Huawei P30 /P30 Pro

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod xzeit 14. 3. 2019 09:27

CosiOdvedle: Pokud tebe jako zákazníka zajímají výsledky, tak si určitě rád počkáš na reálné recenze. Vždy existuje o daném produktu spousta reálných informací a pokud si někdo kupuje něco na základě reklamy, je to jeho hloupost....reklamy většinou přeskakuji, nepopírám však, že mě nikdy žádná neovlivnila. Pokud ano, vždy porovnám s vícero produkty...
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 14. 3. 2019 12:33

Když se chcete odlišit: Huawei P30 Pro nabídne atraktivní barevné varianty
https://www.smartmania.cz/kdyz-se-chcet ... -varianty/
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 & Honor 8X
zumzumzum
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod zumzumzum 15. 3. 2019 11:18

Huawei P30 Pro nebude mít 3,5mm jack. Varianta P30 ano

Obrázek P30

Obrázek P30 Pro
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 & Honor 8X
zumzumzum
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod zumzumzum 15. 3. 2019 13:33

Huawei P30 a P30 Pro odkrývají svoji výbavu. Na jaké parametry se můžeme těšit?
https://www.smartmania.cz/huawei-p30-a- ... eme-tesit/
zumzumzum
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 3. 2019 13:37

Huawei P30 bude mít Samsung displej. Může za to fiasko s LG panely u Mate 20 Pro?
https://svetandroida.cz/huawei-p30-samsung-displej/
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bufalobil 17. 3. 2019 19:41

Huhuvej je jedno velký fiasko. Dokud byly tyhle plečky za pár korun tak ok ale platit za to stejne prachy jako za vlajkové špičkové Samsungy může jenom magor
bufalobil
Junior

Odeslat příspěvekod Franklin 18. 3. 2019 10:04

Fiaskem bych to nenazval. P20 Pro je nejlepší telefon, co jsem kdy měl. Spíš mě vadí ten zahnutý displej u P30 Pro a přítomnost jacku jen u nižšího modelu.
Franklin
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 3. 2019 17:52

Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kultus 19. 3. 2019 18:42

za ty ceny bez sance, jako ne ze by neudelali pokrok, ale na konkurenci se snazi dotahnout i cenove a podle mne narazi. Ale tak aspon hnou s cenama... ;)
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod T.E.CH 19. 3. 2019 19:57

Fanoušek to koupí teď a pak půjde cena dolů.....za rok kolem 10 litrů, možná i méně,, a to bude cajk.
Demokracie byla odsouzena k zániku v okamžiku, kdy politici zjistili, že mohou uplatit voliče jeho vlastními penězi a kdyby volby měli něco změnit, dávno by je zakázaly.

Demokracie není panováním , nýbrž prací k zabezpečení spravedlnosti.
T.E.CH
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 19. 3. 2019 21:30

Akce
Přílohy
Screenshot_20190319_213007.jpg
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod KrylP 20. 3. 2019 07:40

T.E.CH píše:Fanoušek to koupí teď a pak půjde cena dolů.....za rok kolem 10 litrů, možná i méně,, a to bude cajk.

Dobrej ftip, o kolik šla Mate 20 Pro za celou dobu dolů? O pár tisíc, pořád si u většiny prodejců drží cenu, aspoň u nás.

-- 20. 3. 2019 07:45 --

kultus píše:za ty ceny bez sance, jako ne ze by neudelali pokrok, ale na konkurenci se snazi dotahnout i cenove a podle mne narazi. Ale tak aspon hnou s cenama... ;)

Už se moc nekupují ani Samsungy… Prý vyprodané !! Stačí se podívat na "Smarty cz" mají plné sklady všech druhů S10 a nikdo to moc nekupuje. Každý si raději počká na lepší cenu, protože to fakt už přehání s cenama. Tak dopadne i P30, bez dárku, ani ťuk !!
KrylP
Junior

Předchozí stránka