Huawei Ascend W1 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ondrej190 3. 9. 2013 06:08

Uz jsem byl pro tenhle typ rozhodnutej-kvuli vydrzi a bytelnosti,ale ted koukam na tu ne-navigaci.Resp.mapy jo,navigace ne.Jak to teda je?Navi se musi draze dokupovat a stejne neni moc dobra?
To je pekna zrada,napsat ma to gps a vlastne s tim nikam nedojedes!
ondrej190
Junior

Odeslat příspěvekod pedes 19. 9. 2013 18:07

Ale on je na tom jako většina jiných telefonů s GPS. tedy má GPS (čip) tzn. umí si najít satelity. Pokud chceš mapy a navigaci, tak si to musíš stáhnout a pokud chceš online, pak se připojíš třeba na here nebo cokoliv jiného. Pro offline máš x možností včetně map z here.com navigaci si musíš stáhnout stejně jako na jiných zařízeních či platformách. V základu to snad neplatí jem o tlačítkových nokiích typu N2710, C5-00 atd. Je na tobě jaké mapy a navigaci si stáhneš. například mapy ze seznamu ti také poslouží jako "vahledávač aktuální polohy, můžeš sledovat kudy se pohybuješ,ale nenavigují. jestli si stáhneš iGo nebo cokoliv jiného je na tobě. Není to tedy věcí HW, ten to umožňuje,ale nemá to nainstalováno, stejně jako většina "chytrých" telefonů si aplikace stahuješ i zde.
pedes
Junior

Odeslat příspěvekod ondrej190 28. 9. 2013 20:39

Diky.Uz tam mam navigaci Turn by turn za 160 korun a funguje.
Zatim vydrz nic extra,ale mam to novy a jsem dost na netu,tak snad se to zlepsi.
Provedeni,vaha,displej atd.super.
(Treba pocit v ruce mnohem lepsi nez 520,to taky rozhodlo.)
ondrej190
Junior

Odeslat příspěvekod mmartinzjm 2. 11. 2013 07:59

Zdravím koupil sem si sluchátko Jabra motion a w1 mi ho nenajde....máte někdo stejnou zkušenost?
mmartinzjm
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 1. 1. 2014 19:27

Na www.o2shop.cz za 3000 korun....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod pedes 4. 3. 2014 20:33

na http://cdr.cz/clanek/ascend-w1-windows-phone-gdr3-aktualizace je zpráva o dostupné aktualizaci GDR3 - včetně postupu. Takže, pro všechny kdo vědí, že "kdo maže, ten jede" máte k dispozici aktualizaci, která vyřeší mimo jiné "WP problém" se zaplňováním paměti.
pedes
Junior

Odeslat příspěvekod ondrej190 25. 6. 2014 12:47

Tak muj Huawei po 3/4 roce zacal rapidne ztracet kapacitu baterie.Asi normalni,co?
Holt ani Cinan,co chce dobit trh kvalitou,neni tak vyborny,jak jsem cekal.
ondrej190
Junior

Odeslat příspěvekod robi.r 16. 10. 2014 08:30

zdravim,potrebuji radu,jsem majitel tohoto tel a resim tenhle problem,pri serfovani po netu se tel dost zahriva a tel je po necele hodine vybity,je to normalni???....i v pripade bezneho pouzivani bez tel je vydrz max 2 dny bez volani a serfovani po netu...diky za pomoc...uvitam i rady od majitelu tohoto telll
robi.r
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 18. 10. 2014 19:20

Zkus tovární nastavení. Hodinová výdrž je málo, to je divné.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pedes 19. 10. 2014 20:09

dva dny při běžném režimu je normální, lidé dobíjejí smartphony i dvakrát denně. Průměr je tak 1 den. Ale ta výdrž na netu je docela zarážející. Taháte data přes síť nebo přes wifi? Jak je nastaven displej?
pedes
Junior

Odeslat příspěvekod robi.r 20. 10. 2014 14:53

data tahám normálně přes 3g a displej je nastaven na auto, měl sem ho stáhlý i na nizké nastavení ale je to to samé...
robi.r
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků