a sluchátka. V tomto případě vše v bílé barvě.
Oproti P6ce nemá šuplíčky na sim a sd kartu z boku,ale jsou pod zadním krytem. Výstupek pro sundání krytu je ve spodní části telefonu.
Má standardní tedy ne softwarová tlačítka pod displejem. Informace o telefonu potvrzují avizovanou výbavu, tedy : procesor 1,2, 1GB RAM,GB uložiště, android 4.3. emoUI2.0lite, rozlišení 540x960. Kolega vlastnící přístroj konkurenčního výrobce hodnotil displej jako naprosto perfektní. Mě potěšil zejména na sluníčku, protože na rozdíl od mého současného dual simu, je velmi dobře čitelný, úhly pozorování jsou rovněž velice solidní.
Co mě potěšilo jsou Huaweí hodiny: tedy jedna ikona pod kterou se nastavuje čas, budíky, jsou zde stopky, časovač, vše se snadno ovládá a je při ruce.
Zatím se telefon chová svižně, pokusím se postahovat pár apek a dát mu zabrat, po té případně doplním další informace. AngryBirds jsou v pohodě :-)

Specifikace výrobce je zde: http://consumer.huawei.com/en/mobile-ph ... u10-en.htm

přikládám několik uživatelských fotek, bohužel jinak je nahrát neumím, takže jedině zkopírovat odkaz: Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek ObrázekObrázek Obrázek Obrázek
pedes
Junior

Odeslat příspěvekod pedes 24. 3. 2014 21:54

Tak přidávám další zásadní infromaci, Výdrž baterie je velice slušná. Odpojen z nabíječky někdy cca v 23:00 včera. Nyní je na baterce 73% a to dnes datoval přes 3G i přes wifi.

Rychý fix na GPS.

Foťák - zatím jsem spokojen. Co mě potěšilo je možnost vypnout zvuk foťáku a také možnost vyzkoušet jednoduchou verzi prostředí. Vizuálně to trochu připomíná WP,ale přehlednější a myslím, že zejména pro starší ročníky to bude zajímavé.
pedes
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 1. 5. 2014 21:04

Huawei Ascend G6 LTE v nabidce T-Mobile behem kvetna za 6k :)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod D.Francis 21. 5. 2014 00:28

Na MobilManii dnes vysla odborna recenze na Huawei Ascend G6 :)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod ramses33 21. 5. 2014 12:41

Tak to tedy Huawei G6 palec nahoru.
Má i radio s RDS... :tleskani

A verze s LTE má paměť s 8 GB. Konektory na sluchátka se dělají zalomené, výdrž na baterii dva dny je vynikající a pod.....to by měl ten co dělal popis přístroje vědět a nenechat se unášet svými subjektivními dojmy. :-]
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milan.44 21. 5. 2014 15:15

Rozhoduji se mezi LG L9 II a Huawei G6 s LTE. Každopádně si počkám ještě na jiné recenze, protože ta recenze co dnes vyšla tak nevím-nevím zda by mne přesvědčila. LTE sice ještě nějakou dobu nevyužiju, ale do budoucna.... Operátor VF - lokalita Novo Jičínsko apod.
Je opravdu těžko se rozhodovat - L9 II je prověřený telefon G6 je novinka, dále pak velikost 4,5" vs. 4,7" rozlišení atd.
milan.44
Junior

Odeslat příspěvekod ramses33 21. 5. 2014 16:32

milan.44 21. 5.

Založ si další vlákno k výběru telefonu a nezapomeň se podívat na G 630, ten má displej 5 palců..

http://mobilni-telefony.heureka.cz/huawei-ascend-g630/
Naposledy upravil ramses33 dne 21. 5. 2014 16:40, celkově upraveno 2
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milan.44 21. 5. 2014 16:39

Já ho založené mám, jen že to tady sleduju tak jsem tady písnul :-)
milan.44
Junior

Odeslat příspěvekod Nery 10. 6. 2014 12:14

Viděl už někdo G6 LTE na prodejně? Dneska jsem byl u O2 i T-Mobile a nikde není.
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ramses33 10. 6. 2014 12:43

ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.Francis 10. 6. 2014 16:56

Snad se ještě během měsíce G6 na prodejnách objeví :-)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod D.Francis 11. 6. 2014 10:19

Na Mobilizujeme.cz právě vyšla recenze Huawei Ascend G6 :-)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod ramses33 11. 6. 2014 10:36

Checht. Popis dělal opravdu odborník :-))

I na povedeném designu, jemuž dominuje kulatá spodní brada, se však najdou mouchy. Poměrně výrazně jej narušují například senzorové klávesy ovládání operačního systému (Ascend P7 je zobrazuje na displeji). Mezi nimi se nepochopitelně nachází i klávesa „options“, která v řadě aplikací už vůbec nefunguje. .

To jsou perly.. :lol:
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.Francis 11. 6. 2014 10:44

Jde o první recenzi na tento fon... Jsou v ní chyby ,třeba je autor opraví. :-) A ještě vyjdou i další recenze...
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod ramses33 11. 6. 2014 10:52

To není recenze a ani popis telefonu. To jsou bláboly pekaře, který jde z noční.... :lol:
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků