Huawei U8800 Ideos X5 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Sentry 2. 12. 2011 23:17

Ofiko je novy ve veri 2.3.5, zatim ale beta verze a jsou tam nejake problemy, verze 2.3.7 je neofikom custom ROM Oxygen, ta je na xda serveru
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pav Lucistnik 3. 12. 2011 19:32

A ta 2.3.5 je ke stažení kde? Nebo by se měla nechat vyvolat přímo v telefonu?
Nokia E71 (O2/3G), Nokia E51 (T/3G), 4x Nokia 6120c (Vdf/3G, Vdf/GSM, O2/GSM, T/GSM), 2x Axesstel (U:fon, O2 CDMA), ZTE LTE usb stick (O2 LTE), Lenovo ThinkPad Edge, toť výbava lovce
Pav Lucistnik
Lovec BTS
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomas2285 4. 12. 2011 22:26

Mám tento telefon asi týden,mám sním jeden problém a to ten že telefon se zasekává v metru,nikde jinde se to jestě nestalo.Zapnout jde pouze po vyndání baterie.
tomas2285
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pecan 21. 12. 2011 20:44

Zdravím, uvažuji o tomto telefonu, ale potřeboval bych vědět jestli zvládne konkrétní webové stránky. A to:
Kód: Vybrat vše
http://game.global.goalunited.org/loader.php
.
Můžete je někdo zkusit? Ideálně pokud tuto hru někdo hraje tak se i přihlásit. Díky
pecan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sentry 22. 12. 2011 09:12

@pecan

To si opravdu kupujes telefon jen podle toho, jestli internetovy prehravac dokaze korektne nacist nejakou online hru ???? O:-) Jelikoz je ta stranka ve flashi, tak si myslim, ze ne. Krom toho, i kdyz ma ten telefon displej s uhloprickou 3,8" tak na hrani takovychto her je ten displej stejne malej.
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pecan 22. 12. 2011 09:31

Samozřejmě že mám víc požadavků na telefon, ale tohle je jedna z podmínek, co musí umět :)
Prostě chci plnohodnotný internet v mobilu jako na PC.
edit: teoreticky by to mohl umět, co sem zjišťoval tak flash zvládá procesor ARMv7 a ten tento telefon má.
Naposledy upravil pecan dne 22. 12. 2011 09:46, celkově upraveno 1
pecan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sentry 22. 12. 2011 09:43

"Plnohodnotny" internet na mobilu jako na PC mit proste zatim nebudes, jelikoz internetove prohlizece nezvladaji napr. javu ... Jsou prohlizece, ktere zvladaji flash, ale je otazka, jesti komplexne uplne stejne tak jako na pc ....
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pecan 29. 12. 2011 09:54

Nikdo to nezkusil?
pecan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zelik 29. 12. 2011 11:49

Ted jsem to zkoušel, stránka se načte, vypadá stejně jako na PC. Ale při pokusu o přihlášení se nic neděje, furt mi to hází jen do levýho sloupce a pak se prohlížeč sekne. Zkoušeno v Dolphin Browser.
Zelik
Junior

Odeslat příspěvekod lowprize 29. 12. 2011 15:12

Venku je oficialni finalni fw
http://androidadvices.com/download-huaw ... z1hvtvKk9x

http://www.huaweidevice.com/worldwide/d ... d=NDM2NDk=

Prvni ohlasy ale nejsou prilis pozitivmni, nadavaji ze Huawei nehledel na bugy reportovane uzivateli v beta verzich. Pripada to spis jako splneni slibu ze 2.3.5 vydaji do konce roku a tak to take udelali.
lowprize
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lowprize 1. 1. 2012 09:45

Posledni info z fronty
Firmware je problematicky pro ruzne druhy touchscreenu.
Jaky mate zjistite zadanim kodu v dial padu: *#*#2846579#*#*
Pote bezte do "ProjectMenu > Veneer information query > Apparatus type query"

Starsi X5 obsahuji ATmel touchscreen (muj pripad) a Synaptics.
Atmel je problematicky, Synaptics nikoliv. V zahranici reportuji ze po flashy noveho oficialniho FW se da telefon s Atmelem reklamovat, no v cechach to nikdo nejspis nezkousel.
lowprize
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod raje 7. 1. 2012 16:32

Zatím váhám s updatem na 2.3.5, s ohledem na problémy inzerované na různých fórech, jsou ale i případy, kdy to někdo má v poho. Že by to bylo tím ATmelem ? Jinak já mám Synaptics ;-)
Canon 400D, Canon 50/1,8, Canon 18-55/3,5-5,6, SIGMA 70-300/4-5,6 APO DG Macro, METZ 48 AF-1
raje
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lowprize 9. 1. 2012 10:08

Ja hlasim tyden nainstalovany oficialni update (Atmel) a v poradku.
lowprize
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Martasapp 17. 5. 2012 09:43

Aktualizace pro IDEOS X5 je v čestině ale je třeba stáhnout z huaweidevice.com -
HUAWEI U8800 Android 2.3 for beta - ale tahle je opravdu luxusní bez chyb.

http://www.huaweidevice.com/worldwide/d ... d=NDQxODE= tuto - Download "English".

Na nerotnutem telefonu funguje Obrázek

Po zhlédnutí ruzných videíí nevím - start tel. 5 sec. i s pinem za 6 sec. su v menu.
Napis IDEOS vystřídal anim. logo HUAWEI

Baterie při aktivnim využívání vydrží 1,5 dne ( Wifi, 3G, hovory, hra-AngryB, navi,. Je vylepšená spotřeba energie ze telefon na Standard 2.2 Froyo vydržel 0,75 dne plne aktivního užívání .

Neubylo zadných spise pribylo dost potrebných veci v telefonu. Správce souboru = (Manažeru a (AppSD z marketu ) a spousta dalších vychytávek.
!!!!! GoLauncher není vychytaný a zpomaluje více jak o 40%chod a tvorí problemy s aplikacemi.
Synchronizace s emailem - Telefon užívá již propracovaný Gmail.
ODZKOUŠENÉ !
Jde plynulejc než Galaxy SII na ICS 4.x graficky propracovanejší a chod je plynulejsi.
Rotace funguje stejne jak na Iphone 4S.
Prostředí telefonu je totožně stejne jak na Huawei Honor
Martasapp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sparrow75 2. 12. 2013 19:45

Koupil jsem si tenhle telefon jako náhradní ale jsem nucen ho ted používat.
Co mě fakt překvapilo jsou děsné fotky ale na focení ho nemám.
Potřeboval bych poradit s GPS nemůže ani za nic najít gps pozici zkoušel jsem GPS status po dlouhé době najde dva satelity ale fixne jen jeden takže zas nic nevíte někdo co s tím?
Díky
Mello je jediný,Mello je naše internetové slunce,Mello je náš bůh
a proto modleme se společně Mello náš jediný na nebesích.
sparrow75
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků