Huawei P10/Plus - obecná diskuze

Ascend G300, Honor, Ideos X5, Sonic

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod superpippo 5. 11. 2017 21:40

Hmm, to je mi jasný, uvidím, jak se to vyvine, teď tam píšu. Když to bude z jejich strany špatný, tak tam budu muset zajet
superpippo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bru7us 6. 11. 2017 10:11

U Huaweie je single/dual SIM ciste vec firmware - HW ma jen jednu verzi.
Singe SIM jsou zamceny pro operatory povetsinou.
Ale staci udelat root a nacpat tam generic firmware a je z toho dual SIM.
bru7us
Junior

Odeslat příspěvekod superpippo 6. 11. 2017 20:35

Díky za vysvětlení a radu, do toho se ale já pouštět nebudu, neboť tomu vůbec nerozumím. Dneska jsem s tím eshopem mluvil a slíbili mi, že mi vrátí peníze, že se mi moc omlouvají, že to byla jejich chyba na jejich stránkách. Že měli chybně uvedeno u tohoto telefonu dual. Tak uvidím........
superpippo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kasabuba 7. 11. 2017 14:03

zvažuji koupi P10+ .. prosím Vás, jak je na tom s kvalitou sluchátkový výstup? poslouchám muziku ve FLAC.. díky
Kasabuba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kasabuba 20. 11. 2017 08:01

tak jsem koupil, sluchátkový výstup je skvělej..
Kasabuba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kony123 4. 12. 2017 21:01

Mám možnost koupit Huawei P10 za vcelku rozumnou cenu, ale čím víc o tom telefonu hledám, tím víc se mi nelíbí.
Byl jsem se na něj podívat v elektru, hlavně jsem testoval fotoaparát a jeví se mi velice dobře, což je pro mě hlavní, ale čtu takové problémy se základním "fungováním".
K té oleofóbní vrstě, už ji tam dávají nebo ne? Také čtu problémy s wifi, že huawei dosahuje daleko horších rychlostí oproti jiným telefonům, je to pravda? Co horší citlivost displeje a neodladěnost prostředí?
U těhle výkřiků na internetu člověk neví, zda jde o problém s jedním kusem, co třeba bylo vyřešeno reklamací nebo jde o problém všech kusů.
Není lepší koupit Honor9?
Děkuji moc.
Kony123
Junior

Odeslat příspěvekod Physeter 5. 12. 2017 06:06

Já teď koupil ženě pod stromek P10Plus. Foťák je pro ni zásadní a tak mi tento telefon vyšel jako nejlepší cena/výkon. Samozřejmě zatím nebyl zapnutý, ale mohu jen informovat, že na displeji žádná fólie není a oleofobni vrstva ano.
Physeter
Junior

Odeslat příspěvekod superpippo 6. 12. 2017 19:56

Zdravím borci, poraďte mi prosím. Koupil jsem si sklo panzer glass, moje otázka je, mám sundat tu fólii z výroby (to je ten gorilla glass)? Díky
superpippo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod superpippo 6. 12. 2017 21:57

Dobrý, už jsem jí sundal a nalepil to sklo. Gorilla je vyloženě sklo displaye
superpippo
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor