MDA Compact

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MRH 14. 5. 2005 17:44

V zadnem pripade bych nemenil a pokud bych sel do noveho, tak jedine do MDAc IV.
MRH
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hroch (novy) 17. 5. 2005 20:25

Dnes jsem koupil MDAc.Nemám mnoho času na instalaci a také jsem začátečník.Když zadávám PIN,místo jedničky se objeví nula.Poraďte mi,jak to odstranit.Přivítal bych také návod na instalaci programů.
Hroch (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod Cake 17. 5. 2005 20:59

Zkuste nainstalovat opravný patch ze stránek T-Mobile. Zde je link na stažení (snad bude fungovat) - http://t-mobile.cz/Web/ClientFunction.D ... 5f4603672f
Co se týče instalace aplikací, tak pěkný článek najdete na ce4you.cz - http://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=65
Zjednodušeně jde o to, zde má aplikace koncovku .exe (instalace z desktopu přes ActiveSync) nebo koncvkou .cab (soubor zkopírujete do PDA a v něm přímo nainstalujete)
Cake
Junior

Odeslat příspěvekod Hroch (novy) 18. 5. 2005 18:01

Děkuji :D Vše běhá jak má.
Hroch (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod Hroch (novy) 18. 5. 2005 20:17

Poraďte mi ještě,prosím.Na MDAc potřebuji používat vyzváněcí profily.Něco jsem se snažil nainstalovat,ale je to nefunkní (pocketzone?).Máte někdo lepší typ-link?
Děkuji.
Hroch (novy)
Junior

Odeslat příspěvekod k.a.e.l 19. 5. 2005 15:25

Je mozne s nedotovanym MDA Compact od T-Mobilu pouzivat i simkartu jineho operatora? Pokud ne, je mozne nechat to v servisu odblokovat? A jeste by me zajimalo, jestli aplikace pro klasicke PocketPC s WM03 SE funguji i na Phone Edition U MDA Compact.
Ericsson GF768 -> Nokia 3310 -> Nokia 6230 -> Nokia 3230 -> Nokia N90 -> Nokia N70 -> HTC Magician -> Nokia N70 -> HTC Excalibur -> Nokia E61i -> E-Ten X500 -> Nokia 6120 Classic -> Apple iPhone -> Nokia E71
k.a.e.l
Junior

Odeslat příspěvekod Cake 19. 5. 2005 18:39

Hroch píše:Na MDAc potřebuji používat vyzváněcí profily.Něco jsem se snažil nainstalovat,ale je to nefunkní (pocketzone?)
e/quote]
Nevím, jestli myslíte PocketZenPhone Light 4.5.1, který vám nefunguje. Nemám s ním žádnou zkušenost, ale určitě funguje na PDA s Pocket PC 2003. Případný link zde - http://www.ce4you.cz/software/detail.asp?s=421
aquote="k.a.e.l"]Je mozne s nedotovanym MDA Compact od T-Mobilu pouzivat i simkartu jineho operatora?

Pokud vím, tak T-Mobile už své telefony neblokuje a tedy MDA Compact by mělo jít používat i se SIM kartou jiného operátora, než je T-Mobile. Jen se musí změnit nastavení služeb, které je defaultně nastaveno pro T-Mobile.
quote="k.a.e.l"]A jeste by me zajimalo, jestli aplikace pro klasicke PocketPC s WM03 SE funguji i na Phone Edition U MDA Compact.
Snad všechny vytvořené aplikace pro WM2003 SE by měly korektně fungovat i na MDA Compact. Ale samozřejmě se najdou výjimky.
Cake
Junior

Odeslat příspěvekod Hroch (novy) 24. 5. 2005 15:29

Vaše rady jsou výborné.Mohu ještě? Pokud přesunu na MDAc soubory ve Wordu nebo Exelu,na hlavní paměti jsou v pořádku,na SD paměťové kartě se při otevření projeví jako změť divných znaků.Pokud můžete,poraďte.
Hroch (novy)
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků