MDA Compact a externi klávesnice

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod duffioso 10. 7. 2005 19:55

Zdravím všechny,chci se zeptat,jestli někdo nemate nějaký zkušenosti s připojením externí klávesnice k MDA Compact!Potreboval bych vědět,jaká by se asi nejlip hodila!Pres mini USB to nejde,protože MDA C nepodporuje USB host,takže asi jedine přes BT,ale co si budem povídat,BT na Compactu.....Brrrrrr....nedrží spojení!Pleas Help :hm
duffioso
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod trocken 10. 7. 2005 21:24

Kup si tohle: http://www.pdacentrum.cz/GoodsDetail_LS ... oodsID=853
duffioso píše:Zdravím všechny,chci se zeptat,jestli někdo nemate nějaký zkušenosti s připojením externí klávesnice k MDA Compact!Potreboval bych vědět,jaká by se asi nejlip hodila!Pres mini USB to nejde,protože MDA C nepodporuje USB host,takže asi jedine přes BT,ale co si budem povídat,BT na Compactu.....Brrrrrr....nedrží spojení!Pleas Help :hm./quote]
Základ tuningu je chlupatý volant!
trocken
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod duffioso 10. 7. 2005 21:48

přemýšlel jsem o tom,ale zajímá mě,jak je to řešený s připojením!!!Infra??.....MDA Compct ho má na pravym boku dole,takže nevím,jak je to se směrovanim signalu.....je nekde nejaká recenze???Jinak ti moc dik........
duffioso
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod trocken 10. 7. 2005 21:52

ta "nožka" s infrákem se dá otáčet doleva-nahoru-doprava, základní poloha je na pravé straně ... bude to na 100% fungovat, mám to odzkoušeno.
duffioso píše:přemýšlel jsem o tom,ale zajímá mě,jak je to řešený s připojením!!!Infra??.....MDA Compct ho má na pravym boku dole,takže nevím,jak je to se směrovanim signalu.....je nekde nejaká recenze???Jinak ti moc dik........ /quote]
Základ tuningu je chlupatý volant!
trocken
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod duffioso 10. 7. 2005 22:11

tak diky moc.....super!!!!Bude to fajn,doufam....uz jsem nutne potreboval neco sehnat.....sorry ze pise bez hacku,carek....uz napul spim....jeste jednou dikes...cus
duffioso
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků