Huawei XY - Vodafone a volání do zahraniční

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod TaeJin 25. 9. 2013 10:39

Můj telefon (HuaWei) nikdy neměl žádný problém. mám kartu vodafon. Ale teď jsem si chtěla zavolat do ciziny a telefon ani nezvoní, jen tam zní zvuk jako u vytáčení, zvonění žádné a pak tabulka síť je zaneprázdněna, jsem z toho nervózní, protože už mi to blbne asi třetí den a nevím co s tím :'(, hlavně volání v ČR je v pohodě, takže kdyby někdo věděl, co bych s tím mohla udělat, nebo jak dlouho by ten výpadek mohl trvat, budu moc ráda.
Naposledy upravil Fíla dne 25. 9. 2013 16:42, celkově upraveno 1
Důvod: odděleno od 7 let staré diskuze a přesunuto do vhodnější sekce
TaeJin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pedes 25. 9. 2013 13:37

Jeden z důvodů může být přetížená BTS a to jak u tebe, tak u toho, komu voláš. BTS přenese omezený počet hovorů - má několik hovorových kanálů "nahoru" a "dolu". Pokud by se to opakovalo často a jinde se ti to nestávalo, tak je to tou BTS, resp. jejím vytížením nebo prostě má BTS blbé nastavení. Nemusí to být nutně nějakej festák, jen se možná naladíš na jedinou BTS jako ostatní a ta je prostě přetížená. Zkus vytypovat denní období atd. pak pokud budeš mít více dat, dá se to řešit s tv ým operátorem.
pedes
Junior

Odeslat příspěvekod lol7 25. 9. 2013 14:22

nahlas to na zakaznickou linku, problemy s volanim do zahranici se vetsinou resi az na popud ze strany zakazniku. obzvlast, kdyz se jedna o nejakou ne tolik frekventovanou destinaci.
lol7
Junior

Odeslat příspěvekod Tiskové oddělení Vod 26. 9. 2013 10:00

TaeJin: Hezký den, určitě prověříme, jestli jde o chybu nebo zda máte správně nastavené všechny služby. Pošlete nám prosím přes http://tam.je/forum popis potíží, datum a čas pokusu o spojení + číslo, které voláte a samozřejmě nezapomeňte vyplnit do zabezpečeného formuláře své číslo a heslo. Děkujeme.
Ondra
Tiskové oddělení a péče o zákazníky Vodafonu
Pro řešení konkrétních požadavků nás můžete kontaktovat přes ikonku webu.
Tiskové oddělení Vod
Zástupce operátora
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků