Huawei Ascend G6 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Buchtič 4. 1. 2016 13:01

seterwohipikule píše:...nevkusných věcí...

jj souhlas :mrgreen: naháním to pro dceru, mě by takovádle kravina nenapadla :pozor
konečně zase NOKIAAA - pětka modroočko ;-)
Buchtič
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slovacik 4. 1. 2016 18:04

oooooooooo píše:vzdyt je to funkce androidu uz ani nevim od ktere verze, nekde je pod display - mirroring,odesilani obrazovky,zrcadleni,nekde jinak pojmenovana ale je to totez a vsude, lib. model

Hm, tak ja to tam nemam,
dokonca aj na tablete andr. 4.4.2 Kit Kat tam nemam nic take :(
slovacik
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 4. 1. 2016 20:55

Nikdo nerika ze v dany nadstavbe je to pod display,pouze ze je to nejcastejsi,plus sem uved nejcastejsi nazvy..
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slovacik 6. 1. 2016 12:22

oooooooooo:
Ja viem, len pisem, ze nikde som to v MT nenasiel a ci majitel tohto MT vie kde sa to nachadza ak je to tam.
slovacik
Junior

Odeslat příspěvekod Buchtič 27. 2. 2016 20:37

Tak sem se konečně rozhoupal a pořídil internet do mobilů v rodině. Na Lumii, P8 Lite to maká v pohodě, ale na G6 mi to nechce šlapat :-\ Nechal sem poslat nastavení přímo ze stránek VDF, ale nic. V G6 data z mý SIMky dou a "nefungující" SIMku odzkoušel přímo VDF. Tzn to je jakoby ve spojení tý SIMky a G6.... Nevím co by se kde este dalo nastavit..... SIMka je LTE :'(
konečně zase NOKIAAA - pětka modroočko ;-)
Buchtič
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 27. 2. 2016 21:48

Obnovit do továrního nastavení? Zkus i jinou sim v tom telefonu.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Buchtič 27. 2. 2016 22:03

No asi sem to blbě napsal, ale jiná SIMka v G6 šlapala. Co obnáší tovární nastavení,asi to není taková brnkačka s obnovením dat jako u widlí, co? Bo se vše obnoví v pohodě, nemám s androidem zkušenost..... Díky
konečně zase NOKIAAA - pětka modroočko ;-)
Buchtič
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurikkan 5. 3. 2016 19:48

Zdravím všechny, mám dva problémy se svojí G6 LTE. Jeden je tady již zmíněn ale nenašel jsem odpověď. Telefon hlásí nedostatek místa jednak při instalaci aplikací z Google play, ale i samostatně ( v liště je ikona "v úložišti je málo místa") i když v interním úložišti mi telefon ukazuje volné místo 2,91GB. Někde jsem našel že to má dělat aktualizace aplikace Google play tak jsem ji odinstaloval, ale po nainstalování jedné aplikace se problém vrátil ( Google play zůstala neaktualizovaná ). Může někdo poradit čím by to mohlo být .

A druhý problém - skoro při každém vypnutí nebo restartování telefonu se vrátí nastavené téma, plocha a zamykací obrazovka do továrního nastavení. Nezůstane prostě předtím nastavené. Neví někdo proč ?
díky za odpovědi.
hurikkan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pedes 22. 3. 2016 19:50

Hurikkan: Toto souvisí s "dělením" paměti u androidu. Android může v určité chvíli mít dost místa a přesto není schopen stáhnout pár MB, protože je tahá do jiné paměti.
Nejdříve zkuste jen vypnut zamnout. Pokud to nepomůže, projděte aplikace a promažte data těch, které významně nepoužíváte. Android si občas rád okdkládá i u palikací,které nepoužíváte. Někde pomůže dokonce i odinstalování např. FB a po té nahrání poslední verze. Kupodivu tak člověk získá více místa, protože ne vše nepotřebné se při aktualizaci odstraní.
pedes
Junior

Odeslat příspěvekod hurikkan 24. 3. 2016 10:22

Díky za tip. Ohledně paměti je to teď lepší, ale zatím se mi stále nepodařilo vyřešit problém s "restartováním" tématu na telefonu. Nikdo nemá podobnou zkušenost ?
hurikkan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod oooooooooo 24. 3. 2016 13:42

ale jo..je to znama vec u huawei a jejich ui.nektery fw u jejich modelu nema volbu vzdy pouzit po startu - vybiras launcher.No a bonus tohoto je ze ti config , jiny launcher, jiny tema zustane jen v mezipameti, reboot a zdar nazdar..
oooooooooo
Android Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bobas2001 24. 10. 2016 08:57

Ahoj všem, dcera si koupila selfie tyč s připojením přes jacka, vše funguje až na to, že u nahrávaní videa, jak přední tak zadní kamerou, nejde zvuk.Ona má Samsung S5, já zkusil tyč připojit na G6 a stejná situace.Taky nenahrává zvuk.Nevíte někdo kde je zakopaný pes?Díky.
bobas2001
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků