Huawei Honor 2 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ihnaja 18. 6. 2013 09:14

Dobrý den koupil jsem dnes Honor 2 ,jak jsem se dočetl jsou pro něj aktalizace ale hisuite mi nic nenajde...Současná verze je dobrá ale když přesunu hry na sd zůstanou stále v mobilu,to zjistím podle volné paměti...Pomůže reinstal(potřeboval bych vědět kde seženu SW) či obnovení továrního nastavení ... Mám mobil z ts bohemie nerad bych přišel o záruku..A nový sw musí být také česky
ihnaja
Junior


Odeslat příspěvekod foxl 9. 11. 2013 20:24

A už to někdo zkoušel, hledal jsem na netu rozdíl mezi G615 a Honor 2 a zjistil jsem že vlastně ani nevím jaký telefon mám. děkuji.
foxl
Junior

Odeslat příspěvekod pedes 10. 11. 2013 18:35

foxl : rozdíl je pokud vím v kapacitě baterie ve prospěch Honor2, dále Honor2 má 2GB operční paměti oproti 1GB o 615ky. Tuším, že 615 nemá podporu Glonass, honor 2 ano. (Držel bych se té paměti). Jinak je to stejné.
pedes
Junior

Odeslat příspěvekod foxl 10. 11. 2013 19:21

Tak paměť mám 1GB ale podporu Glonass podle apk "GPS Status" a čísel satelitů mám a na baterii je napsáno 2150 mAh - Rated a hned pod tím 2230 mAh - TYP. a na MM je v katalogu u HONOR 2 taky jen 1GB RAM. Je v tom bordel. :-! A teď babo raď. Ale mělo by to tedy fungovat bez problémů,když jsou to v podstatě totožné telefony ??
foxl
Junior

Odeslat příspěvekod pedes 14. 11. 2013 21:57

Mělo by to být v podstatě to samé. Někde jsem sice četl že by mohl být ještě rozdíl v podpoře datových sítí 3G 3,5G, ale to nemám nijak potvrzeno. Ještě zkusím jeden kontakt.
pedes
Junior

Odeslat příspěvekod ferraript 18. 11. 2013 22:06

ako bolo spomenute, rozdiel je iba v RAM
kazdopadne ak chces telefon rootovat alebo flashovat nejaku ROMku, mozes pouzit lubovolnu - aj taku, co je urcena pre G615 a aj taku, co je urcena pre Honor 2
ferraript
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod HuaweiTom 21. 12. 2014 19:09

Je dobré si připlatit a jít třeba do Honor 6. Já bych radil osobně P7. Ze všech možností má asi nejstabilnější procesor a navíc je nádherný. Nehledě na to, že cena klesá skoro každým dnem. Je dobrý koupit něco pořádně kvalitního, protože zachvíly to nebude zase stíhat nic.
HuaweiTom
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BullitStar 21. 12. 2014 19:39

Ahoj, tak ja mam Honora 6 a musim uznat, ze to je delo. Vybiral jsem z nekolika adeptu, ale kazdym dnem vidim, ze za ty penize jsem si momentalne nic lepsiho vybrat nemohl.
BullitStar
Junior

Odeslat příspěvekod vat. 21. 12. 2014 19:59

Panove, reagujete o rok pozdejc a to nemluvim o tom, ze driv chtel radi ohledne telefonu a ne radu kterej telefon ma koupit....
vat.
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků