Huawei Ascend G300 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vat. 23. 7. 2013 19:25

Normální to není. Zaostruje to normálně v prupehu natáčení i před natáčením. Zkus restartovat telefon, třeba se to spraví.
vat.
Junior

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 28. 7. 2013 20:25

Fotky z tohoto mobilu se mi zdály často rozmazané. Na jednom fóru jsem dostal doporučeni na aplikaci CameraMX a fotky jsou o hodně lepší. Když tak vyzkoušejte.
vaclavbarak
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Biker65 22. 8. 2013 22:18

Ahoj všem.
Omylem jsem odinstaloval aplikaci Navigace z tohoto telefonu která v něm byla.Teď ji nemůžu v Google Play nikde najít. Poradíte mi někdo. Díky předem.
Biker65
Junior

Odeslat příspěvekod vat. 23. 8. 2013 08:34

Teď sem se chtel podívat jdo menu jak se správné ta aplikace jmenuje a taky ji nemam a to sem ji určitě neodinstalovaval. Takže si myslím ze jak proběhla aktualizace na Google mapy, tak se to integravolo do nich a samotna ikonka se možná sama zrušila.
vat.
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 23. 8. 2013 08:46

Ano, je to tak, je to integrováno do google map.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Biker65 23. 8. 2013 10:40

Asi to tak bude, protože navigace zmizela z telefonu i jiným lidem.
Biker65
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 23. 8. 2013 10:54

Určitě je to tak :wink:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Konny83 2. 12. 2013 12:34

Dobrý den
Měl bych dotaz ohledně mého Huaweie G300. Koupil sem jej před rokem ve Vodafonu a měl sem i vodafone sim kartu. Nyní sem přešel k T-Mobile protože mám v práci výborný tarif ale začal mi vypadávat signál buď uplně nebé je velmi slabý. Stává se to i ve městě, kde by měl být signám výborný. Jak ale říkám někdy je silný a najednou vypadne.
Zvláštní je že když tam dám simkartu od vodafonu tak taky signál taky někdy vypadne, nebo je slabý ( i když funguje lépe než u T-mobile). Je to telefonem a antenou. Nevím co stím

Tak jenom aktualizace. Dal sem tam simkartu Vodafonu a již 3 dny jede ale jakmile tam dám T-mobile tak vypadne nebo je slabej signál. Ve staré Nokii E51 ale T-mobile jede a má plnej signal. Tak nevim jestli novej mobil :-( :-S
Naposledy upravil Fíla dne 9. 1. 2015 15:25, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny
Konny83
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lusiferr 4. 12. 2013 17:24

Konny83: Řeš to s Tmobile. Požádej o novou SIM a sděl mu problém.
Momentálně mají spolu s O2 v rámci sdílení a převodu softu nějaký nepořádek na sítích...
lusiferr
Junior

Odeslat příspěvekod tabycz 10. 3. 2014 18:11

Měnil jsem kryt, protože jsem měl prasklé sklo.

Všechno jsem dal zpátky, ale nyní mi přestalo fungovat vrchní tlačítko, kterým se mobil spouští.

Jinak jedinou možností spuštění bylo ho dát do nabíječky, tím se zapnul a pak vložit baterii. Následně funguje jak má. Nicméně, když se mi vypne display po minutě (nastaveno), tak ho oživím opět jen tím, že ho připojím do sítě.

Máte někdo slovo moudrosti, co s tím je? Nevím, zda je nutné vyměnit kabeláž vedoucí od spínače vrchního tlačítka anebo ne.
tabycz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pedes 17. 3. 2014 21:32

tabycz: třeba vám po pádu odešlo víc než sklo. Pokud tomu rozumíte - zkouknout kontakty pod tlačítkem,ale jinak servis.
pedes
Junior

Odeslat příspěvekod rslizova 20. 5. 2014 19:50

Dobrý den, mám Huawei ascend g300 a porouchal se mi výstup na sluchátka. Kdykoli připojím sluchátka hraje jenom jedno (sluchátky to opravdu není, zapojila jsem do mobilu plně funkční sluchátka od kamarádky a stejně mi jedno nefungovalo). Chci se zeptat jestli to lze nějak opravit doma nebo se mobil musí reklamovat. Předem moc děkuji za radu.
rslizova
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.Francis 20. 5. 2014 20:45

To je na reklamaci. Doma to zrejme neopravite :|
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod MgX 20. 5. 2014 20:59

rslizova víte zcela jistě, že jste oboje sluchátka zastrčila řádně a dostatečně do zdířky?
S pozdravem MgX
MgX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.Francis 20. 5. 2014 21:07

Takhle na dalku tezko rict,co s tim muze byt... Jeste me napadlo,neni v menu nastaveni stereovahy?
D.Francis
Uživatel deaktivován

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků