Huawei Ascend G300 - nefunkční microSDHC karta

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Trotr77 31. 8. 2012 19:49

Zadravím
Koupil jsem si noví Huawei G300, ale mám jeden problém. Nefunguje mi v něm 8gb mikroSDHC karta, kterou sem vyjmul z nokie 5230, kde normálně fungovala. Nevíte někdo kde by mohl být problém? Děkuji.
Naposledy upravil Fíla dne 1. 9. 2012 12:41, celkově upraveno 1
Důvod: upraven název tématu
Trotr77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 31. 8. 2012 22:53

Zkus ji formátovat.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelych 1. 9. 2012 00:53

Urcite zformatovat (nejlepe v telefonu - jedno jakem). Kámoš nedavno prechazel uplne stejnym smerem jako ty, jen v Nokii mel 16GB kartu a v G300 mu chodi. Jen mel tu smulu, ze si na ni pred vlozenim opravdu dlouho kopiroval hudbu a videa, a po vlozeni do Huaweie mu byla zformatovana (musel to potvrdit) tak me trochu prekvapuje, ze v tvem případě tomu tak nebylo.
Na druhou stranu jiny kamarad si asi pred pul rokem koupil HTC Evo, a hned po rozbaleni mel problem se cteckou karet - pri promacknuti se mu odpojovala.
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod szantus 1. 9. 2012 07:39

Ještě může být aktivní zámek pam. karty - tuto funkci mají pouze Nokie, v jiné značce, či na PC pak není paměťovka vidět - pokud ji dáš nazpět do Nokie a ve správci souborů pod volbou se podívej, zda není zámek aktivní... Pokud kód nevíš tak smůla ( alespoň nevím o žádném schůdném řešení ).
V mobilní branži od roku 1997 - můj první: Ericsson GA628, pak dlouhá řada...
Nyní Huawei Mate 10 a 20 Pro, iPhone 12 mini, Samsung S24 - 8/256GB, iPad Mini Cellular (2021), Win 10 PC/Win 11 NTB.
szantus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nagano80 1. 9. 2012 20:42

no pokud si ji nezformatoval predvlozenim do noveho mobilu tak problem je vtom ze ta karta je nastavena na ten prvni mobil tj slozky
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Trotr77 3. 9. 2012 14:27

Díky. Kartu zformátovat nemůžu, protože nemám kde. Takže si koupím novou 32gb.
Trotr77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nagano80 3. 9. 2012 14:46

To nemusis staci kdyz si mobil propojis s pc,nb a tam si ji pap muzes sformatovat ale lepsi by bylo si ji dat tu kartu do usb adapteru na microSD a tu vlozit do nb protoze by se ti ta karta po odpojeni stejne prekonfigurovala na ten telefon co pouzivas
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slacha 15. 10. 2012 15:33

zdravím, mám stejný problém, někde jsem vyštrachal novou zabalenou microSDHC 8GB od sandisku. ale Huawei mi pise ze je karta prazdna nebo obsahuje nepodporovaný systém souborů. a to pořád dokola ikdyž ji v mobilu naformátuju. nevíte co s tím? naformátovat ji v PC? na jaký systém souborů?
Slacha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iura 15. 10. 2012 18:08

FAT32
"vigilantibus iura scripta sunt"
iura
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron