HTC Vox

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod stano.mania 2. 11. 2007 20:21

Dúfam, že to ide, lebo napr. SE K550i je po pár minútach ako mŕtvy mobil: žiadne hodiny, žiadne príznaky zmeškaných hovorov a žiadna stopa po príšlých SMS. - Tak taký mobil, aj keby to bol smart NECHCEM. Nebudem predsa ťukať to klávesnice ako nejaký neurotik či postihnutý tikomániou. :mrgreen:
stano.mania
Junior

Odeslat příspěvekod filltos 15. 11. 2007 10:16

Takže odpovědi na pár otázek. Když chcete jakékoliv vyzvánění z karty, tak si ho nahrajte do složky My Documents (dál ne) na kartě a pak se vám objeví v nabídce zvuků. K těm hodinám na displeji - nainstalujte si program Automatic Keylock a tam jde nastavit vše na displej (rozsvítí se po zmáčknutí jakékoliv klávesy) - tj. síla signálu, baterie (dokonce i její teplota), profil, přijaté zprávy, ztracená volání, hodiny. Jde nastavit i velikost toho všeho.
filltos
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aaronCZ 21. 11. 2007 11:06

zdravim.
chtel bych se majitelu zeptat

1. jestli tam funguji karty microSDHC (chtel bych tam dat 6GB nebo 8GB kartu. prip. kde ji nejlepe koupit).

2. jak je to s kvalitou zvukoveho vystupu. Chtel bych na tom telefonu i dost poslouchat tak jestli ma equalizer, zvyraznené basy a jestli muzete kvalitu "produkce" nejak srovnat zhodnotit. Mel sem moznost zkusit mp3 na Nokii6230 (pre kterou sem byl rozhodnut pred timto) a nic moc teda.

Predem dik za odpovedi.
Nokia 5310 XpressMusic + 8GB microSD + Sony MDR-EX51LP
aaronCZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod charlie42 21. 11. 2007 20:28

1) osmigigova microsd tam funguje, 6gb taky, resilo se to na zahranicnich i ceskych forech a vsechny ohlasy pozitivni

2) vestaveny prehravace nemaji ekvalizer, ale zvuk je na slusny urovni. teda aspon do sluchatek, klasickej repracek nic moc. ale tak kterej telefon to ma co. jinak ja mel predtim w800 a krome trosku vyssiho sumu a absence ekvalizeru si na voxe nemuzu stezovat
charlie42
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filltos 21. 11. 2007 22:28

jj zvukový výstup docela dobrej, v tichých pasážích je slyšet trochu šum, ale záleží na sluchátkách (čím lepší tím víc je slyšet : ) )
filltos
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robe 28. 11. 2007 07:20

Po několikadenním bojování s VOXem mám pár dotazů...
Všimnul jsem si, že se VOX automaticky sám připojuje a stahuje neustále nějaká data. Denně to dělá asi 100-150kB. Když si všimnu že je připojen tak ho přes comm manager odpojím ale je to vážně nepříjemné a hlavně nesmyslné.

Za další, zajímalo by mě jaký používáte prohlížeč. Vše co jsem vyzkoušel je nevyhovující a neuvěřitelně náročné na data. V opeře mini nelze psát dlouhé texty (rámeček který vydím na displayi zaplním písmem a tím jsem skončil) -možná jsem ale nenarazil na správnou verzi... Co se týče datové náročnosti, stránka která si v NOKII 6680 ukousla kolem 7kB si teď řekne minimálně o 200kB.

Předem děkuji za jakoukoliv radu, jsem z toho poměrně zoufalý....
robe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dcjutty 11. 12. 2007 08:33

Jak je to s tím že to automaticky stahuje data ? jde to nějak vypnout ? :?
dcjutty
Junior

Odeslat příspěvekod dcjutty 15. 12. 2007 15:37

Takže stahování aktualizací lze vypnout ? :D
dcjutty
Junior

Odeslat příspěvekod xcookx 15. 12. 2007 16:24

Jak je to s kvalitou zpracovani po delsi dobe pozivani neni tam velka vule mezi klavesnici a druhym dilem?Nespomaluje se telefon casem?
Chci si tenhle telefon poridit na vanoce a vaham mezi E51 a prave Voxem,nokie moc nemusim ale je za dobry peniz u vodafonu a nabizi wfi ktere bych chtel vyuzivat na internet krom toho bych chtel nahrat nejaky navigacni soft a vox se mi zda na tohle lepsi nebo ne?Poradte :-)
xcookx
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků