HTC Vox

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod theo2 17. 10. 2007 10:45

jeden dotázek pro majitele Voxu - dá se zahrát mariáš na stránkách http://www.herna.net ? Zkoušel jsem to na jednom starším PDA, webový stráky běžely normálně, ale tohleto se nedalo zpustit, tak doufám, že s Voxem to poběží.
theo2
Junior

Odeslat příspěvekod Deleted user 20. 10. 2007 07:53

Jak na vás působí Vox svou rychlostí? Dočetl jsem se, že má slabší procesor, a v jedné videorecenzi jsem viděl, že při vysunutí/zasunutí QWERTY klávesnice trvá smartphonu asi sekundu, než přeorientuje obrazovku, tak se ptám, zda náhodou není pomalejší, než by bylo milo? 8-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod kodl 20. 10. 2007 14:51

Procesor je v tom Texas Instruments OMAP 201 MHz. Výkonu se neboj. Je dostatečný. A jak znám tvoje potřeby, nemusíš se bát :-)
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jenda.69 1. 11. 2007 18:09

A nevěděl by někdo, kde sehnat nějakou pěknou barevnou kombinaci? Četl jsem, že je v ČR k dispozici jenom celostříbrná barva, ale já bych chtěl nějakou černostříbrnou (nejlíp stříbrná klávesnice a černej zbytek)...
A jak je to s tim zvoněním. Dočetl jsem se, že MP3 se na SMS teda dá nastavit. Může to bejt i na paměťovce, nebo všechno chce v paměti mobilu?
A co ten hlasitej repráček? V jedný anglický videorecenzi jsem slyšel, že je prej snad i lepší jak u SE walkman mobilů...
A ještě: co ten "pohaslej displej"? Dá se tam nějak dát třeba spoření energie, kdy by to ukazovalo jen hodiny a ty nepřijatý SMS a hovory?
jenda.69
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stano.mania 1. 11. 2007 18:34

Uvažujem o kúpe:
ale ak nemá možnosť hodín po pár minútach, resp. identifikáciu došlých SMS a zmeškaných hovorov, nechcem :shock: také drobnosti už mali prvé siemensy od S6 spred 8 rokov. :pozor2
stano.mania
Junior

Odeslat příspěvekod jenda.69 1. 11. 2007 18:36

To mě právě taky šokovalo. Doufam, že to jde ňák vyřešit, nebo to řeší nějaká nová ROM (i když netušim, kde se tyhle věci shánějí)...
jenda.69
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hopik 2. 11. 2007 06:41

tak toho se vbec nebojte, na to je prográmek don´t forget kterej vás na zmeškanou událost může upozornovat kazdejch asi 5 minut az do aleluja :lol:
HTC TyTn II(Kaiser)
4GC SanDisk SDHC
O2 mobil 384
O2 silver max
Jabra BT3030
hopik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cucanaa 2. 11. 2007 10:57

Oplati sa teraz kupovat VOx? Isla cena uz dostatocne dole alebo treba pockat kym pride Wings a s nim este vacsi pokles ceny Voxa?
cucanaa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stano.mania 2. 11. 2007 11:10

Dať za nový okolo 12 tisíc Sk je v dosť hodne :shock:
stano.mania
Junior

Odeslat příspěvekod cucanaa 2. 11. 2007 11:16

12 hej. A 10 416.00 Sk?
http://www.hej.sk/mobilne-telefony/obch ... c/htc-s710

Tento mobil mal moj byvaly a velmi sa mi na nom dobre pisalo. Kolko stal ked prisiel na trh. Alebo mam radsej pockat na Wings a zobrat rovno ten?
cucanaa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stano.mania 2. 11. 2007 11:47

Ten je ale hrubší, ťažší, ale procesor rýchlejší... A určite bude drahší.
stano.mania
Junior

Odeslat příspěvekod jenda.69 2. 11. 2007 15:27

hopik: a jak je to s hodinama? Dají se taky něčim zobrazit?

Jo a neví někdo, jestli (a kde) se dá sehnat v ČR verze, která neni zepředu celá stříbrná, ale třeba s černou klávesnicí (jako jsou všude fotky) nebo jako je na ce4you (stříbrná klávesnice a zbytek černej)
jenda.69
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stano.mania 2. 11. 2007 20:11

Tiež uvažujem o podobnom type: v zloženom stave ako mobil, v rozloženom o niečo viac, ale tie hodiny v pohotovostnom stave by ma tiež zaujímali :oboze
stano.mania
Junior

Odeslat příspěvekod jenda.69 2. 11. 2007 20:13

Tak v recenzi tady na MM píšou něco, že se dá nastavit, že to ukazuje datum a čas (je tam i screen)
jenda.69
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků