Huawei Ascend G300 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Reku 13. 5. 2012 21:08

Mimo mísu jsi ty. Ty ceny jsou blbost atd...
Prostě výkonově vede Live Walkman. A displejem vede Huawei.
Selský rozum ....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 13. 5. 2012 21:21

migilko píše:Takže se toho bat nemusím? Asi do něj půjdu... Stejne nejspis bude brzo motorola odkoupena huaweiem, takže ta značka je nepodstatná...

Nekoupil Motorolu náhodou Google?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paulis2 13. 5. 2012 21:27

Naopak výhody SE je mnohem plynulejší prostředí, větší výkon na aplikace, lépe zpracovaný webový prohlížeč a kvalitnější dílenské zpracování. Na závěr taky o 500 Kč nižší cena. [/quote]

blackknight píše:Opět všechno subjektivní, mně se zdá prostředí Huawei naprosto plynulé, protože Nokia C5 byla daleko pomalejší a tohle je můj první Android, tedy jsem nemohl zažít nic rychlejšího.

O výkonu by se dalo polemizovat. Ano, cena Walkmanu je po půl roce na trhu jaká je, původní byla po přepočtu těch 6500 kč. Huawei tu je od začátku letošního dubna za částku 3100 po přepočtu, oba se u nás prodávaly na začátku ještě dráže.


A pokud se nepletu, SE nedostane ICS oficiální cestou...


Prostředí na Huawei je slušně rychlé, ale plynulost vypadá opravdu jinak. Tetsoval jsem desítky telefonů s Androidem a pokud se animace lehce trhá na Huawei, není to dobře.

SE Live with Walkman nikdy nestál 6500 Kč a to ani v zahraničí. To by bylo proti logice celé modelové řady pro rok 2011. Nižší model by byl dražší než vyšší model. Navíc u nás byl Live od začátku u T-Mobilu pod 4 tisíce korun.

A závěrem se opět pletete, neboť Live samozřejmě ICS oficiálně dostane. Sony totiž aktualizaci připravil/připravuje pro všechny Xperie a Walkmany roku 2011.
HTC One S (O2 ČEZ Standard)
Testuji: BlackBerry Z10, HTC Desire 601, HTC One max
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Reku 13. 5. 2012 21:31

Seter - jsou ale spekulace, že Google si z Motoroly vytáhne patenty a prodá ho dál. A myslím se spekulovalo i o kupci Huawei... Ale jsou to zatím vše jen spekulace
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod migilko 13. 5. 2012 23:09

A proto tam je to slovíčko nejspíš. :)
migilko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 14. 5. 2012 20:55

Že by Sony myslel na starší stroje ?To jsem ještě nezažil a pochybuju že HW z roku 2010-11 utahne nějak rozumně ICS.
Nevím o nikom kdo by používal internetový prohlížeč nainstalovaný výrobcem nebo operátorem v mobilu. Na marketu jich je dost mnohem kvalitnějších.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 14. 5. 2012 21:14

A proč by HW SE neutáhl ICS ? Vždyť horší HW od Huawei G300 má ICS taky dostat :-D
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod polda 15. 5. 2012 09:06

Horší ?
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paulis2 15. 5. 2012 13:59

Ano horší. Huawei má zastaralejší typ procesoru (který byl jen lehce inovován) a slabší grafiku Adreno 200 (SE mají Adreno 205).
HTC One S (O2 ČEZ Standard)
Testuji: BlackBerry Z10, HTC Desire 601, HTC One max
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod polda 15. 5. 2012 18:13

A bavíme se o Sony za 5 nebo za 10 klacků ?
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qepos 15. 5. 2012 18:49

Za 4000 tel s IPS a navic nezavisle na papirovych parametrech vse běhá dobře.Co vic si přát?:-)
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 15. 5. 2012 21:29

polda - o SE Live Walkman, mini, mini pro a jejich HW.. a Huawei s jeho HW ...... paulis2 napsal vše....
Takže SE od 3500 korun v ČR distribuci.....

-- 15. 5. 2012 22:30 --

Huawei se mi za ty peníze taky líbí. Není super levný, ale za těch 3977 korun dobrý stroj... Sám jsem nad ním vážně uvažoval....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod polda 16. 5. 2012 14:16

Tak si počkáme až to nastane,jako bývalý uživatel mini a mini pro, bych na to nevsadil ani pětník.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chezzy 22. 5. 2012 12:09

Tak sem si Huawei G300 koupil u vodafonu, mam ho zatim asi 4 dny jsem tedy vice nez nadseny. Prechazel jsem z Nokie N71, tak si asi dovedete predstavit, ze je to pro me uplny jiny svet. Akorat musim potvrdit problem s hlasitost a vzhledem k tomu, ze to je muj prvni andriod tak nevim jak to mam updatovat, ale snad to nejak pude. Nejakou pomalost sem nezaznamenal, zkousel sem desitky her a aplikaci a prakticky vsechno jede dokonale. Obcas mam taky problem, ze je dolni tlacitko nutne zmacknou vicekrat, ale to se stava upravdu velmi vyjimecne.
chezzy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tiskové oddělení Vod 25. 5. 2012 12:08

Hezký den,
ode dneška je na tento model zakoupený u Vodafonu dostupná aktualizace firmwaru, která mimo jiné řeší nižší hlasitost vyzvánění. Ruční aktualizaci lze vyvolat takto: Menu – Nastavení – Info o telefonu – Online aktualizace – Aktualizace firmwaru. Doporučujeme provést při připojení na Wi-Fi a s dostatečně nabitou baterií.
Ondra
Tiskové oddělení a péče o zákazníky Vodafonu
Pro řešení konkrétních požadavků nás můžete kontaktovat přes ikonku webu.
Tiskové oddělení Vod
Zástupce operátora
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků