Huawei Mate 20 Pro - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Huawei

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 1. 2019 18:47

Projdi vlákno, Mate 20 Pro má docela vážný problém s displejem, tak asi proto
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmme 2. 1. 2019 20:08

Jsem obeznámen. Stejně mi to ale nejde do hlavy. Kdyby se něco takového stalo jinému výrobci, tak se to denně rozmazáva na celém webu. V případě Mate 20 Pro nic. Přitom reklamy na prodej tohoto founu jsou. V recenzích byl vychválen do nebes. Přesto všechno ale klid po pěšině..
mmme
Junior

Odeslat příspěvekod xzeit 2. 1. 2019 21:37

Mmme: však je to skvělý telefon. Momentálně jsem jejim vlastníkem. Huawei Mate 20 pro ma problém s displejem, nerozmazava se to, protože to není vybuchujici akumulátor jako byl u Note 7, čímž byl nebezpečný pro majitele, ale taky pro své okolí. Bohužel u Huaweie se vyskytl problém u nejvyššího top modelu, který přinesl skvělé novinky a trochu si tím pokazil reputaci. Kde je přesně problém těžko říct, předpokládám že Huawei toto interně řeší a ještě nějaký ten týden potrvá, než se k tomu vyjádří a pokud vůbec. Mobilní telefon se ale prodává a dá se předpokládat, že nové kusy budou v pořádku, pokud ne tak reklamace, vrácení, výměna... Ještě jednou, je to fakt škoda, že se tento problém výskyt. Jinak naprosto skvělý přístroj.
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 10. 1. 2019 10:43

Nová aktualizace 9.0.0.184 má 595Mb

Novinky: Vylepšení fotoaparátu: Přidává do fotoaparátu režim Super makro. Lze najít v možnosti další. + vylepšuje zkratku pro přiblížení v hledáčku.

Zlepšuje plynutost systémové navigace s použitím gest.

Zlepšuje v určitých situacích zážitek z hovoru.

+ bezpečnostní záplaty.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krokodeel 18. 1. 2019 12:19

Tak jsem se taky stal stastnym majitelem M20Pro. Telefon je paradni ve vsech smerech, i displej, ale to zahnuti, to nak nevim. Stejne siroky jako u Mate 10 Pro, kterou mam doted, ale to zahnuti tomu ubira, hazi to odlesky, kdyz je pobliz okno, nevim. Zahnuti vypada sice krasne, ale pri stejne sirce je dobre citelna plocha o trochu uzsi. Tak mam tri varianty, zvyknu si, budu telefon pri cteni naklanet nebo to vratim :) Skoda, ze neni i FLAT varianta :)
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hbboy 18. 1. 2019 14:09

Tento víkend ve slevě 20 % v elektroworldu za 20 000 Kč

https://www.electroworld.cz/huawei-mate-20-pro-modry
Nyní Samsung galaxy S21 FE. Předtím Honor 20 PRO, Huawei PSmart 2019, Huawei Nova 3, Samsung S7, S6, S5, S3 NEO, LG G3S, LG G2, Samsung S3, Samsung NOTE 2, Huawei Y300, Huawei G300, Nokia 5230, předtím tlačítkové Nokie od dob paegasu.
hbboy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajs 18. 1. 2019 14:47

No za ten telefon je to i tak moc,Hulk diplej nebo duchy kdo by to kupoval je blázen.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 31. 1. 2019 01:55

FotoDuel: Google Pixel 3 XL vs. Huawei Mate 20 Pro
https://www.smartmania.cz/fotoduel-goog ... te-20-pro/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 31. 1. 2019 15:48

Rozsvítili jsme noc! Fotí lépe Huawei Mate 20 Pro, nebo Honor View20?

https://www.mobilenet.cz/clanky/rozsvit ... ew20-37040
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 4. 2. 2019 10:10

S Huawei Mate 20 Pro v Las Vegas. Podívejte se, jak fotí

https://www.mobilenet.cz/clanky/s-huawe ... foti-37065
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krokodeel 4. 2. 2019 19:28

Nemate někdo zkusenost s Mate 10 i Mate 20? Mam pres rok Mate 10 a ten telefon vzdycky slapal (a slape) naprosto bez problemu jako zatim zadny, co jsem kdy mel. Ale 3 tydny stary Mate 20 se mi uz xkrat seknul, hlavne prohlizec a fotak. Mate nekdo podobnou zkusenost?
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xzeit 4. 2. 2019 21:18

Mám Mate 20 pro a zatím žádný větší problém. Každopádně bych počkal na nějaký update, možná že se něco pri tvém používání vyskytlo, možná to pravé ten update vyřeší.
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod krokodeel 4. 2. 2019 21:40

Diky, tak uvidime, jak se to bude vyvijet… co ho mam, tak zadna aktualizace
krokodeel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lacee74 7. 2. 2019 13:42

posledna aktualizacia 9.0.0.187 mi dorazila tento tyzden...
Lacee74
Junior

Odeslat příspěvekod technikus 7. 2. 2019 17:19

Mate 20 Pro za 20.990 Kč od 8. do 11.2. - více ZDE
technikus
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků