Huawei Ascend W1 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Reku 21. 3. 2013 10:21

4 palcový displej 800x480
Dvoujádrový procesor 1,2GHz Qualcomm Snapdragon S4 MSM8230
GPU Adreno 305
512 MB RAM
4GB paměti na data, slot na paměťové karty
Kapacita baterie – 1950 mAh
5Mpx fotoaparát

Ceny na heureka.cz:
http://mobilni-telefony.heureka.cz/huawei-ascend-w1/
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 29. 3. 2013 19:03

Nevypadá špatně, až mu trochu klesne cena nejspíš si ho na zkoušku pořídím abych věděl co je zač ten Win8. :-)
vaclavbarak
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 14. 4. 2013 11:28

Má už někdo tento telefon? Zajímalo by mě jak je na tom s kvalitou fotografií a zvukovým výstupem?
Chtěl bych vyzkoušet telefon WP8, ale nechce se mi do něj moc investovat právě pokud by mi os WP nesesedl.
vaclavbarak
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 14. 4. 2013 15:42

Na konkurenčním serveru je recenze.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 15. 4. 2013 07:39

Doplním odkaz, když se tu někomu nechtělo :wink:
http://mobilenet.cz/clanky/recenze-huawei-ascend-w1-nejlevnejsi-wp8-na-trhu-11818
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 15. 4. 2013 13:00

Odkaz jsem nedal, protože už mi tu byl kdysi smazaný. Tak nevím, zda se sem konkurenční recenze mohou vkládat....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mimonaut 15. 4. 2013 13:54

Když se k tomu mm nemá, proč ne.. Navíc mi ta recenze (až na pár stylistických chyb a nešikovných obratů) přijde mnohem objektivnější a lépe zpracovaná, než většina recenzí na MM.. :-)
mimonaut

Odeslat příspěvekod Naecken 15. 4. 2013 14:12

Mobilenet už nějakou dobu mobilmanii překonává v kvalitě i množství článků.
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod the_klima 5. 5. 2013 08:20

Zdravím pánové,

vlastním tento přístroj cca 4 týdny, tak se ptejte, co Vás napadne, rád se podělím o zkušenosti.

Musím říct, že za cenu 4990kč je to přístroj splňující mé očekávání. Mechanické provedení mi vyhovuje, design se mi líbí, výdrž na baterii je příjemné překvapení (předchozí telefon byl Samsung Galaxy SII), chod systému je svižný, 4GB RAM můžou být pro někoho limitem, já mám po instalaci potřebných aplikací volných 1,2GB. .

O výhodách a nevýhodách systému WP8 se nebudu rozepisovat. Jsem schopný žít s kvalitním přístrojem s Androidem i s WP8. U každého systému mi něco vyhovuje a něco leze na nervy.

U WP8 mě fascinuje dokonalá synchronizace s účty, maily, kalendáři a FB bez nutnosti jakýchkoliv aplikací, přehlednost systému, žádné složité nastavování, dobrá klávesnice....
Nevýhodou je stále nedostatek aplikací v porovnání s Googlem - chybí mi namátkou aplikace pro mbank, navigace....a to je tak vše :-)
Nevím zda neměla být u WP8 podpora zasílání souborů přes BT, ale předevčírem jsem chtěl zaslat kamarádce jednu mp3 a nepřišel jsem na to, tohle mě opravdu dokázalo vytočit....
Jo a poslední věc, po cca dvou týdnech se mi přístroj hryznul na zamykací obrazovce a po vytažení baterie se již nezapnu, dead. Vyřešeno výměnou za nový kus přímo v Alfacomp.
the_klima
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ooooooooooo 5. 5. 2013 09:08

Kód: Vybrat vše
BT, ale předevčírem jsem chtěl zaslat kamarádce jednu mp3 a nepřišel jsem na to, tohle mě opravdu dokázalo vytočit.

Kód: Vybrat vše
přehlednost systému, žádné složité nastavování, dobrá klávesnice....

Tady ty dvě věci se navzajem vylučují.
Jinak http://www.windowsphone.com/cs-cz/how-t ... -bluetooth
Ano,oproti Androidovi ,klik na přepni na viditelne pro všechny ,varianta jedna, po přenosu se přepnu zase na neviditelny- nebo sparovane - a vyhledej sparuj a podrž prst dlouze na jakemkoliv souboru a v nabidce vyber odešli přes bluetooth je to intuitivní a přehledne u WP 8-D
ooooooooooo
Junior

Odeslat příspěvekod LoWang 5. 5. 2013 10:44

Zdravim. Nefunguje mi stažení fotek z mobilu do notebooku Win7 64bit. Po připojení kabelem se objeví ve win, ale "import pictures and videos" způsobí photo acquisition has stopped working.
Those that are last, may yet be first
LoWang
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod the_klima 5. 5. 2013 18:24

LoWang píše:Zdravim. Nefunguje mi stažení fotek z mobilu do notebooku Win7 64bit. Po připojení kabelem se objeví ve win, ale "import pictures and videos" způsobí photo acquisition has stopped working.


Odzkoušeno na PC s W8-64bit a na W7-32bit, bez problémů. S W7-64bit jsem zatím nezkoušel..
the_klima
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod opasino 5. 5. 2013 21:12

For the_klima; Jak dlouho a pri jakem zatizeni ti vydrzi baterie?
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod the_klima 6. 5. 2013 09:42

Tohle se jako vždy nedá zobecnit, ale cca 3 dny se zapnutým 3G.

WI-FI, BT a GPS jen když je třeba.

Videa a hudbu neposlouchám. Jen volání, chat, internet
the_klima
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lembi 8. 5. 2013 21:51

Má telefon NFC? Někdo tvrdí že jo, někdo že nee, takže bych byl rád, kdyby mi někdo z majitelů řekl, jak to je :)
Lembi
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků