Huawei Ascend G510 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod G 510 19. 8. 2013 22:56

Potřebuji připojit Notebook k internetu přes datový přenos operátora. Stále hlásí hlášku: "Nelze sdílet datové připojení, pokud se používá úložiště USB". Mám Android 4. Můžete mi poradit jak úložiště USB vypnout ? Děkuji.
G 510
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod G 510 11. 9. 2013 15:23

Nastavení e-mailů do Huawei je dobře popsáno zde. http://nastaveni.vodafone.cz/web/huawei ... -internet/
G 510
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lusiferr 4. 12. 2013 03:07

V prosinci Huawei aktualizoval telefon na B 193. Aktualizace telefonu prospěla.. ;-)
lusiferr
Junior

Odeslat příspěvekod jasanek29 4. 12. 2013 07:29

Už jsem vlastníkem B193,připadá mi vše stejné, možná je telefon trochu sviznejsi.
jasanek29
Junior

Odeslat příspěvekod lusiferr 4. 12. 2013 11:10

Ano, je svižnější, lepší fotografie, má lepší správu .....
lusiferr
Junior

Odeslat příspěvekod pietrokopriva 7. 12. 2013 09:50

Policak píše:Pokud by někdo chtěl, pár tipů pro rootnutou G510 a změny v build.prop:
ro.config.hw_battery_percent=false změňte na true - vedle ikony baterie se vám objeví kapacita v procentech
ro.config.hwheme změňte hodnotu z 1 na 0 - předělané ikony Huawei theme se změní na Google čistý Android
ro.config.hw_ascend_ringtone=true změňte na false - vyzváněcí tón bude hned s maximální hlasitostí, odpadne to otravné a v systému nenastavitelné postupné zesilování
V seznamu aplikací kilněte a poté vypněte Odemknutí Huawei, běžte do nastavení Zabezpečení - Zámek obrazovky, nastavte Odemčení Huawei...a po restartu vám naběhne originální Unlock od Google.

Takhle nějak to pak vypadá...

ObrázekObrázekObrázek


Zdravím, zadal jsem výše uvedené změny v build.prop.
Změnil se mi unlock na originál od googlu, ukazují se mi procenta u baterie ale nenaskočil mi Google čistý android při změně v řádku theme.
pietrokopriva
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Policak 22. 12. 2013 15:02

Jde o změnu některých systémových ikon, fotoaparát, sms klient a pod. Nenaběhne ti tím samozřejmě čistý systém od Googlu, jde jen o grafiku.
Podpis....to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Policak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavel40 28. 12. 2013 07:33

Mám Huawei Ascend G510 s Androidem 4.1.1. Je možný upgrade na vyšší verzi?
Pavel40
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pavel40 28. 12. 2013 07:44

Mám G510 asi 3 týdny a přes domáci wifinu zkouším jednu funkci za druhou a nestalo se, že by něco nešlapalo. Jediné, co mi vadí je umístění tačítka Zapnout-Vypnout. Naprostá spokojenost mohu jedině doporučit.
Pavel40
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tonda512 28. 12. 2013 08:44

Pavel40: Zda to jde oficiálně si vyzkoušen sam v telefonu - hledej v info o telefonu. Neoficiální ROM je určitě 4.4.2(CM11). Ale nahranim prijdes o záruku.
Tonda512
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod youngzd 7. 2. 2014 13:22

Zdravím, mám jistý problém s telefonem huawei ascend g510. Telefon je to uchazejici, nicméně když je nějakou dobu v nečinnosti a potom chci volat, hovor se sam hned po vytoceni ukončí.stejně je to v te chvíli s SMS.zobrazí se zprava "SMS se nepodařilo odeslat. Pomůže, když telefon restartuju, ale jen na kratkou chvili.situace se opakuje nekolikrat denne.kontaktoval jsem operatora, ten me ubezpecil, ze nejde o problem s blokaci site...poradi mi nekdo co se s Tim da delat? Diky
youngzd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 10. 2. 2014 13:29

Tovární nastavení pro začátek.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ramses33 10. 2. 2014 15:00

Jakeho máš operátora?

Vyzkousej použít pouze sítě 2G. Je to v nastavení sítí. Některým operátorům zlobí nastavení sítě 3G pro volání.
ramses33
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dubi206 12. 2. 2014 11:56

youngzd píše:Zdravím, mám jistý problém s telefonem huawei ascend g510. Telefon je to uchazejici, nicméně když je nějakou dobu v nečinnosti a potom chci volat, hovor se sam hned po vytoceni ukončí.stejně je to v te chvíli s SMS.zobrazí se zprava "SMS se nepodařilo odeslat. Pomůže, když telefon restartuju, ale jen na kratkou chvili.situace se opakuje nekolikrat denne.kontaktoval jsem operatora, ten me ubezpecil, ze nejde o problem s blokaci site...poradi mi nekdo co se s Tim da delat? Diky


Mám stejný problém u Vodafone. Přijde mi, že to začne blbnout vždy, když jsem častěji bez signálu, např. v metru nebo na chalupě, kde je signál občas slabší. Někdy to týden funguje bez problému a někdy telefon restartuju několikrát denně. A řekl bych, že to začalo dělat až po aktualizaci androidu. :-|
dubi206
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod George871 19. 3. 2014 12:21

Ahoj mam Huawei G510 a poradte mi prosim nekdo jak zprovoznit handsfree Samsung HM3300 jelikoz ma blotooth 3.0 tak to nechce spolu komunikovat snad to de dik 8-)
George871
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků