Huawei Ascend Y100 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod burton8793 2. 5. 2013 15:43

Dobrý den,
Uvažuji že jsi pořídím tento telefon. Chci se zeptat zda je možné používat navigaci i bez připojení k internetu? Popř. jakou navigaci (mapy) zdarma na tom rozjedu? Má někdo zkušenost s výdrží baterie?

Děkuji za odpověď.
burton8793
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 2. 5. 2013 16:16

Bez netu to jde. Pokud máš mapy na kartě. Výdrž bídná, jako u všech telefonů při navigaci.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Evandro 23. 10. 2013 14:08

Ahoj, ve schránce mi přistál leták, kde jsem se dočetl, že v Globusu v Olomouci budou mít Huawei Ascend Y100 za 888 Kč. Hned jsem mrknul na net a když jsem viděl jeho výbavu a za kolik se běžně prodává, tak mi to přijde jako sakra dobrá cena. Nemám přehnané požadavky, stačí mi když telefon umí volat, posílat sms, wi-fi a když baterka nemá úplně tragickou výdrž. Jediné, čeho se "bojím" je to, že na značku Huawei jsem si vždy díval tak trochu skrz prsty. Máte pozitivní zkušenosti s touto značkou? Případně přímo i s tímto konkrétním modelem? Díky :-))
Evandro
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 23. 10. 2013 15:36

Bude to pomalé. Nepoužitelné bych řekl.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pedes 23. 10. 2013 19:51

seterwohipikule - to co píšeš není přesné - ono se nejedná o novinku. Ten telefon má android 2,3 800MHz, andreno 200, gps, wifi,3G, 3Mpx foto, microsd,........... Je to v podstatě malý jednoduchý smartfoun. Tedy určitě si neklade za cíl být nástrojem pro pařmeny, na druhou stranu všude se vejde, volat se s tím dá běžné informace přes net dohledáš, v případě potřeby použije GPS, uložís si MP3 a použiješ jako přehrávač, případně použiješ radio. Přečteš si maily, dokumenty...............
Čili on splní vše co dnešní smarty, Jen samozřejmě v omezené míře. Na druhou stranu kolega výše píše že stojí 800Kč. Pokud bude chtít lepší výbavu sáhne po Y300 za 3000Kč,ale je to 3,5x vyšší cena. Bude li chtít ještě lepší model, zvolí Huawei Ascend P6,ale sáhne zase hlouběji do kapsy.
Myslím, že pro nenáročné uživatele je to dobrá věc. osobně bych to třeba využil na kole, do hospody, do terénu, když nechci tahat velký přístroj s malou výdrží, nechci se bát že se rozbije............. Jako první dotykáč pro děti atd. Za ty peníze je to slušná koupě.
pedes
Junior

Odeslat příspěvekod Naecken 23. 10. 2013 20:07

Za 800 to je docela slušný telefon pro děti nebo telefon na experimenty s flashováním.
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků