Huawei Ascend G600 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Dr. Taby 29. 11. 2012 22:39

http://www.mobilmania.cz/katalog-mobilu/huawei-ascend-g600/sc-63-c-1-ci-47912/default.aspx

Takže po dlouhém výběru můj favorit. Už je objednán...

EDIT:
Huawei Ascend G600

rozměry a hmotnost: 134 × 68 × 10,5 mm, 110 g
displej: 4,5'', kapacitní IPS LCD, 540 × 960, 245 DPI
sítě: GSM, WCDMA, GPRS, EDGE, HSPA
konektivita: microUSB, MHL, Wi-Fi, Bluetooth, GPS, 3,5mm jack
paměť: uživatelská 4 000 MB, operační 768 MB RAM, baterie: 1 930 mAh
procesor: Qualcomm MSM8260 (2× Scorpion, 1 200 MHz, 45nm)
operační systém: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
fotoaparát: 8MPx (3 264 × 2 448), video (640 × 480), autofocus, blesk
Naposledy upravil Fíla dne 13. 12. 2012 19:31, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny
Zdraví Dr. taby
Dr. Taby
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 1. 12. 2012 18:50

Dobrý telefon. Ale bohužel tady bude jen varianta na jednu sim. Dualsim jen z Číny.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Dr. Taby 3. 12. 2012 13:10

http://mobilizujeme.cz/clanky/testujeme-huawei-ascend-g600-navaze-na-uspech-popularniho-modelu-g300/

Máte už někdo G600? Když tak se podělte o zkušenosti.
Naposledy upravil Fíla dne 15. 12. 2012 12:39, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvek upraven
Zdraví Dr. taby
Dr. Taby
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 6. 12. 2012 09:42

Měl jsem ho včera v Media Marktu v ruce. První dojmy nic moc, má velké rozměry, vzhled docela nezajímavý (velká tloušťka). Naopak mě potěšily okamžité reakce, svižnost a slušný fotoaparát. Displej bych řekl, že je spíše TFT. Nevím, zda byl nastaven minimální jas, ale podání barev bylo mdlé a nezáživné, vedle Huawei byl Razr I a ten měl displej, zcela jiné úrovně.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr. Taby 12. 12. 2012 08:04

http://mobilizujeme.cz/clanky/recenze-huawei-ascend-g600-krok-bokem-kupredu-nikoliv/

EDIT: Tak už je doma.
Naposledy upravil Fíla dne 15. 12. 2012 12:38, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny
Zdraví Dr. taby
Dr. Taby
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qepos 14. 12. 2012 21:12

Spokojenost?Sam o něm uvažuji.
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod Mildapm11 16. 12. 2012 19:05

a jak bys ho hodnotil? Mohl bys udelat nejaky seznam +/- ktere jsi zatim zpozoroval. Dik.
Mildapm11
Junior

Odeslat příspěvekod Dr. Taby 16. 12. 2012 19:46

Možná to bude znít blbě, ale zabalil jsem si ho pod stromeček a krabička je ještě v celofánu.
Zdraví Dr. taby
Dr. Taby
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mildapm11 17. 12. 2012 01:46

Proc blbe, naopak obdivuju tvoji sebekazen... ja bych to nevydrzel... tak stastny a mobilni... ;-) ;-) ;-)
Mildapm11
Junior

Odeslat příspěvekod dr.taby 25. 12. 2012 12:43

Tak jsem spokojen.
dr.taby
Junior

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 25. 12. 2012 12:56

Víc se rozepiš. Jaká je rychlost? Jak fotí foťák? atd.
vaclavbarak
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qepos 25. 12. 2012 13:40

Tak jsem spokojenej majitel,nahodil jsem Lancher z Xperie,aplikaci na fotak camera Ics a muzu rict ze az na drobnou vytku vuci nestastne umistenemu tlacitku vypinani z boku jsem bez vyhrad.
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod xbarp 7. 3. 2013 11:31

Ahoj všem, tři dny jsem majitelem Huawei Ascend G600 a rád bych se s Vámi podělil o pár dojmů z tohoto přístroje. Upřímně, nikdy by mě nenapadlo, že bych si koupil Huawei, původně jsem šel pro Xperii P/ HTC One X+/Lumii 820. Rád střídám telefony a myslím, že se už zkušeností mám dost, za poslední tři roky jde o můj 14. telefon.

+ hezký displej
+ subjektivně docela luxusní look (Black)
+ fantastická cena k paušálu


- foťák
- senzorová tlačítka (ne vždy stačí jeden pokus) a zamykání displeje na boku
- podivně hluboko zastrčené microUSB
- paměť ROM


O Huawei jsem samozřejmě věděl, minimálně od přítelkyně známého z USA, který telefon této značky vlastnil, ale jak jsem zmínil rozhodně jsem s jeho koupí nepočítal. Nebudu lhát, když řeknu, že rozhodla cena, přeci jenom 2400,- za G600 mě přijde jako super nabídka a pro studenta je 4 až 6000,- rozdíl oproti mnou zmíněnému triu pádný argument. Prodloužil jsem tedy s O2 a odnesl si G600.

Pojďme k telefonu, ve vlaku cestou domů jsem projel spoustu recenzí a rád bych se k nim vyjádřil. Telefon subjektivně působí docela luxusním dojmem a ani zadní strana není tak strašná, jak se píše (Black verze). Předek není nepodobný Galaxy S2. Co mě trošku znervóznilo byla prodleva po zapnutí telefonu, kdy jsem se opravdu načekal.

Co se displeje týče, jsem nadmíru spokojen, Jasně, nemá barvy S-Amoledu, ani rozlišení Xperie S, ale rozhodně se nejedná o špatný displej, ba naopak, podání barev věrohodné a na displej se hezky kouká, pozorovací úhly taky fajn. Velikost 4,5 palce je pro mě akorát, hledal jsem telefon dle jednoduchých kritérií - 3 hodiny denně internet a na to je displej super.

K menu a aplikacím prakticky nemám co dodávat, co člověk potřebuje, to stáhne a bez problémů funguje. Jasně, herní výkon není ideál, ale na druhou stranu, když chci hrát, vezmu si do školy tablet/noťas. Těch pár her do vlaku (Angry Birds atp.) zvládne prakticky cokoliv a to mě stačí.

S čím musím v recenzích souhlasit je kvalita fotoaparátu :roll: , tam je to děs a bída, po stažení ICS Camera jsem se alespoň zbavil zvukového doprovodu, který by vzbudil i mrtvého. Ale stále to není to pravé ořechové, o videu lepší nemluvit, ale já když už fotím, tak iPodem, takže to pro mě není žádný velký problém.

Zvědavý jsem na výdrž telefonu, subjektivně mě přijde slušná, ale nutno dodat, že telefon ode mě dostává notně zahulit, prakticky 3 hodinky denně net, po 15 minutách aktualizace účtů, neustále zapnutá Wi-Fi, 3G a Bluetooth - minimálně 30 minut denně spárovaná s HF v autě a to vše při plném jasu displeje. Pomocníkem jí však bude externí baterie Raikko 5500 mAh. Takže v případě nutnosti není problém dobít.

Co se negativ týče, myslím, že není třeba je příliš rozepisovat, alespoň pro mě jde spíše o prkotiny, jenž jsem vyjmenoval na začátku. Vlastně jsem přišel ještě na jedno, sluchátka rovnou vyhoďte a raději si pořiďte MP3, když jsem jen pro zajímavost vyzkoušel poslech do sluchátek, nejednalo se o příjemný zážitek, na druhou stranu, srovnávat G600 s iPodem mě nepřijde fér a spíše než jako negativum bych řekl, že jde o subjektivní pocit ovlivněný zvykem na jinou kvalitu poslechu.

Co na závěr? Snad jen, že telefon v případě lepší ceny než původní doporučuji, za 2400,- se jedná o výborný obchod! Nemá displej Note 2, nemá foťák N8, ba ani zpracování Iphonu, ale také mě stála zlomek ceny ostatních zařízení a na to, co na telefonu dělám nejvíce stačí měrou vrchovatou. Telefon mám pouze chvíli a o případných novinkách, či objevech budu rád informovat. Snad má "recenze" někomu pomohla s výběrem a pokud ne, pak se nezlobte, že jsem se tak rozepsal, jde pouze o mé názory na telefon a každý je může vidět jinak. ;-)
xbarp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nagano80 13. 4. 2013 12:07

Dostal tento mobil update na Jelly Bean a to nové prostředí?

Může mi někdo odpovědět?
Naposledy upravil Nagano80 dne 14. 4. 2013 08:59, celkově upraveno 1
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lembi 14. 4. 2013 08:46

Pro případné zájemce o tento telefon, mají v Datartu akci, při které se na splátky rozhodně vyplatí víc, než u O2, kde stojí o 2005 víc. doporučuji se na to mrknout :)
Lembi
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků