HTC U11 - obecná diskuze

Diskuze o dalších značkách (BlackBerry, Vodafone, Mivvy, Siemens atd.)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Picos 22. 11. 2017 09:48

Ja mam drziak Samsung, ktory drzi mobil z bokov. Mal som obavy ale aj pri poriadnom stlaceni bokov drziaka smerom k U11 sa nic nezaplo a to mam nastavenu dost vysoku citlivost. Nemusis mat z toho obavu. Drziak tlaci na vacsiu plochu bokov mobilu, teda nie len v mieste tlakovych senzorov a tym sa to eliminuje.
Picos
Junior

Odeslat příspěvekod Tambor_cz 22. 11. 2017 10:35

Děkuju ... jaký máš konkrétně držák ... jakou používáš v autě nabíječku?
HTC U11 (128GB / 6GB RAM)
Tambor_cz
Junior

Odeslat příspěvekod Picos 22. 11. 2017 14:46

Origo Samsung EEV200SA8EGVW. Neviem ci som to opisal presne, su to uplne male pismena. Je to klasika s pritlacnym mechanizmom na celne sklo. Drzi perfektne ako drziak, tak aj U11 v nom. Nabijacku s USB C do auta zatial nemam. Nejazdim s navi az tak dlhe trasy a 3 hodiny da U11 s prehladom.
Picos
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 11. 2017 17:42

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tambor_cz 29. 11. 2017 13:38

Jupííí, tak od včerejška jsem hrdým majitelem HTC U11 128GB / 6GB RAM
HTC U11 (128GB / 6GB RAM)
Tambor_cz
Junior

Odeslat příspěvekod Picos 29. 11. 2017 20:39

Aku mas farbu a napis pocity, zistenia.
Picos
Junior

Odeslat příspěvekod Tambor_cz 30. 11. 2017 12:39

Mám Amazing Silver a to víš, mám ho třetí den, tak jsem zatím nadšenej ;-) Trochu jsem se bál té velikosti, ale je to úplně v pohodě a vlastně nevnímám žádnou změnu, co se držení týče ... přecházel jsem z Lumie 950. Teď zatím pořád stahuju, nastavuju, synchronizuju .... prostě zábava :-D
HTC U11 (128GB / 6GB RAM)
Tambor_cz
Junior

Odeslat příspěvekod Picos 30. 11. 2017 16:52

Nastavil si aj Sense Companion ? Po prvom nastaveni sa ma pytala ci chcem aby na druhy den skontrolovala premavku a navrhla mi cas odchodu ( udalost v kalendari ). Odvtedy mi to len vecer da predpoved pocasia na druhy den a rano ukaze prejdenu vzdialenost. Obcas sa opyta na potrebu vymazania aplikacii.
Aj ja mam Amazing Silver ale 4/64. Aky pouzivas hudobny prehravac ?
Picos
Junior

Odeslat příspěvekod Tambor_cz 3. 12. 2017 17:06

Vidíš mně Sense Companion neukazuje ani Ty kroky :-) Musel jsi to někde nastavit? Rád bych měl přehled o ušlých krocích a nevím, kde to najít. Mě se zatím každý den zeptá, jestli může něco sledovat, aby mi později mohl radit :-D
HTC U11 (128GB / 6GB RAM)
Tambor_cz
Junior

Odeslat příspěvekod Picos 3. 12. 2017 19:24

Ja som v Sense Companion iba vsetko povolil. Udajne chvilu trva, kym sa od nas nieco nauci ale U11 mam uz skoro 2 mesiace a nic len to co spomenul. Niekde vo videu som videl chlapika, ktory robil recenziu a jemu Companion ukazoval aj tyzdenne zhrnutie prejdenej vzdialenosti + kazdy den zvlast. Mal tam take kruzky ako teplomery pri kazdom dni a ten toho nachodil viac nez najazdim autom. Companion mu tam pisala, ze splnil nejaky limit kardiologa ...
Neviem lebo na udalosti v kalendari nereaguje, nenavrhuje nabijanie, tak neviem. Poctivo vsak kazdy vecer hlasi predpoved pocasia a na druhy den po prebudeni mobilu vzdialenost v krokoch a aj celkovu v km. Nesmies vsak nacnoc vypinat mobil, vtedy sa Companion neozve. No nechajme sa prekvapit.
Picos
Junior

Odeslat příspěvekod Tambor_cz 7. 12. 2017 18:37

Taky se vám ukazují reklamy ... např. po ukončení každého hovoru?
HTC U11 (128GB / 6GB RAM)
Tambor_cz
Junior

Odeslat příspěvekod Picos 7. 12. 2017 19:35

Tak po ukonceni hovoru urcite nie. To som este nepocul.
Picos
Junior

Odeslat příspěvekod Tambor_cz 7. 12. 2017 21:52

Mně se vždycky po ukončení hovoru napíše délka hovoru a pod tím je reklama ....
HTC U11 (128GB / 6GB RAM)
Tambor_cz
Junior

Odeslat příspěvekod velkylagdroidista 8. 12. 2017 06:40

Reklamu jsem ještě neviděl na své U11, maximálně v nějaké aplikaci zdarma, ale jen jako součást aplikace. V samotném systému vůbec. Povedlo by se ti to zachytit na screenshot?
velkylagdroidista
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Picos 8. 12. 2017 09:28

Nemas stiahnutu nejaku apku, ktora suvisi s telefonovanim ? Samotny system nemoze mat v sebe reklamu a mne U11 neukazuje po skonceni hovoru jeho dlzku, to bude nejaka apka.
Picos
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků